وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
بنام خدای بخشنده
پیام سی دی روان باختگان

تاریخ 75/10/17
ما همه امیدوار هستیم که شما خوب باشید . ما برای انجام قسمتی از کارهای مشترک ، بین پویندگان دانش و مجهولات از وجود بعضی از علوم استفاده خواهیم نمود . بر حسب آنکه کدام یک از آنها مقدم باشد .

ما با ریشه و بنیاد هر علمی موافق هستیم . البته بایستی آنقدر محکم و استوار و عمیق باشد که از هر جهت انسان های نیازمند را بتواند مانند ماشین آهن ربا ، جذب یا تسخیر کند . 
می دانید که گونه های مختلفی وجود دارند که تحت تاثیر قرار می گیرند . تحت تاثیر محیط زیست و طبیعت ، که اغلب چون جذب از محیط دارند می توانید از وجود کالبدی آنها بیرون بیاورید . قسمت بعدی که مربوط به روان و جان است که خوب می دانید چگونه باید بررسی بشود.  حدود و درصد آنها را اکنون نمی توانیم برای تان بگوئیم که چگونه می شود به راه مستقیم هدایت بشوند ، اما در عمل به مسائلی خواهید رسید که در یافتن و کمک نمودن ابعاد گسترده ای دارند بایستی طبق فرمان ها به آنها رسیدگی بشود . در پالایش جسم و روح نیز قوانینی حاکم است که ما خود از آن اکنون اطلاعی نداریم ، اما قدری که پیش بروید ؛ خواهید دید که خداوند چگونه به کمک ما خواهد آمد . 
امیدواریم که در این قسمت از کارهای خود توفیق حاصل نموده باشید ، همان گونه که وجود انسان اکنون هم شناخته شده نیست.  برای تغییر دادن آن هم یکباره نمی شود کاری انجام بدهید . همه ی این موارد کم کم به آگاهی شما می رسد؛  که کاملا با روان درمانی مرسوم تفاوت دارد
ما در پیدایش هم ، همین کار را می کنیم و کم کم به ما راه نمایان می شود.  در مورد خود هم باید این عمل را انجام بدهید . امید است کاملا به حرف های ما توجه نمایید . 
شما با رواتی های مادر زاد سر و وار نخواهید داشت . تکرار می کنیم : شما با روان باختگان اجتماعی ، که در اثر بار تربیتی و اخلاقی به نقطه ی سقوط رسیده‌ باشند و با روان و جان مزاحم که قسمت دوم را با ما در ارتباط خواهید بود . البته بیشتر ؛ روان و جان و سفر های شما هم مانند سدی که استوار است بکار خواهد رفت .

در قسمت تحقیقاتی شما را اشخاصی که باید مورد کمک قرار بگیرند ، اکثرا از دانش دنیا بهره برده اند ؛ اما در تکامل دچار چند گانگی شده اند که می دانید برخورد با این افراد بسیار مشکل تر از اشخاص عام هستند و شنا در کار خویش زحمت ، کوشش و تلاش بیشتری را باید قبول بنمایید . 
سایر اعضا می گویند : که دانه دادن به یک پرنده ی اهلی در این مورد بسیار آسان ؛ اما برای یک پرنده ی وحشی بسیار سخت است . 
علم : عالمی بسیار زیبا و بی انتهاست .

[ دوشنبه 14 بهمن 1398 ] [ 11:09 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic