وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
[ پنجشنبه 30 آبان 1398 ] [ 12:34 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
""به نام خالق یکتا""

با بروز مرگ و انتقال از این بعد ، چیزی که مهم و اثر گذار است نامه ی اعمال و یا خلاصه ی کارهای خوب و بد ما در مرحله ی قبلی است که فرد می بیند آیا چیزی که جمع کرده طلا و خانه و مال است که در بعد دیگر به کار او نمی آید......


ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ سه شنبه 21 آبان 1398 ] [ 12:32 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
بیست و دو سال پیش در چنین روزی، روز چهارشنبه مورخ 76/08/14 شمسی، مصادف با 1997/10/06 میلادی و 5 رجب 1418 قمری، موادر ذیل توسط جناب آقای مهندس در کتاب 60 درجه زیر صفر مطرح گردید:


ادامه مطلب
[ دوشنبه 20 آبان 1398 ] [ 05:19 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
بنام هستی بخش مطلق : آنکه مانند حس است موجود اما رویت ناپذیر 

در مصر باستان نیز این نوش دارو برای عمل های جراحی فرعون ها مورد استفاده قرار می گرفته است . سینوهه پزشک مخصوص فرعون در کتاب خود آورده است که ؛ زمانی که فرعون ها را مورد عمل جراحی قرار می دادند ؛ جهت بیهوشی از نوش دارو استفاده قرار می دادند . سینوهه در ادامه می گوید : وقتی پزشکان از درمان داروئی برای بهبود فرعون ها تا امید می شدند ؛ آخرین راهی که جهت بهبود استفاده می کردند ؛ این بوده که ، جمجمه ی فرعون را پس از بیهوش نمودن او توسط نوش دارو با مته های مخصوص سوراخ کرده تا بخارات مسموم مغز را خارج نمایند


بارها این شعر را گفته ام : سر چشمه بتوان بستن به بیل
      چو پر شد نتوان بستن به پیل
آب چشمه ای را که منحرف شده ؛ در نظر بگیرید . اگر از همان لحظه ی انحراف جلوی آنرا بگیریم ، بسیار راحت می شود مشکل را حل نمود ، اما اگر اقدامی نکرده و اهمال کنیم ؛ حتی اگر یک فیل را جلوی راه آب قرار دهیم ، باز نمی شود جلوی هدر رفت آب را گرفت.  


ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60 درمان اعتیاد به انواع موادمخدر،
دنبالک ها: وب مسافرخلیل ملایی،
[ جمعه 17 آبان 1398 ] [ 07:56 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]

بنام هستی بخش بی نهایت 
جسم ها همه وسیله اند ، جسمی که همانند شماست ممکن است نسبتی داشته باشد ، اما روحش هیچ نسبتی با شما نداشته باشد در نتیجه به دنبال روح مشترک ؛ رفتن  در خود حتما این احساس را کرده اید که ما به چگونه روحی ، خویش می گوییم .
                                         
در برابر آنچه باید پیش برود ، با خواست و تقدیرات است که به فرمان الهی صورت می پذیرد . ما هیچ در آن دخیل نمی توانیم بشویم . اما آنچه برای ما و شما هست که اختیار ماست برای رسیدن به هدف . 


ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافرخلیل ملابی،
[ چهارشنبه 15 آبان 1398 ] [ 09:43 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ شنبه 11 آبان 1398 ] [ 12:43 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
خمر شامل آن چیز هایی است که حجاب و پوشش روی افکار و اندیشه های انسان می کشد . الکل و مواد مخدر و مواد روان گردان و محرک ها و حتی افکار منفی شامل خمر هستند . نکته ی مهم این است که کلام خداوند برای یک مقطع خاص نیامده و جهان شمول و زمان شمول است و محدودیتی در زمان و مکان ندارد . 

ادامه مطلب
[ چهارشنبه 8 آبان 1398 ] [ 09:58 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]

افضل الذکر 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
20 در صد ساختار وجودی ما از اسید های امینه و پروتئین هاست که کم بود آنها سبب بیماری های متعدد و نبود آنها منجر به مرگ می شود . 
نکته ی مهم و تفاوت فاحش بین چربی ها و پروتئین ها در این است که چربی ها در نقاط مختلف بدن می توانند ذخیره شوند اما پروتئین ها را نمی توان ذخیره کرد و بایستی روزانه آنها را از مواد غذایی دریافت نمود . 

ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
[ یکشنبه 5 آبان 1398 ] [ 04:03 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
                                   بنام خداوند بخشنده ی دست گیر
شراب انسان های شرور را از وجود خود شیطانی می ساخت که به خود و دیگران آسیب جسمی وارد می آوردند و به همین خاطر توجه بیشتری شد . اما در مورد مصرف تریاک ؛ آن مسائل را که گفتیم : ایجاد نمی نمود . در نتیجه توجه خاصی بر آن نشد .
ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
دنبالک ها: وب مسافرخلیل،
[ شنبه 4 آبان 1398 ] [ 12:46 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ جمعه 3 آبان 1398 ] [ 01:45 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات