وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
""متن سی دی کمک از مهندس دژااکام""


این جلسه ، جلسه ی هفته از دور چهل و پنجم ، روز های سه شنبه ، با نگهبانی و استادی جناب مهندس و دبیری خانم مریم، در تاریخ ۹۹/۴/۳۱ راس ساعت هشت صبح شروع به کار نمود. با تشکر دبیر جلسه
درس امروز را از پیام : کنترل نقاط حساس که مربوط به تاریخ ۷۶/۳/۸ و صحبت های استاد سیلور است شروع می کنیم .

پیام ؛ اگر انسان بتواند در بالاترین جایگاه قرار بگیرد ، اما راه را نداند ، این هم به عبارتی یکی از آن امتحانات است که در بالا رفتن شما به ان نقطه ی مورد نظر، مانند گوه در برابر شما قرار می گیرد .
بیشتر انسان ها نقاط بسیار حساسی دارند که برای تکامل بخشیدن ، بایستی آن نقاط را بی حس کنند و یا از کار آنها بکاهند ؛ مانند بسیار خوردن و کارهای دیگری که خود می دانید . خوردن بیش از نیاز ، یکی از آنها می باشد که باید ترک بشود ؛ مانند عادات بد . البته استاد بزرگ ما که می شناسید ( سردار ) در این مورد شما را بیشتر هدایت خواهند نمود .
دو مورد مهم در این قسمت وجود دارد . ۱ - این که اگر انسان بتواند در بالاترین جایگاه قرار بگیرد، اما راه را نداند دچار مشکل می شود ۲ - از کار انداختن یا کنترل نقاط حساس.
رسیدن به قله مهم نیست ، بلکه در قله ماندن مهم است . معمولا انسان ها برای به دست آوردن هر چیزی تلاش بسیاری می کنند ، ولی برای نگه داشتن چیزی که به دست آورده اند تلاش آن چنانی نمی کنند . تلاش انسان تا رسیدن به هر موضوعی زیاد است ولی مهم تر آنست که ، آن جایگاه یا موضوع یا داشته ی خود را حفظ کنیم .
اگر فردی به جایگاهی برسد که لیاقت آن جایگاه را داشته باشد ، قطعا هم برای خود و هم برای دیگران مفید خواهد بود . مثل کمک راهنمایی . یا جایگاه قضاوت و یا وزارت و یا هر جایگاه دیگری . اگر اندازه ی آن جایگاه باشد ، خوب است ولی اگر ، اندازه ی ان جایگاه نباشد ، این جاست که فساد شروع می شود . هر چیزی مانند کوه در برابر او قرار می گیرد و از جایش نمی تواند حرکت کند .
در این مطلب کنترل نقاط حساس ، می توان گفت : انسان ها فکر می کنند ، زندگی همین است که از شکم نادر متولد می شوند ، تغذیه می کنند و پا به دوران کودکی ، جوانی و میان سالی می گذارند. دقیق نگاه نمی کنند که اصلا چه هستند . اینها یی را که می گویم ، منظورم همین صور آشکار افراد است و فعلا کاری به صور پنهان ندارم ، زیرا صور پنهان مثل کوه یخی است که تون قله ی آن پیداست و بیشترین قسمت آن در زیر آب است . به همین کم دقتی انسان هاست که ، از سلامت جسمی خوبی برخوردار نیستند. هر کاری دارند را با قرص خوردن می خواهند درست کنند . برای خوابیدن ، راه رفتن ، افسردگی ، صحبت کردن و ... از قرص استفاده می کنند و جالب تر این که ، تازه هر فردی ، یک روان شناس و یا یک روان پزشک هم دارد.
بعضی دچار مصرف مواد مخدر، الکل ، حشیش ، قرص ، گل ، بی خوابی ، یبوست هستند و هزاران درگیری دیگر . پس واقعا انسان ها از این انسان بودن شان چه لذتی می برند . اصلا توجهی به جسم خودمان نمی کنیم .
تمام چیز هایی که خداوند برای ما خلق نموده ، در نهایت هوشمندی و مهربانی است . همه ی میوه ها و غذا هایی که خداوند برای ما به وجود آورده است ، از مواد معدنی است و کمبود این مواد معدنی است که باعث تولید بیماری در جسم ما می شود . هم چنین ، زیاد بودن این مواد معدنی نیز تولید اشکال و بیماری در جسم ما می کند .
بدن ما به مس ، آهن، کلسیم ، پتاسیم ، روی ، نقره و ... نیاز دارد . این عناصر همین طوری نمی توانند به جسم ما برسند و مثلا ما کمی آهن یا مس بخوریم تا مس یا آهن بدن مان تامین شود ، برای این کار گیاهان ، با عملیات به خصوصی که غذا سازی یا ( فتوسنتز ) می گویند ، عناصر را برای جذب جسم ما آماده می کنند . گیاهان یک کارخانه ی تولید مواد مورد نیاز ما هستند. ما نمی توانیم پتاسیم خالص را بخوریم ، اما با خوردن سیب ، پتاسیم موجود در آن به بدن نا رسیده و قابل استفاده برای جسم می شود.
بهترین انواع غذا را در همین منطقه ی خاور میانه درست می کنند و الا در کشور های اروپایی ، غذا به سبک و سیاق خوب و خوشمزه زیاد نمی بینیم .
یکی از بهترین غذا هایی که دارد به فراموشی سپرده می شود ، آبگوشت است که دارای انواع و اقسام مختلف ویتامین و پروتئین و انتی اکسیدان است .
الان یکی از بیماری های خیلی شایع در خانم ها و یا آقایان، همین بیماری های پوستی است . برای درمان این نوع بیماری باید ببینید به چه چیزی حساسیت دارید . از خوردن یا تماس با آن پرهیز کنید یا اگر کمبود ماده ای هست آنرا مصرف کنید . علت حساسیت ، این است که بدن با بیرون نمی تواند مقابله کند . مثلا ممکن است بدک یک سری از املاح را نداشته باشد، آن وقت دست با تماس با مایع طرف شویی دچار حساسیت بشود .
حساسیت در خیلی از مسائل هست ، مثل حساسیت به مسائل مالی . حساسیت در مورد پول به جایی می رسد که دیگر ، آشنا، حق و ناحق ، شخصیت ، دوستی و هیج کدام مطرح نیست و آنچه مهم است ، پول و در آمد زیاد و جمع مال است.
بعضی دیگر به پست و مقام حساس اند . حاضرند به خاطر مقام ، زیر آب هر کسی را بزنند و هر کاری بکنند تا یک مقام را به دست آورند و با در آن مقام باقی بمانند . بعضی دیگر در مسائل جنسی حساس هستند که باید در حد لزوم آنرا متعادل نگاه داشت . چون این حساسیت، از غریزه است ولی نباید بیش از حد لزوم به ان بها داد . نقاط حساس در انسان ها زیاد اند . نقطه حساس یک مصرف کننده، همان مواد مخدر است . این نقطه ی حساس به جایی می رسد که فرد را به نابودی می کشاند. این نقطه حساس به مرور زمان فرد را دچار بیماری و مرض می کند .
هستند کسانی که میلیارد ها تومان به دست می آورند ولی از دادن و بخشش پنجاه هزار تومان به یک محتاج عاجزند .
خداوند در کتاب شریف می فرماید اگر؛ ظلم و ستم کنید ، بدترین شما را بر سر تان مسلط می کنم .
کسانی مالک حقیقی مال و دارایی خود هستن و که مقداری از آنرا بتوانند ببخشند . کسی که قدرت بخشیدن حتی یک ریال از مال خود را به فقرا ، و نیازمندان ندارد ، امانت نگهدار است ، نه صاحب مال . کسی که مثلا چهار میلیارد ارثیه به او نی رسد اگر پنج میلیون از این چهار میلیارد را بتواند به خیریه ها ، سرطانی ها ، نیازمندان و ..‌ بدهد ، صاحب کل این پول است . طرف هشتاد ، نود سال عمر دارد و هنوز دنبال جمع کردن مال است و سفت و سخت، این مال را چسبیده است . اینها نقاط حساس هستند .
مهم این است نقاط حساس در جسم و روان و جهان بینی را بشناسیم و در از کار انداختن و یا کم کردن حساسیت در آنها تلاش کنیم .
در مورد دی سپ هم ، آنهایی بخورند و بخور بدهند که دچار این بیماری کرونا شده اند و آنهایی که سالم هستند لزومی ندارد ، هر روز از دی سپ استفاده کنند .
در باره ی درمان قطعی بارها گفته ام که درمان قطعی یعنی : این که مثلا یک فرد هروئینی درمان شده ، در انباری از هروئین بخوابد و مشکلی نداشته و خوابش ببرد .
کلا اگر هر کس در جهان هستی تغییر جایگاهی بدهد و به جایگاه بالاتری برود ، بر او لازم است که بعضی از نقاطی را که با این تغییر از حالت کنترل او خارج می شود را از کار بیندازد و این کنترل یا از کار انداختن تنها با پیدا کردن شناختی که ما از خودمان داریم و باید آنرا بیشتر و بیشتر کنیم ، امکان پذیر است .
در قسمت جسم، باید نگهداری از آنرا یاد بگیریم . الان در این قضیه ی بیماری کرونا ، یکی از علت هایی که بجه های کنگره ، خدا را شکر مرگ‌و میری از آنها گزارش نشده است . به خاطر این است که بجه های کنگره به جسم خودشان اهمیت می دهند و با تعادل در خوردن غذا و استفاده از مواد غذایی مقوی و ارگانیک و دی سپ ، از این بیماری در تمام مانده ایم . البته خوردن دی سپ به صورت ار روز نیازی نیست ، یا بخور دادن هم برای کسانی توصیه می کنم که دچار بیماری شده اند .
در مورد این بیماری با یکی از اساتید دانشگاه صحبتی داشتم . به او گفتم ؛ گاهی مواقع لازم است ، ما طوری فکر کنیم که یک کارگر فکر می کند . این طور که الان توصیه می شود، می گویند : رعایت فاصله ی اجتماعی و زدن ماسک، نشستن در خانه، نرفتن به جاهای پر خطر، باعث کمتر شدن میزان انتقال بیماری می شود . این در مورد پیشگیری مناسب است ، ولی دیده ایم که کادر درمانی با آن همه زحمتی که می کشند و لباس های مخصوص می پوشند ، باز دچار این بیماری می شوند. ویروس کرونا در مقایسه با دیگر ویروس ها ، استاتیک است ، ته دینامیک. یعنی مدتی طول می کشد تا از راه ریه و دهان و حلق ، به خون وارد بشود .
گفتم ، حالا اگر وارد شد چه باید کرد ؟
گفت : باید ایمنی بدن رابالا ببریم . هر جه من توضیح دادم ، باز می گفت : باید ایمنی را بالا ببریم. منم گفتم که باید ساده فکر کرد . مگر شما پزشکان نمی گویید ، اگر دست ها آلوده شد ، با شستن خیلی زود از بین می رود . خب همین کار را در صورت وارد شدن به دهان و بیتی و ریه باید انجام بدهیم. با قرقره کردن و بخور دادن ، خیلی راحت مشکل حل می شود.
همه می خواهند واکسن درست کنند ، یعنی چیزی که ضد ویروس باشد . به این ضد ویروس ، انتی ویروس گفته می شود .
این انتی ویروس باید از مواد خوراکی باشد و نه از مواد شیمیایی، که با خوردن اش فرد دچار مسمومیت و مرگ شود .
ما در کنگره با بخور سرکه سیب و دی سپ و شستشو با سرکه و قرقره کردن، این کار را کردیم و جواب بسیار خوبی هم گرفته ایم . چون در دی سپ و سرکه سیب، عاملی ویروس کش به نام اسید استیک به میزان چهار درصد به بالا و مقداری هم اسید لاکنیک، که اینها کار ضد عفونی کردن و انتی ویروس را به شکل طبیعی و بسیار ساده انجام می دهند و در ثانی، هم بی ضرر و هم خوراکی و هم دارای خاصیت است . اما چرا کسی به این موضوع اهمیتی نمی دهد ؟ به این خاطر که در فکر کسی نمی گنجد که این ویروس راه حلی به این سادگی و راحتی دارد. حتما باید از راه های پیچیده و سخت به جواب برسند .

پیام ؛ اگر انسان بتواند در بالاترین جایگاه قرار بگیرد ، اما راه را نداند ، این هم به عبارتی یکی از آن امتحانات است که در بالا رفتن شما به ان نقطه ی مورد نظر، مانند کوه در برابر شما قرار می گیرد .
هر انسانی دارای نقاط حساس است که برای بالاتر رفتن و تکامل خود بایستی آن نقاط حساس را بی حس کند .
آیا هر کدام‌از ما در هستی درجه داریم ؟ بله ، هر فردی در هستی دارای درجه و جایگاه مشخصی در هستی است . دلیل داشتن جایگاه هر فرد در هستی، این است که ما عمر جاویدان داریم .
ما اگر بخواهیم زندگی سالم و خوبی داشته باشیم ، بایستی، اطلاعات و آگاهی های لازم را کسب کنیم و شناخت کامل از فیزیولوژی خودمان پیدا کرده و در ضمن بهداشت و نکات آنرا رعایت کنیم و آن نقاطی را که باعث حساسیت می شود غیر فعال نماییم . اگر ما استفاده از بخور و دی سپ را اجرا نمی کردیم ، الان درب هر کدام از شعب کنگره شصت، باید یک حجله ، به خاطر مرگ و میر اعضا می گذاشتیم.
پیام :
بیشتر انسان ها نقاط بسیار حساسی دارند که برای تکامل بخشیدن ، بایستی آن نقاط را بی حس کنند و یا از کار آنها بکاهند ؛ مانند بسیار خوردن و کارهای دیگری که خود می دانید . خوردن بیش از نیاز ، یکی از آنها می باشد که باید ترک بشود ؛ مانند عادات بد . ما آرزو داریم که این مدت و این راه پر از بلندی را ، به خوبی عبور و تصاویر را ثبت نمایید . چون درختان ایستاده باشید . در مورد زنده شدن و یا بیداری سلول ها باید بگوئیم : که این واکنش ها در وجود شما بوده ، و به همین جهت باید بیشتر توجه بنمایید و به نفس خود در منطقه ی سردسیر سر بزنید .
بعضی از نقاط را می شود از کار انداختن و نه لازم است ، بلکه: در این موارد باید از قدرت آنها بکاهیم . مانند زیاد خوردن ، که ما باید مقدار غذایی را که در طول شبانه روز مصرف می کنیم ، در وهله ی اول اندازه گیری کنیم و آنرا در حد کافی نگاه داریم . کم کردن غذا، کار آسانی است ، اما مهم تر از به تعادل رساندن غذا، نگه داشتن آن به میزان معمول است . باید ارزش این ماشینی که خدا در اختیار ما قرار داده است را بدانیم .
اسکلت بدن که همان شاسی بدن ماست ، نهایتا می تواند هفتاد ، هشتاد کیلو وزن را تحمل کند . اگر سی ، جهل کیلو به این مقدار اضافه کنیم ، هر ثانیه ، باید این وزن اضافه را به دنبال خود بکشیم . در قدیم می گفتند ؛ کاه از خودت نیست ،، کاهدان ( اتاقی که کاه را در آنجا انبار می کردند ) که از خودت است . و به قول شاعر ؛ اندازه نکه دار که اندازه نکوست.
برای نگه داشتن وزن در حالت متعادل ، بیست دقیقه قبل از غذا حتما از سالاد استفاده کنید . این کار باعث می شود ، غذای کمتری را وارد معده کنیم، چرا می گوییم ؛ بیست دقیقه قبل از غذا حتما از سالاد استفاده کنید؟ چون مکانیزم سیر شدن این گونه است که فرد بعد از بیست دقیقه ، مغز فرآیند سیر شدن را به معده می فرستد و دستور می دهد که خوردن غذا کافی است . نکته ی مهم دیگر در مورد سالاد قبل از غذا به این دلیل است که ، انواع مواد معدنی و ویتامین های لازم جسم ، را می توان در سالاد گنجاند و به مصرف جسم برسد . این گونه هم حجم بیشتر قسمت معده پر می شود و هم اشتهای فرد کمتر می شود .
چیزی که در غذا خوردن و جلوگیری از چاقی بسیار مهم است ، آرام، آرام خوردن غذاست، تمام کسانی که ، غذای شان را آرام خورده و خوب می جوند، هرگز چاق نمی شوند ، ضمن اینکه ، این کار باعث سلامت ، در جسم و به تبع آن در روان اثر گذار است .
زیاد خوردن هم مانند عادات بد و در لیست عادات زشت است ، عادت هایی مثل مشروب خواری ، سیگار کشیدن ، حرف زشت زدن ،
بدن سیستمی است که خودش ، خودش را می سازد و ترمیم و بازسازی می کند . در بدن نا که یک ماشین زنده است ، به خاطر مصرف مواد مخدر و سایر چیز ها ، سلول های بدن به خواب فرو رفته اند . در علم پزشکی اعتقاد بر این است که بعضی از سلول های مغزی ، از کار افتاده و از بین رفته اند، ولی به عقیده ی من ، این سلول ها باید زنده شوند و می شوند . چون بدن تا زمانی که زنده است خودش، خودش را می سازد. اگر ما شرایط را برای بدن فراهم کنیم . بدن خودش شروع به ساختن خود می کند . ما هستیم که به جسم خوراک بیش از حد می دهیم . اگر به اندازه بدهیم ، که جسم این قدر خراب و نابود نمی شود .
کسی که مواد مخدر مصرف می کند، تمام زندگی اش وابسته به همین مواد مخدر است .
عبور از یک فاز به فاز دیگر ، دارای سختی است و بایستی برای این عبور از سردسیر ، سختی های زیادی را تحمل کرد .
پیام ***
می دانید که انسان در سرما به حال بی حالی می افتد و کم کم سرما باعث بی حسی و از کار افتادن کلیه ی سیستم های حیاتی و گاهی موجب توقف حیات در او می شود .
تمثیل سرما ، مصرف مواد مخدر است. وقتی کسی مدتی در سرما می ماند ، حس ها کم کم از کار می افتد. این که علوم تجربی و به خصوص، پزشکی می گوید : سلول هایی که از کار می افتند ، دیگر نمی توانند به حالت بیداری و در چرخه ی بدن قرار بگیرند ولی ، به عقیده ی من با متعادل شدن جسم و رعایت ، نوع و اندازه و طرز جویدن غذا ، می توان از چاقی جلو گیری نمود و در نورون ها ، در صورتی که با روش درست مانند ( dst ) و سفر نمودن درست ، یک مصرف کننده می تواند سلول های خفته را به چرخه ی فعالیت در جسم برگرداند .
پیام :
در مورد زنده شدن و یا بیداری سلول ها باید بگوئیم : که این واکنش ها در وجود شما بوده ، و به همین جهت باید بیشتر توجه بنمایید و به نفس خود در منطقه ی سردسیر سر بزنید . می دانید که انسان در سرما به حال بی حالی می افتد و کم کم سرما باعث بی حسی و از کار افتادن کلیه ی سیستم های حیاتی و گاهی موجب توقف حیات در او می شود . حال که شما عبور از این منطقه را آغاز نموده اید ، در سیستم شما اشکال به وجود آمده است که بایستی به تفکر بپردازید ، و بدانید که این مهم به طور طبیعی بدون اشکال می باشد ، اما اگر شما در اندیشه ی خوب باشید ، می توانید از خروشان بودن یک رود عظیم، ذخایر خوبی دریافت بدارید ، که ذخیره در مغز شما رو به تکامل رفته و برای بازسازی قالب شما کمک خواهند نمود. که آن قالب از بهترین فلز باشد . مفهوم شد ! در این حالت به درجه ی نزول به قسمت دیگری ، رانده می شوید .‌

یک مصرف کننده می خواهد حرکت کند و راه برود ، ولی به خاطر بی حس شدن و این که مواد مخدر به او فرمان می دهد و نه این که او به پاهای خود فرمان بدهد که حرکت کند . مصرف مواد مخدر ، باعث تولید اشکال در جسم یک مصرف کننده شده است ، وقتی که فرد پای در راه درمان می گذارد، با الطبع ، به خاطر برخی اشکالات ، این کار سخت می شود ، پس بایستی در وهله ی اول فکر کرد . فکر ما نقش بسیار مهمی در زندگی مان دارد. ... ای برادر تو همه اندیشه ای .‌‌‌....ما بقیه خود استخوان و ریشه ای .
بسیار اهمیت دارد که ما ؛ وقتی در یک بحرانی قرار داریم ، امیداست و یا نا امید باشیم . آدم امیدوار ، وقتی پای درمان می آید، می گوید : من قطعا از اعتیاد خارج می شوم . حتما از این راه عبور خواهم کرد . مهم دید ما به مشکل است که اگر این دید مثبت باشد ، قطعا عبور از بحران و حل مشکلات و مسائل اتفاق خواهد افتاد. در صورت نا امیدی تنها کسی که فرد را به عمق بحران فرو می برو، کسی جز خود شخص نیست .
فرض کنید که یک شخصی در جبهه است و روزهاست که آب نخورده و تا ده ثانیه دیگر از بی آبی تلف نی شود . اگر به او گفته شود : تا بیست و چهار ساعت دیگه، آب به او می رسد ، ( این امیدواری ) باعث می شود که فرد خود را تا بیست و چهار ساعت دیگر آماده نگه دارد و زنده می ماند .
تنها تفاوت من با دیگران ، در بدو شروع کنگره شصت، در این بود که من امیدوار بودم و دیگرانی که با من بودند ، امیدی به ادامه ی راه نداشتند
اگر امید و مثبت اندیشی داشته باشیم . می توانیم مثل یک رود خروشان که دارای ذخایر زیادی است ، استفاده ببریم . ما در وجود خود دخایر و منابع زیادی از افکار و اندیشه های مثبت و انرژی های زیادی بر خورداریم . کافی است، که مثبت اندیش بوده و امیدوار باشیم . می شود از رود خروشانی که در طول راه خود همه چیز را دارد نابود می کند ، استفاده ی بهینه نمود و این انرژی و نیرو را در راه درست و صحیح به کار برد. این همان کاری بود که من کردم. از انرژی مصرف کنندگان مواد مخدر ، که مثل سیل تخریب به وجود می آوردند، در راستای هدف خود که درمان اعتیاد بود استفاده کردم.
طبیعت دارای نیرو های فراوانی است و ما از همین نیرو ها در جهت سازندگی خودمان نی توانیم سود ببریم . حتی در ورزش هایی مانند جو دو ، از نیروی فرد مقابل برای شکست دادن اش استفاده می شود
این مصداق همان شعر حافط است که می فرماید: غلام همت آن رند عافیت سوزم که در گدا صفتی کیمیا گری داند ‌.

بازسازی قالب محکم با استفاده از ذخایر موجود و کمک گرفتن از مغز به جهت ساخت قالب درست
این همان جمله ای است که گفتم : که بعضی می گویند ، نمی شود سلول ها را به حالت اولیه ی خود که سالم بودند ، رسانید، و من توضیح دادم که با روش درست ( DST ) و داروی مناسب ( oT ) و در زمان مناسب ( ده الی یازده ماه ) این سلول های معیوب و یا خفته را به حالت اولیه ی قبل از اعتیاد ، که همان سالم بودن و بدون اشکال بودن سلول هاست ، ترتیب اثر داد و من معتقدم این بهینه سازی و درمان تا حدود ۹۵ درصد امکان پذیر است.
پس باید مراقب فیزیولوژی، خود باشیم و با رعایت همه ی مواردی که امروز توضیح دادم، بتوانیم قالب جسم مان را محکم و سخت بسازیم و مهم تر آنکه، این استحکام در جسم را نگه داری نماییم .
از این که به صحبت های من گوش دادید سپاس گزارم. 
نگارش متن : مجید شیروی طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ جمعه 17 مرداد 1399 ] [ 03:46 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic