وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

((انتخاب شدن برای خدمت به دیگران بزرگترین افتخار یک انسان است ))


ازطرف خودم وهمه ی برادران هم لژیونی ام خدمت مرزبانان دور جدید را تبریک  عرض می کنم، باشد که در این مسیر موفق و ثابت قدم باشند همینطور خدمت ایجنت محترم شعبه آقاکامران و مرزبانان دور قبل خداقوت می گویم و برایشان از خداوند دعای سلامتی و شادی دارم.

ادامه مطلب

طبقه بندی: تقدیر وتشکر """"""""""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ پنجشنبه 30 آذر 1396 ] [ 10:35 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
به نام قدرت مطلق الله

خلاصه ایی از سی دی (معنویت) جناب مهندس دژاکام


معنویت از معنا می آید آنچه منسوب به معناست معنویت نامیده می شود،
 
معنویتی درست است که 1.نقشه         2.قابل اجرا باشد       3.نتیجه بدهد،

پل روبه رو را را از بین ببرید آگاه یا نا آگاه باید به مسیر بسیار دور بیندیشید....

"سلام دوستان حسین هستم مسافر"

ما بسیار دل‌تنگ شما می‌باشیم. و بنیان یک دانش نو را برایتان به دید ژرفی می‌نگریم. ما همه فکر می‌نماییم که شکوه و بزرگی به سبب بزرگ بودن کشور و یا داشتن دارایی فراوان نیست بلکه به اندیشه و انجام کارهای بزرگ است و این‌یک گام بزرگی است که برای زندگی دوباره برمی‌دارید که سبب آمدن آدم‌هایی خواهید شد که غالب و یا چهارچوب‌های محکمی را بنا خواهند کرد. برای پیشرفت دانش نوین ستون خواهند گردید و آنچه باید انجام بپذیرد ارسال می‌گردد.

ما خیلی وقت‌ها از علم و دانش صحبت می‌کنیم ولی باید توجه کنیم که وقتی از علم صحبت می‌شود فوراً ریاضیات، شیمی و تاریخ به ذهن ما متبادر می‌شود. ولی مهم‌ترین علم، علم زندگی کردن است. طریق و روش زندگی کردن، مسیر زندگی را تعین کردن، و درست حرکت کردن در مسیر زندگی از علم و دانش بسیار بالایی برخوردار است. علم‌های دیگر به کمک انسان می‌آید که بتواند به زیست خود ادامه بدهد.

در زمان‌های گذشته روش زندگی و درست حرکت کردن در مسیر زندگی توسط پیامبران به انسان‌ها انتقال داده می‌شد. هدف تمام ادیان، هدایت انسان‌ها به صراط مستقیم بود. صراط مستقیم کوتاه‌ترین راهی بود که انسان‌ها را به هدف می‌رساند و راه مستقیم یعنی اجرا کردن قوانین که قوانین هم شامل دروغ نگفتن، رشوه نگرفتن و غیبت نکردن می‌باشد.

در گذشته از دین سوءاستفاده‌های زیادی می‌شد. حتی می‌گفتند دین افیون جامعه است ولی خرافات و بی‌دینی افیون جامعه می‌باشد. اگر دین درست به اجرا درآید باعث برکت جامعه می‌باشد.

در بعضی از قسمت‌ها معنویت را در مقابل دین قراردادند و اسامی مختلفی را برای آن مشخص کردند.

شریعت یعنی مجموعه، روش، متد و قوانین و راهی را که ما طی می‌کنیم طریقت نامیده می‌شود؛ هدفی را که دنبال می‌کنیم حقیقت نامیده می‌شود. پس شریعت، طریقت و حقیقت هر ۳ مکمل همدیگر هستند و یک مسیری را طی می‌کنند که راه مستقیم است و به‌هیچ‌عنوان راه میانبر ندارد.

خود صراط مستقیم میانبر است و مگر می شود میانبر را میانبر زد.

معنویت از معنا می‌آید یعنی آنچه منسوب به معنا است معنویت نامیده می‌شود.


اگر بخواهیم معنویت را بررسی کنیم باید.

  تئوری داشته باشد.


 اجرا بشود.

نتیجه بدهد.

مثلاً همان انرژی‌درمانی خودمان. تئوری انرژی‌درمانی معتقد است که در هستی و کهکشان انرژی‌های متعددی وجود دارد و این انرژی‌ها می‌تواند برای درمان بیماری‌ها مفید باشد که فرا درمانی نام دارد. چون معتقد هستند که نفس انسان با جسم انسان، که باهم متصل هستند دارای هفت نقطه اتصال هستند و به‌اصطلاح هفت‌چاکراه نامیده می‌شود. که هرکدام یک قسمت از اعضای بدن را بر عهده دارد. حالا راه اجرای آن چگونه است و چه کسی تخصص اجرای آن را دارد؟


اگر تخصص لازم برای جابه‌جایی انرژی‌های چاکراه‌ها نباشد اختلال به وجود می‌آید و کسی که در این زمینه آموزش لازم را ندیده باشد صد برابر خطرناک‌تر از یک عمل جراحی است. مرحله سوم باید دید که نتیجه آن به کی ختم می‌شود. اصلاً امکان‌پذیر نیست که بتوان از طریق انرژی و طریقت یک معتاد را درمان کرد.

هر چیزی روش خاص خودش را دارا می‌باشد. نشانه‌ها برای متفکرین است. بنابراین در شریعت اگر درست حرکت کنیم چیزی به‌جز علم، دانش و آگاهی نیست و انسان را به دانستن‌ها تشویق می‌کند.

رسول خدا می‌فرماید؛ یک ساعت تفکر برابر است با هفتادسال عبادت. منظور این است که بایستی شما در هر قسمتی نگاه و بررسی کنید ولی در آخر تفکر کنید که در دام گرفتار نشوید. چون در کائنات و هستی هیچ‌چیز مجانی به کسی داده نخواهد شد.

در قرآن هم می‌گوید بشارت بدهید به انسان‌هایی که تمام حرف‌ها را گوش می‌کنند ولی بهترین را انتخاب می‌کنند.

صور آشکار یعنی آنچه قابل‌رؤیت و لمس می‌باشد و صور پنهان قابل‌رؤیت نیست. اگر ما علم و دانش و آگاهی خود را به مرحله بالا برسانیم و بتوانیم صورِ پنهان را لمس و درک کنیم آن‌ها هم صور آشکار به‌حساب می‌آید.

ما باید روی مفهوم کلمات گوناگون تفکر و اندیشه کنیم که مجموع آن‌ها جهان‌بینی نامیده می‌شود. جهان‌بینی می‌گوید هیچ‌چیز مجانی به شما داده نمی‌شود و هیچ راه میانبری برای شما وجود ندارد. یعنی از کوتاه‌ترین راه به پول نمی‌رسید.

بهترین راه‌، راه مستقیم است یعنی دوری از ضدِ ارزش‌ها و پرداختن به ارزش‌ها. بزرگ بودن انسان‌ها به کشور و ثروت نیست بلکه به اندیشه و انجام کارهای بزرگ است.

انسان‌هایی که از جهان اعتیاد خارج می‌شوند به زندگی دوباره بازمی‌گردند مثل‌اینکه خداوند زندگی و حیاط دوباره‌ای به آن‌ها داده است چون بعضی از افراد اگر از جهان اعتیاد خارج نمی‌شدند شاید الآن در این دنیا وجود نداشتند.

ما همه خواستار آماده شدن این آکادمی هستیم.

با تمام آنچه که نیاز انسان‌های امروزی است شاید این‌گونه فکر بنمایید که در آن مکان چه‌کار می‌خواهید بنمایید. باید بگوییم در کار درست بایستی ابتدا ستون‌هایی بسیار بادوام بنا نمود. از مشق و آموزش ابتدایی تا شکافتن سنگ و یافتن زره کار شما گام اول است زیرا از ماهم خواستن آموزش خود را کامل کنیم.

مدتی است که صحبت‌های ما برمی‌گردد روی آکادمی  که بر گردن تمام اعضای کنگره ۶۰ هست.

ما چه بخواهیم چه نخواهیم به هر کشور که سفر کنیم نیاز به زبان انگلیسی داریم و انسان‌های امروزی نیاز به چنین دانشگاهی دارند و از اینکه راه و روش درمان را مسلط هستیم باید به‌صورت علمی بشود پس اول باید ستون‌های آن را هم ازنظر ساختمان و هم ازنظر علم و دانش بنا نمود.

هیچ‌کدام از ما هیچ موقع به هیچ نقطه‌ای نمی‌رسیم مگر علم ما کامل شده باشد. هر علمی که داشته باشیم یکی بالای، ما علم دارد.

ما برای همه شما ریشه، ساقه و برگ‌های تازه و ریشه عمیق می‌خواهیم. پل روبرو را از بین ببرید آگاه یا ناآگاه بایستی به راه بسیار دور بیندیشید. البته همیشه اهریمن از بین برنده خوبی‌هاست و خداوند را به یاد بیاورید که برای رانده شدن خودتان دست به آزمایش می‌زند. که کارگردان آن اهریمن است او ما را فریب می‌دهد اما خداوند ما را آماده می‌کند.

دشوار است در آزمایش وارد شدن و سلامت از آن بیرون آمدن، کار بسیار دشوار است ما شماها را دررسیدن به خواسته‌های خدایی و سبب کار درست دوباره چراغ مشعل‌ها را فروزان خواهیم کرد.

شیطان به زیباترین شکل ممکن وارد افکار و اندیشه انسان می‌شود که گوهر جان انسان را برباید.

اهریمن باهوش ترین و بهترین کارگردان برای هستی آزمایشات است.

اهریمن همیشه خوبی‌ها را از بین می‌برد یعنی در باغ سبز را به شما نشان می‌دهد ولی با لگد شمارا به اعماق تاریکی‌ها می‌اندازد. مراحلی که انسان مورد آموزش قرار می‌گیرد وارد آزمایش که می‌شود بیرون آمدن از آن بسیار خطرناک است.

دانستیم که شیطان ما را بازی داد و به‌راحتی وارد اعتیاد شدیم و چقدر سخت است خارج شدن از اعتیاد همیشه خداوند انسان را بابی پولی و فقر آزمایش نمی‌کند بلکه گاهی اوقات با پول و پولداری آزمایش می‌کند که بسیار خطرناک است.
آزمایش با مال و ثروت بسیار سخت و خطرناک تر از فقیری است،
کسی که مال و ثروت به او داده شده این مال امانت است و مثل پدری است که پول بچه ها را به برادر بزرگتر می سپارد تا او برای آنها به مساوات خرج کند.


طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر،
[ چهارشنبه 29 آذر 1396 ] [ 03:06 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
((به نام نامی او))
دستورجلسه هفتگی

""قصه ی چهارم یا حقیقت چهارم ""
"در مسائل حیاتی مسئولیت دادن به خداوند یعنی سلب مسئولیت از خویش"
در سه حقیقت قبل آموختیم که با دوری از افکار و تفکر سالم و صحیح و استفاده از نیروی درون و پذیرفتن خود به عنوان عامل اتفاقات در گذشته ، حال و آینده می توان تا حد اعلی به زندگی نگاه زیبایی داشت .

ادامه مطلب

طبقه بندی: ۱۴وادی کتاب عشق """""""""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر.وادی چهارم،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ چهارشنبه 29 آذر 1396 ] [ 03:06 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
((ماده مخدر تمجیزك، بنجیزك، نورجیزك))


از هر 10 کیلو تریاک بطور متوسط یک کیلو مرفین استخراج می گردد . ماده موثر در آمپول های نورجیزک 23 برابر قوی تر از مرفین است ، بطوریکه شخص پس از چند بار مصرف مکرر به آن وابسته شده و مجبور است هر چند ساعت مصرف خود را تکرار کند و در صورت قطع هیچ ماده دیگری جایگزین علائم خماری آن نمی باشد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: آشنایی باانواع موادمخدر"""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر.نورچیزک.تمچیزک،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ سه شنبه 28 آذر 1396 ] [ 01:05 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
به نام خالق زیباییها
امواج بازدارنده ذهن

ادامه مطلب

طبقه بندی: جهان بینی 1و2""""""""""""""""""""""،
برچسب ها: جهان بینی امواج بازدارنده ذهن کنگره60 استاد امین،
[ شنبه 25 آذر 1396 ] [ 11:15 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
((به نام خالق زیباییها))

دستور جلسه ی هفتگی : جشن همسفرخداوند متعال در کتاب شریف می فرمایند : به درستی که ما و شما از دو جنس مرد و زن آفریدیم .


ادامه مطلب

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
برچسب ها: تجربیات من از درمان اعتیاد.کنگره60 مهندس دژاکام،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ جمعه 24 آذر 1396 ] [ 07:52 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
به نام قدرت مطلق الله


عارفان باعشق عارف میشوند


بهترین مردم معلم میشوند

عشق باعارف مکمل میشود

هرکس عاشق شدمعلم میشود.


ادامه مطلب برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر.لژیون یکم سهروردی،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ جمعه 24 آذر 1396 ] [ 07:51 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]

((به نام خالق هستی))


مشارکت خانمهای همسفر جهت آماده سازی سالن شعبه سهروردی برای برگزاری جشن همسفر                      ابتدا این هفته را به سرکار خانم آنی ، و بعد به تمام همسفران کنگره60 به خصوص همسفران نمایندگی سهروردی تبریک می گویم .           

ادامه مطلب

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""، جشن تولد،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ پنجشنبه 23 آذر 1396 ] [ 12:40 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
به نام خالق هستی

""کمک راهنمای محترم. جناب آقای مجید شیروی""

 با ســــــــــــــلام وخداقوت

         قدردانی میکنم از  دلسوزی، تلاش و کوشش حضرتعالی که باعشق وعلاقه ومحبت و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند شما در لژیون یکم نمایندگی سهروردی خمینی شهر  و با درک شرایط  مسافران  حقیقتاً قابل ستایش است .اینجانب از طرف خودم وهمه ی اعضای لژیون یکم از زحمات و خدمات ارزشمند شما استاد گرانقدر وبزرگ تقدیر و تشکر بنمایم.

از خداوند متعال برایتان سلامتی، موفقیت و همواره طول عمر باعزت را مسئلت دارم.

وانتخاب شایسته کمک راهنمای جدید آقای محسن اصغری را به عنوان راهنمای لژیون یکم به ایشان تبریک عرض نموده و امیدواریم در مسیری که قدم گذاشته اند موفق و سربلند باشند.ادامه مطلب

طبقه بندی: تقدیر وتشکر """"""""""""""""،
[ سه شنبه 21 آذر 1396 ] [ 09:35 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]

ابتدا این هفته را به سرکار خانم آنی ، و بعد به تمام همسفران کنگره60 به خصوص همسفران لژیون یکم سهروردی تبریک می گویم .

همانطور که در قوانین کنگره60 نوشته شده، همسفر کسی است که سابقه اعتیاد ندارد و در جهت تعالی اهداف کنگره تلاش می کند، و در واقع همسفر همراه مسافر است و فرقی نمی کند که چه نسبتی با مسافر دارد، بلکه مهم این است که همراه مسافرش باشد و در کنارش حرکت کند . در کنگره می گویند همسفر و مسافر دو بال یک پرنده هستند که با هم قرار است، این پرنده را به رهایی برسانند، به نظر من اگر یک همسفر تلاش کند و مسافر تلاشی نداشته باشد و برعکس، این پرنده نمی تواند به پرواز درآید و به اوج برسد و این به اوج رسیدن با یک بال امکان پذیر نیست .


ادامه مطلب

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""، جشن تولد،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر.جشن همسفر،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ سه شنبه 21 آذر 1396 ] [ 11:57 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
((خدایا راضی ام به رضای تو))


بعضی ها عجیب خوبند ، یادشان که می افتی روحت جانی دوباره می گیرد ، یادشان که می افتی بی اراده لبخند به لبانت می نشیند ، بعضی ها را کم می بینی و حتی اگر نبینی ، باز با تو هستند ، بعضی ها عجیب می آیند و عجیب تر آنکه دیگر نمی روند حتی وقتی که کنارت نیستند از ذهنت بیرون نمی روند.ادامه مطلب

طبقه بندی: دلنوشته ها"""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر دلنوشته،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ سه شنبه 21 آذر 1396 ] [ 04:12 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
خدایا...
طبقه بندی: پیامها""""""""""""،
برچسب ها: دعا برای تمام مریض ها،
[ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 12:09 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
دستور جلسه ی هفتگی :
بنیان کنگره60
96/9/15

بعد از بیست سال امسال بیستمین سالروز رهایی آقای حسین دژاکام در روز جهار شنبه 96/9/15مصادف شده است


ادامه مطلب

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
برچسب ها: بیستمین سالروز رهایی بنیان کنگره60 مهندس حسین دژاکام،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 09:57 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]آیا معنی کلمه(( """سپاس""" ))را میدانید؟

"""سپاس کلمه ی ایرانیست و یادگار زرتشت،"""
که همواره میگفت؛
=======================


ادامه مطلب

طبقه بندی: مطالب مفیدوآموزنده"""""""،
برچسب ها: ترک هرویین.ترک شیشه.دانش اعتیاد.مهندس دژاکام،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل،
[ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 12:11 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]

 

(( بنام قدرت مطلق الله ))

خلاصه متن سی دی آموزشی معنویت از بنیان کنگره 60

 

"" ما بسیار دلتنگ شما می باشیم و بنیان یک دانش نو را برایتان به دید ژرفی می نگریم ، ما همه فکر می نمائیم که شکوه و بزرگی به سبب بزرگ بودن کشور و یا داشتن دارائی فراوان است. ""


ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر.ترک معتاد،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی، وب همسفر نادیا،
[ شنبه 18 آذر 1396 ] [ 09:06 ب.ظ ] [ هادی جلالی ]

 

(( بنام خداوند جان آفرین ))

فرمان عقل

"" حکم عقل را در قالب فرمانده ، کاملا اجراء نماییم ""

عقل کل و نفس کل مرد خداست

                                     عرش و کرسی را مدان کزوی جداست

عقل جزوی عقل را بدنام کرد

                                      کام  دنیا  مرد  را  بی کام  کرد

 


ادامه مطلب

طبقه بندی: کتاب ۶۰درجه زیرصفر """"""""""""""،
برچسب ها: کتاب 60 درجه زبر صفر.ترک اعتیاد.علم اعتیاد..مهندس دژاکام،
دنبالک ها: وب همسفر نادیا، وب مسافر خلیل ملایی،
[ پنجشنبه 16 آذر 1396 ] [ 09:12 ب.ظ ] [ هادی جلالی ]

این جلسه پانزدهمین جلسه از دوره شصتم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60؛ 

با دستور جلسه؛ بنیان کنگره 60 

در روز چهارشنبه مورخ 96/8/15 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر امیر راس ساعت 10:05 آغاز به کار نمود.

بیماری اعتیاد که یک بیماری مرموز، پیش رونده و لاعلاج بود، در کنگره 60 مشخص شد که قابل

 معالجه است و راهش کشف شد و صورت مسئله اش باز شد...

سخنان مهندس:

ادامه مطلب

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
[ پنجشنبه 16 آذر 1396 ] [ 11:04 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
به نام خالق یکتا

متن سی دی بنیان گذارکنگرهادامه مطلب

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
[ پنجشنبه 16 آذر 1396 ] [ 08:28 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
سوالات غذای ما

ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
[ چهارشنبه 15 آذر 1396 ] [ 08:25 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]

((به نام خدایی که عاشقی اش دل میخواهد نه دلیل))

""سوالات سی دی ازدواج""
====همراه با جواب====


ادامه مطلب

طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: سیوالات سی دی ازدواج.کنگره60.مهندس دژاکام،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ چهارشنبه 15 آذر 1396 ] [ 12:35 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو