وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
    .....افضل الذکر : بسم الله الرحمن الرحیم ....  

 Image result for ‫تصاویر متحرک امواج دریا‬‎


جهان مملو از امواج است . موج های بسیار با طول کم و امواج سهمگین و خطر ناک . بین این دو سکوتی است نسبتا کم عمر ، ما هم مانند برگی روی این امواج سواریم ، بعصی وقت ها با خشم به زیر می رویم و گاهی چون پر مرغی به سطح آن می رسیم
 . 

ادامه مطلب
[ یکشنبه 28 مهر 1398 ] [ 09:38 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
                               """ بنام خدایی که هر چه سبزی است از خلق اوست """

این جلسه جلسه ی سوم از دور چهل و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران خانم شعبه اکادمی و با نگهبانی و استادی جناب مهندس و دبیری خانم حورا در تاریخ 98/5/15 راس ساعت 8/30 شروع به کار نمود . 

                                             
    
نتیجه ی این سی دی 

1 - سیراب شدن آری ، زیر اب شدن نه ، استفاده ی متعادل از نعمت های الهی . 
2 - دانش بیشتر مجهولات بیشتری به دنبال دارد . اما علم آگاهی در نقطه باقی می ماند . یعنی برای انسان آگاهی ها ذخیره می شود . 
3 - زندگی مملو از نیروی های مکمل است و باید از آنها استفاده ی درست کنیم . بودن اضداد به زندگی معنا و مفهوم می بخشد . بدون نیرو های مکمل زندگی بی معناست.  
4 - حرکت از درون ظلمت با استفاده از نیروی عقل و حرکت به سوی نقطه ی آغازین . 


ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ شنبه 27 مهر 1398 ] [ 09:15 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
مقاله مسافر هاشم لژیون یکم درمورد D.SAP 


شربت D.SAP یکی از دستاورد های کنگره و شخص مهندس دژاکام است که یکی از  بهترین معجزه های عالم خلقت رو احیاء کرد به مانند شعار کنگره که جمعیت احیاء انسانی است .سرکه سیب با ۶۷ فایده را دوباره زنده کرد و احیاء نمود آن هم در حد بالا و با کیفیت مثال زدنی ...‌

ادامه مطلب

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ شنبه 27 مهر 1398 ] [ 01:19 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
""به نام نامی او""زمانی‌که سال‌ها مواد مخدر بود آن‌ها سیستمX را تخریب می‌کند ولی الان که علم پیشرفت کرده، امواج آمده و ما با امواج سروکار داریم و امواج می‌توانند سیستم را از تعادل خارج کنند. یعنی بدن انسان اندورفین و دینورفین نمی‌تواند ترشح کند مگراینکه حتما در فضای مجازی باشد. اگر نرود ترشح نمی‌کند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: CDهای... استاد امین """""""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ جمعه 26 مهر 1398 ] [ 01:55 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]

سیزدهمین جلسه از دوره سی و ششم از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60، ویژه همسفران آقا در نمایندگی آکادمی با دستور جلسه "هفته اسیستانت ایجنت و مرزبان "با استادی دیده‌بان محترم آقای امین دژاکام و نگهبانی همسفر علیرضا و دبیری موقت همسفر اکبر در روز پنجشنبه هجدهم مهرماه 1398 ساعت 13:30 آغاز به کارکرد.

ادامه مطلب
[ چهارشنبه 24 مهر 1398 ] [ 10:47 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
یکشنبه بیست و یکم مهر ماه 1398 جلسه ششم از دور چهلم کارگاه‌های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60، نمایندگی سلمان فارسی به استادی، « دیده بان محترم مسافر آقای احمد حکیمی» و نگهبانی « مسافر حسین » و دبیری مسافر حسن بادستور جلسه  " سیستم ایکس "رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

در دنیا بیش از ۲۵۰ میلیون نفر و کمتر از ۳۰۰ میلیون نفر با مواد مخدر درگیر هستند یعنی مصرف‌کننده و مستقیماً درگیر مواد هستند شما این ۲۵۰ میلیون نفر را ببین چند نفر از ایشان درمان شده اند؟ 

ادامه مطلب
[ سه شنبه 23 مهر 1398 ] [ 08:23 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
""سیستم ایکس""


وقتی صحبت از سیستم ایکس می شود.دو مشخصه را به ما یادآوری می کند                   

اول سیستم و دیگری ایکس                                                     
.

ادامه مطلب

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ شنبه 20 مهر 1398 ] [ 08:40 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
بنام قدرت مطلق الله 
فشار های عصبی و روانی ، دارو ها اعم از کورتون ها ، دارو های هورمونی و قرص های اعصاب و روان و بیماری هایی مانند کم کاری غده ی تیرویید و بیماری p.c.o باعث چاقی در افراد نیز می گردد . 


  Image result for ‫تصویر چاقی مفرط‬‎

ادامه مطلب

طبقه بندی: مطالب مفیدوآموزنده"""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ چهارشنبه 17 مهر 1398 ] [ 10:19 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
بنام قدرت مطلق الله 

خداوند خود بهتر می داند که چه کسانی را هدایت بنماید و راه را به چه چشمی خواهید یافت  ؟ آنان حتی اگر چراغ هم به دست شان بدهند از این که در تردید ها قدمی در آسمان و زمین بردارند به آنچه هست نخواهند رسید . Image result for ‫تصویر سی دی اضافه وزن قسمت سه کنگره شصت‬‎
Image result for ‫تصویر سی دی اضافه وزن قسمت سه کنگره شصت‬‎ادامه مطلب
[ دوشنبه 15 مهر 1398 ] [ 05:18 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
حیات در همه ی موارد ادامه دارد ، چه زیباست که ما با کشیدن زیباترین تصویر از حیات خویش  آن را در دفتر طبیعت به امانت نگه داریم . 


 


ادامه مطلب
[ دوشنبه 15 مهر 1398 ] [ 04:48 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
تعریف حرکت : رسیدن چیزی از یک نقطه به نقطه ی دیگر را حرکت می گویند . چیزی را در این هستی نمی توانید پیدا کنید که بدون حرکت باشد . این حرکت ممکن است به دو شکل باشد

ادامه مطلب
[ یکشنبه 14 مهر 1398 ] [ 09:17 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
متن سی دی : اضافه وزن قسمت اول 
جلسه ی پنجم از دور چهل و دوم کار گاه های آموزشی خصوصی مسافران خانم شعبه آکادمی در روز سه شنبه به تاریخ 98/5/29 راس ساعت 8/30 به نگهبانی و استادی جناب مهندس و دبیری خانم حورا با دستور جلسه ی اضافه وزن شروع  به کار نمود . 
پیام : به تاریخ ؛ 77/5/20 
و اما دانستید که این موجود ( انسان ) مانند اتم است و ساختمان بسیار بزرگ و پیچیده دارد که در فکر آدمی نمی آید که در این جسم بسته چه می گذرد و خارج آن با چه نیرو هایی در تماس می باشد و این برای شما بسیار مهم بوده و هست که در شناختن انسان و پیدا کردن نیروهای مافوق در آن به قدرت خویشتن نیز پی ببرید و در فرمان های داده شده بسیار با تفکر پیش بروید و حافظ و عایق شما این نیروها خواند بود .


ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ پنجشنبه 11 مهر 1398 ] [ 11:02 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
به نام قدرت مطلق الله
جلسه دوازدهم از دوره چهلم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60،نمایندگی پروین اعتصامی اراک،ویژه مسافران با استادی دیده بان محترم مسافر احمد حکیمی،نگهبانی مسافر مجتبی و دبیری مسافر عادل،با دستور جلسه ((صورت مسئله اعتیاد)) ومراسم تودیع و تقدیر از کمک راهنمای محترم آقای هادی یار محمدی در روز سه شنبه مورخ 1398/07/02 راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

ادامه مطلب
[ چهارشنبه 10 مهر 1398 ] [ 10:12 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
تفکرات شما درباره اخلاقیات برای رهبران ریکاوری را نیز به نوشته های قبلی که برای بلاگمان آماده میکنم، اضافه کردم. امیدوارم که در هفته های آتی یک پیشنویس برای مطالعه شما آماده کنم.
 

ادامه مطلب
[ چهارشنبه 10 مهر 1398 ] [ 10:06 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
جلسه دوم از دوره شصت و هفتم سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با دستورجلسه ، وادی اول و تأثیر آن روی من ، در روز چهارشنبه 98/7/3 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر مونا راس ساعت 9 آغاز به کار نمود . 
  

ادامه مطلب
[ چهارشنبه 3 مهر 1398 ] [ 09:14 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
چهاردهمین جلسه از دوره شصت و نهم سری کارگاه‌های آموزشی ویژه همسفران کنگره 60 با استادی دیده‌بان جهان‌بینی جمعیت احیای انسانی کنگره 60 امین دژاکام، نگهبانی همسفر فخری و دبیری همسفر طاهره با دستور جلسه (صورت مساله اعتیاد) در روز سه‌شنبه مورخ دوم مهرماه سال جاری رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود .

ادامه مطلب
[ چهارشنبه 3 مهر 1398 ] [ 09:07 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic