وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

پیام سی دی انسان هالو از آقای مهندس

استاد: ابتدا اشاره می‌نماییم به اشکال جامدات و فرآیند یا ثمره‌ی نباتات، اول مدور بودن جامدات توسط عوامل طبیعی مانند سنگی که در بستر رودخانه مشاهده می‌نمایید یا کروات. دوم مدور بودن کلیه میوه‌ها در روی درختان.سوم سیستم موجودیت انسان و یا قبل از پیدایش انسان یا جانوران، به عبارتی کل هستی که ساختار حلقوی به‌نوعی مدور می‌باشد، حال برداشت‌های دوم از روی اول و همین طریق خلقت پیش رفته و به درجات تکاملی بیشتری رسیده.

اگر در توازن خلقت انسان نتواند توفیق حاصل نماید، به امر خالق مرحله‌ای دیگر از زیست آغاز می‌گردد. ما همه پژوهشگران در پی یافتن، ساختن و بهره‌ی خوب و مناسب و همین‌طور دریافت کردن هستیم که در ساختار خود، نیز تحول ایجاد نماییم. به‌طورکلی، یافتن دو نوع است: یکی که از وجود، به وجود می‌آید، یعنی همه‌ی ما که نقطه‌ای بیش نیستیم و دیگری ساختن آنچه که از فکر و عقل ما می‌تراود؛ که البته آن را هم خداوند به امر پیش می‌برد و ما انجام می‌دهیم. ما همه در همه‌ی موارد هستیم و نیستی صوری است و اگر باید باشیم، پس نیستی هم هستی است، اکنون برای کسب دانش و یا یافتن، بایستی از الگوهای طبیعت درس بگیریم.

به جهت بسته بودن و زنجیره بودن با یک واحد یا یک واحد بودن، بناشده است؛ و اما اکنون به‌پاس برنامه‌های درست در راستای حرکت برنامه‌های ناممکن، به لطف یزدان، نیمی کمتر از گره‌ها گشوده شد و می‌رود که بندهای کهنه و زنگ‌زده‌ی ما را نیز بگشاید.

ما بسیار مسرور شدیم که بار دیگر توانایی‌های خود را به نمایش بگذارید و به اثبات رساندید که نیروهای منفی را می‌توانید تا شعاع یا حلقه‌های دورتری پرتاب نمایید. اراده‌ی شما قابل‌تحسین است، ما خوشحالیم که با نیروی خود از خاک برخاستید و می‌دانیم که به نقطه‌های خوبی خواهید رسید.

کسب دانش همیشه باارزش است، ما هم در هر بعدی همچنان به این موضوع ادامه می‌دهیم و برای هر مجهولی بسیار ارج می‌گذاریم تا آن را بیابیم و نتیجه را وقتی قابل‌استفاده گردید انتقال بدهیم، در مورد کاوش و آموزش هیچ‌وقت نباید فراموش کرد زیرا آنچه به یاد می‌ماند، اندوخته‌های جهان است که مهم در تکامل انسان و آثار آن است.

لیدی می‌گوید که ما، درباره‌ی روند رویدادها با شما همگام هستیم اما قدری از شما می‌آموزیم برای اینکه به گفته‌هایمان خوب گوش فرا می‌دهید، قاضی می‌گوید که شما برای خود یک قاضی می‌توانید باشید ولی به خود چندان اعتماد ندارید، اگر اعتمادبه‌نفس خود را تقویت کنید، از ما هم بهتر دفاع خواهید کرد.

لویی می‌گوید که چرا یک‌بار خود را به‌جای آن سیم‌های آزمایش قرار نمی‌دهید که بدانید مقاومت خودتان چقدر است، آنگاه نتیجه را به ما هم بگویید.

ما همه‌ی گروه نوعی آزمایشگر هستیم، پس با ما هم‌نواز بشوید تا اسباب‌بازی را از بالا به پایین پرتاب نکنید، نخواهید دانست دوام و مرغوبیت آن چقدر است.
طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ جمعه 8 فروردین 1399 ] [ 10:03 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات