وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
""به نام قدرت مطلق الله ""


هدف ما از تکرار تاریخ همین است که برای تان بگوئیم تاریخ خود به خود تکرار نمی شود ، فاعل می خواهد و این انجام ها در دوران زندگی ، گویی نمی خواهند از گردونه ی خود پا را فراتر بگذارند ، و احساس هر کسی بر این باور است که از اشتباهات درس نگیرد و خود به تنهایی معلم خود باشد . این سبب تکرار مکرر می شود به طوری که تجربه از گردونه ی زمان به طرف خارج پرتاب می گردد و جایش را حماقت و باورهای دروغین می گیرد 
 سلام علیکم . ما هم خوب هستیم و مسائل جاریه ، مشغول و برای ادامه و ارتباط ، نهایت سعی خود را مبذول می داریم ، که به درگاه حق تعالی ، نزدیک شویم و مورد عنایت او قرار بگیریم . واقعیت در مکان هایی که در زمان حال هستند با آنچه، نمی توانیم ، چگونه توصیفش را شرح بدهیم ، کاملا فرق دارند ، ما برای آن مقدار که گاهی از آن نداشتیم ، مبارزه کردیم و در حین عمل ، هرگز به آنچه باید بکنیم ، با دید تعقل نمی اندیشیدیم . البته به طور جمع می گوییم . زیرا خواص آنچه باید بنمایند ، طبق فرمان که می دانید ، به عقب بر نمی گردند .
هدف ما از تکرار تاریخ همین است که برای تان بگوئیم تاریخ خود به خود تکرار نمی شود ، فاعل می خواهد و این انجام ها در دوران زندگی ، گویی نمی خواهند از گردونه ی خود پا را فراتر بگذارند ، و احساس هر کسی بر این باور است که از اشتباهات درس نگیرد و خود به تنهایی معلم خود باشد . این سبب تکرار مکرر می شود به طوری که تجربه از گردونه ی زمان به طرف خارج پرتاب می گردد و جایش را حماقت و باورهای دروغین می گیرد و هر مطلبی به زمان خود تکرار می شود . در صورتی که این مطلب با تولید و زایش فرق می کند، زیرا تولید برای بقای آدمی طبق فرمان الهی به وجود آمده است، اما، ما به فرمان خودمان در امر کامل نشدن عقل، به تجدید ها لباس نو می پوشانبم و در پایان به شئون هم اکتفا نمی کنیم. حتما منظور ما را خوب فهمیدید .
مثل این که زیاد گفتیم ، برویم بر سر مطلب خودمان که در ادامه، نگران مسائل هستید و این بدون شک ، با قدم های استوار ، کاملا به سوی راهی که باید پیش بروید ، طی طریق خواهید نمود و برای این که جایگاه خود را با ستون های بسیار محکمی بسازید ، ناگزیرید؛ از این منطقه ی پر نشیب و فراز و به قول ما از خط عبور نمایید .
آنگاه منادی ، خبر دیگری که مملو و بیرون از خواسته های نفسانی است به شما نوید می دهد . ما بسیار خشنود هستیم که شما به احکام ، کاملا توجه می نمایید . از شما می خواهیم که در روند تمام مطالب ، با نیروی منحصر به فرد خویش ، گام های بلندی بردارید و این مسئله، بستگی کامل به خودتان دارد که چقدر در ما ، هم گامی ایجاد نمایید . خدا حافظ، باید برویم
 

نگارش: مجید شیروی طبقه بندی: مطالب مفیدوآموزنده"""""""، کتاب ۶۰درجه زیرصفر """"""""""""""،
[ پنجشنبه 16 مرداد 1399 ] [ 04:44 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات