وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
ای همه هستی ز تو پیدا شده :
استاد : ارابه ها را به حرکت در آورید قبل از آنکه موجودات ریز و مضر چوب های آنرا پوسیده گردانند . این پیام مربوط به پیام مشهور وادی چهاردهم است که می گوید : آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است . من که می گویم ، کلام خود نیست بلکه فردی است در جمع بی کران هستی که باورش کار هر کس نیست ؛ مگر معنای آن ، بداند که آن چیست ؟ ارایه ها را در بی کران به حرکت در آورید که نگهبانان ماورا به آنچه در زمین می گذرد نیازمندند . بشکافید آنچه شکافتنی نیست . در دل سنگ بروید و ترکیب ها را جدا نمایید . 
شاگرد ؛ منظور کدام ارابه است ؟ 

استاد ؛ ما به ارابه های زمینی اشاره کردیم که پایان خط ارابه با شماست و آغاز حرکت ارابه : در بی کران با برنامه خواهد بود استاد می گوید : باید حرکت نمود
شاگرد : چگونه می توان به وجود بی کران پی برد .؟

استاد : به آنچه هست پی بردن تمنای دل می خواهد و الهام به آن شکل می دهد . انگاه که تصاویری گرفت ، پالایش های پیاپی به تراوش ها استحکام می بخشد و آن سخن در این حال به شکل دیگری مورد کاوش ماست . یعنی حس . 
حس مانند خداوند است که در هستی و نیستی موجود و رویت ناپذیر . اما هم نام خودش قابل حس است . 

 همان گونه که شکل هر موجودی از اعضای گوناگون آن آفریده شده است ؛ محتویات آن پیکره ی سایه ی هر موجودی جاندار و بی جان هم همان گونه می باشد ، باضافه ی مطالبی که گفتیم : سایه را در سایه نتوان دید . مساله ای که شما را قادر به دیدن سایه می نماید ابتدا حس و جاذبه ی آن است . در افراد هم متفاوت است . همان گونه که یک انسانی که دارای چشم های ضعیف است نمی تواند ببیند ؛ اما هنگامی که نمره ی عینک مطلوب را تهیه نماید می تواند و یا قادر است اشیا را به خوبی ببیند .طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ شنبه 21 دی 1398 ] [ 09:01 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic