وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
پیام سی دی عشق و ایمان قسمت اولدر لیست کتاب ها و آنچه اینجا موجود است ، ............

به صورت لوح و غیره، ش در آنها در هر زمانی با نام عق به خداوند است . آنچه در ابتدا می بینیم، ایمان است و عشق ، که گویی ، ستون و پایه ی وجودی هر انسان از تن نشات می گیرد . حتی موجودات پایین تر از انسان هم به آن نیاز شدید دارند.
هر بعدی که قابل تسویه است وجود این مساله لازم است و بایستی سر لوحه ی ابتدای یاری ایمان و عشق باشد. انجام عمل بسیار دشوار است اما غیر ممکن نیست. با تحمل سختی ها از وجود خویش پاک کنیم. یکی از دوستان به ضد ارزش ها سخت علاقمند بود که در ترک آن دچار کابوس های سخت می گردید که شرح آن نیز برایش مشکل بود، او می گوید هر گاه که می خواستم از آن فاصله بگیرم دوباره سر راه من قرار می گرفت. به هر حال برای اشخاصی که دچار عادت های منفی مختلف هستند، راه های مختلف هم نیاز دارند، اما همه ی آنها در یک مساله اشتراک دارند که آن نیاز به داشتن ایمان استوار و عشق واقعی است که با آن وصل بشوند و راه صعود را بیابند.
اصلاحات در همه ی زمینه ها باید محکم و مستدل باشد که در قالب جسم و جان هستند و برای این موضوع از خویش شروع نمایید که آیینه و اصواتی باشید که باید هم دیده و هم حس شوید . آنچه انسان در تلاش به تنهایی انجام می دهد یک نفر به هدف واقعی نمی رسد. توسعه ی کار با تفکر و شرایط بهتر می تواند مسائل آموزشی جامعه را در حد نیاز در بر بگیرد . به همین سبب به تنهایی با توان فیزیکی قادر به انجام ، اداره و تولید در سطح بسیار وفور نخواهید داشت. شما از قدرت تفکر و اندیشه ی فرمول خود، می توانید در جامعه بهره ی مفید بگیرید در ادامه با هدف مشترک که کمک به دیگری است با اندیشه ی خوب می توان برنامه ی خوبی پیاده نمایید ، اما در روی کاغذ برای عمل آن همت بالایی که از نیروی الهی قوت بگیرد، باید گرفت که ، هم برای خویش و هم در تداوم به دیگران خواهد داد . امیدواریم پس از این گفتگو ها ، مطالب جای اصلی خودش را که دنباله دار خواهد بود بیابید ، تا در نوشتارهای شما به جهت آگاهی همگان راه خود را در کانال خوبش پیدا نمایید و بحث جنبه ی جستجو گری را بیان کند و در یافته های شما با گفته ها و دانش دیرین و آنچه در آرشیو موجود است ، دوباره به چرخه در آید تا در تکوین و کامل نمودن آن همگام‌باشیم ، تا به جهت یاد آوری ابتدا به درون خود اشخاص بروید و خواست و تمایلات آنها را بیرون آورید و طبق آنچه درون آنهاست به رفتارها برسید .
از خویش شروع نمایید که خویش یابی مساله ای بسیار عمیق است و در جهت خویشتن به تک تک آنها کمک خواهد شد ، حتما هدف را که می شوید ، می خواهیم خویش و خویشتن به تطبیق واقعی برسند . اول هر کار ایراد و اشکال های درونی بیرون بیاید و حد بشود . وقتی از درجه ز صیقل گذشت می شود در آن بذری با خواسته های بسیار درست و بنیادی کاشت و در به وجود آمدن محصول امید بسیار وسیعی خواهیم داشت. به عنوان مثال ، اگر شخص تواند که خودش در چه درجه ای از تصفیه قرار دارد نمی تواند به دیگران کمک نماید . منظور این است که گفته ها باید عین عمل یکسان باشد . از کوچک ترین فرد تا بزرگ ترین و یا اگر یک آموزگاری خود نداند که چه موضوعی را تدریس نماید و آگاه به آن نباشد هرگز نخواهد توانست شاگرد خوبی داشته باشد .
نگهبان : به عبارتی وقتی گوینده نمی داند چه می گوید ، شنونده چه می فهمد . 
نویسنده ی متن ؛ مجید شیروی طبقه بندی: پیامها""""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل،
[ یکشنبه 18 اسفند 1398 ] [ 07:57 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic