وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
""به نام خالق یکتا""
به اطلاع کلیه اعضاء محترم نمایندگی های کنگره 60 ، نسخه جدید اپلیکیشن دژاکام منتشر شده است و از روزهای آتی، نسخه قبل منسوخ شده و کارآیی نخواهد داشت. لذا کلیه عزیزان میتوانند از طریق لینک زیر یا مراجعه به خدمتگزاران سایت، نسبت به بروزرسانی اپلیکیشن خود اقدام نمایند.
طبقه بندی: گزارش تصویری،
برچسب ها: کنگره60، انتشارات دژاکام،
[ شنبه 30 آذر 1398 ] [ 12:56 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]


طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ شنبه 30 آذر 1398 ] [ 12:45 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]


طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ پنجشنبه 28 آذر 1398 ] [ 12:48 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]

نکته دیگر اینکه آرام آرام نقطه تحمل خود را در امر بخشش بالا ببریم .یعنی: باید ازسبد کنگره و کمک مالی به ورزش و زمین شروع کنیم.

ادامه مطلب
[ چهارشنبه 27 آذر 1398 ] [ 01:24 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
بنام قدرت مطلق 

سالها فکر می کردیم که نجات از واری اعتیاد ممکن نیست اما الان به راحتی درمان شدیم چرا که با معیار و تفکرات درست حرکت کردیم . 


چگونه یک درخت گردو یا انسان به وجود می آید ؟ کوه ها ، آفتاب ، سبزه ها چگونه به وجود آمده است . این ها همه جزء معجزات اند  . این که از لابلای خاک و پهن و کود ؛ گیلاس با آن رنگ های زیبا و متالیک را به وجود آورده است .یعنی در نهایت تفکر ات به نتیجه می رسد .


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 27 آذر 1398 ] [ 01:04 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]

من با 2 گرم تریاک خوراکی و 300 میلی‌گرم تریاک کشیدنی سفر کردم. استاد راهنمایم آقای مهندس، رشته ورزشی تیراندازی و شنا و مدت 5 سال و 8 ماه و 1 روز است که به رهایی رسیدم.ادامه مطلب
[ سه شنبه 26 آذر 1398 ] [ 10:44 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
روز سه‌شنبه مورخ 98/9/19 کارگاه آموزشی نمایندگی خانم‌های مسافر با استادی دیده بان محترم جهان بینی، استاد امین، نگهبانی مسافر غزاله و دبیری همسفر زیبا، با دستور جلسه «بنیان» ساعت 11:50 آغاز به کار نمود.


https://up.c60.ir/repository/7102/WhatsApp%20Image%202019-12-11%20at%2009.35.55%20%281%29.jpeg

ادامه مطلب
[ یکشنبه 24 آذر 1398 ] [ 10:38 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
    سلام دوستان امین هستم یک مسافر

شاکر خداوند هستم که در جمع شما حضور دارم و امیدوار هستم که سفر اولی‌ها در سفرشان توفیق داشته باشند که به خط پایان برسند و کسانی که در حال خدمت هستند خداوند یاری‌دهنده آن‌ها باشد و حاصل این آمدن‌ها این باشد که خانواده‌ها در آرامش و صلح زندگی کنند و نتیجه این آموزش‌ها در کنگره نزدیک شدن خانواده‌ها به همدیگر باشد.

Image result for ‫تصاویر آقای امین دژاکام کنگره شصت‬‎
ادامه مطلب
[ شنبه 23 آذر 1398 ] [ 08:28 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]


وقتی در لژیون سردار عضو شدم  آن قدر برای من لذت بود که به امید خدا همسفرم را نیز در این لذت خاص شریک خواهم کرد تا ایشان هم لذت این عمل زیبا را ببرند .

ادامه مطلب

طبقه بندی: مصاحبه ها"""""""" ،
برچسب ها: کنگره60،
[ دوشنبه 18 آذر 1398 ] [ 04:56 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
بنام یکتای بی نیاز 

معنای نیستی چیست؟ آنچه ما قادر به درک آن نیستیم و نمی بینیم و البته وجود دارد ولی به شکل دیگر را نیستی گویند . پس نیستی همان هستی است اما به شکلی دیگر .

 


نتیجه ی این بحث : جهان هستی همین جیزی که ما می بینیم نیست بلکه آنچه نمی بینیم نیز وجود دارد . نیستی همان هستی است اما به شکلی دیگر . باید برای درک نیستی فرکانس و گیرنده ی مناسب آنرا داشته باشیم . نکته ی آخر هم این که آنچه امروز به اسم روشن فکری و تجدد به اسم بی خدایی مد شده است جز گمراهی ،نا امیدی و بروز بیماری های روانی و روان تنی ( ساپکو زوماتیک ) چیز دیگری نیست . 

ادامه مطلب
[ دوشنبه 18 آذر 1398 ] [ 03:03 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ دوشنبه 18 آذر 1398 ] [ 01:01 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
[ دوشنبه 18 آذر 1398 ] [ 12:26 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
بنام خداوند آسمان و زمین 
من آب می آورم ؛ تو آنقدر بنوش که سیر آب شوی نه زیر آب . من بلندم ؛ به بلندای قله هایی که نتوان آنرا تسخیر نمود . اما تو بر بام من مسلح بیا ؛ تا عظمت را ببینی . 
Image result for ‫تصاویر آب سالم‬‎

I'll bring you some water, but just drink as much as you need not to sink  in it. I'm tall, as tall as mountains which you can't reach them, but you, come armed to my top, so you can see the grandeur.


ادامه مطلب
[ شنبه 16 آذر 1398 ] [ 09:22 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
این جلسه هفتمین جلسه از دوره سی و هفتم  سری کارگاه­های آموزشی کنگره60 ویژه آقایان همسفر با دستور جلسه "نقش سی دی ها و نوشتن آن ها در آموزش"، به استادی دیده ­بان محترم استاد امین و نگهبانی همسفر ابوالفضل و دبیری همسفر ماجد، در روز پنجشنبه، چهاردهم آذر ماه سال 1398 در ساعت 13:30 آغاز به کار نمود.ادامه مطلب
[ شنبه 16 آذر 1398 ] [ 09:12 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
بنام خداوند بخشنده ی مهربان 

 آقای مهندس می فرمایند که ؛ ما باید هر چیزی را بکاریم تا بتوانیم نتیجه ی آن را ببینیم که می شود برداشت ما از آن عمل یا بذر کاشته شده . مثلا محبت را می کاریم تا نتیجه ی آنرا ببینیم . پول هم به همین صورت است . ما در لژیون سردار که شرکت می کنیم ، در ظاهر پولی را کمک می کنیم و پولی را از دست می دهیم  ؛ اما در حقیقت ، ما با این کار بذری را می کاریم که بعدها خودمان آنرا درو می کنیم 


Image result for راهنما امیر محمدی کنگره شصت

ادامه مطلب
[ پنجشنبه 14 آذر 1398 ] [ 08:39 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ سه شنبه 12 آذر 1398 ] [ 01:08 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
بنام خداوند هستی بخش در این جا سه چیز مهم است .
1 - همگام و همسو شدن با خواست گردش آسمانی
2 -  با حرکت در صراط مستقیم در خطوط شکسته قرار نخواهید گرفت. 
3 - همسویی با هستی و حرکت صحیح ؛ شبیه برنامه ریزی انجام شده ی هستی ، خلقت، حیات  و یا همان گردش آسمانی را به دنبال خواهد داشت


ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
[ یکشنبه 10 آذر 1398 ] [ 09:38 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
[ چهارشنبه 6 آذر 1398 ] [ 12:18 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
بنام قدرت مطلق الله 
حسین دژاکام در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره جزئیات نمایش «پنجره‌ای رو به آسمان»، گفت: این نمایشنامه را حدود ۵ سال قبل نوشتم ولی به اتمام نرساندم برای تکمیل آن همواره برنامه‌ها را از رادیو و تلویزیون گوش می‌کردم و سعی می‌کردم تا چیزی دستگیرم شود اما این‌گونه نشد.


بازگشت امیر دژاکام به تئاتر با یک نمایش کمدی؛ پنجره ای رو به آسمان به نویسندگی و تهیه کنندگی مهندس

این تهیه کننده تئاتر با بیان اینکه این نمایشنامه را به‌صورت طنز نوشتم زیرا که اعتقاد دارم اگر موضوعات به‌صورت فرمول‌های ریاضی و سخت و پیچیده باشد همه درک نمی‌کنند و حتی حوصله گوش کردن به آن‌ها را ندارند، گفت:  اما معتقدم اگر صحبت‌ها به‌صورت یک بازی و قصه دربیاید و سرگرم‌کننده باشد همه می‌پذیرند و یا افراد بیشتری آن را قبول می‌کنند.

ادامه مطلب
[ سه شنبه 5 آذر 1398 ] [ 04:00 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات