وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
بنام خداوند هستی بخش 



در این جا سه چیز مهم است .
1 - همگام و همسو شدن با خواست گردش آسمانی
2 -  با حرکت در صراط مستقیم در خطوط شکسته قرار نخواهید گرفت. 
3 - همسویی با هستی و حرکت صحیح ؛ شبیه برنامه ریزی انجام شده ی هستی ، خلقت، حیات  و یا همان گردش آسمانی را به دنبال خواهد داشت

این جلسه ، جلسه ی اول از دور چهل و یکم از جلسات خانم های مسافر در روز سه شنبه ، به تاریخ ؛ 98/ 8 /14 به استادی و نگهبانی : جناب مهندس و دبیری سر کار خانم ؛ فرزانه یا دستور جلسه ی سی دی گردش آسمانی  ، راس ساعت 8/30 آغاز به کار نمود . 
سالها دل طلب جام جم از ما می کرد             و آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد                    گوهری کز صدف کان و مکان بیرون بود       طلب از گمشدگان لب دریا می کرد  .  

انسان موجودی است که خلقت اش در حد بی نهایت است . همان طور که ابتدایی برای او نمی توان متصور شد ( هر چند روز الست را نقطه ی آغازین می گویند ) انتهایی نیز ندارد . چرا که انتهای حیات به معنای واقعی یعنی تمام شدن هدف خلقت و پایان یافتن تکامل و رسیدن به فرمان عقل . به همین خاطر است که آدمی مدام در حال صعود یا نزول ؛ حرکت به سوی نور و روشنایی و یا حرکت به سمت تاریکی و ظلمت است . حال چرا انسان این گونه است ؟  علت در این است که با خلق آدمی توسط خداوند و داستان ( یا حقیقت ) سرپیچی اهریمن از فرمان الهی که همان عدم سجده کردن است ؛ حرکت او شروع شد . برای ادامه ی این حرکت در دو قسمت نور و یا تاریکی ، خداوند آنچه لازمه ی حیات بود را در انسان به صورت ودیعه در وی تعبیه نمود . یعنی ملزومات انسان بودن در او نهادینه شد تا در موقع لزوم که همان معجزه ی حیات و تکامل بود از درونش به بیرون  تراوش کند . آنچه در آدمی تعبیه شده ، مختص اوست و موجودات دیگر از یک سری ویژگی های نهادینه شده در دی محروم هستند . یکی از این ویژگی ها سواد و علم است . چرا یک زرافه نمی تواند سواد بیاموزد و بتواند بنویسد و یا مثلا حرف بزند ؟ 
زیرا خداوند علم را در وجود و درون او تعبیه ننموده است . در واقع یادگیری در حیوانات تعبیه نشده است . این دلیلی بود برای جمله ای که گفتیم ؛ چرا انسان بی نهایت است زیرا همه چیز در نهایت دقت و نظم دقیق در او تعبیه شده است . 
رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند      بنگر که تا چه حد است طیران آدمیت

گنجانیده شدن همه ی مطالب در درون انسان است که او می تواند این مطالب را در درون خویش کشف و پیدا نماید و یا اکتشافات و اختراعات گوناگون را انجام دهد . این کار از طریق تفکر و اندیشه امکان پذیر است . چیزی که در کشف نهاده های وجودی آدمی مهم است داستن اعتقاد و باور به این که یک انسان توانایی و قدرت انجام کارهای بزرگ و شگرف را دارد . مثلا برای درمان اعتیاد در یک مصرف کننده ی مواد مخدر بهترین داروی درمان همین تریاکی بود که به خاطر آن معتاد شده بود و این دارو پیش چشم و جلوی دید او بود ولی عدم اعتقاد به درمان اعتیاد با همین تریاک بود که هر مصرف کننده برای درمان به هر کار و هر جایی دست می زد تا به درمان برسد و در واقع همین تریاک دم دست یک معتاد که باعث و بانی اعتیادش بود داروی درمانش هم بود ولی کاری عبث و بیهوده ای را دنبال می کرد . کارها و راههائی که هیچ کدام به نتیجه که نمی رسیدند تازه باور به درمان شدن را در فرد از بین می بردند و او هر بار نا امید تر از سری قبل می شد . این جاست که حافظ می گوید : گوهری کز صدف کان و مکان بیرون بود    طلب از گم شدگان لب دریا می کرد . انتظار درست این است که هر کس در صورت بروز مشکل ، خودش آن را حل کند . کودکی که روی زمین می افتد ، تا زمانی که دیگران دستش را برای بلند شدن بگیرند نمی تواند بایستد و راه برود . باید خودش زمین افتادن را بیاموزد تا بلند شدن را یاد بگیرد . پس دلیل این که یک نفر خود باید مشکلاتش را خودش حل کند یادگیری و آموزش گرفتن است . این است که ادنی در دو قوس صعود و نزول دائما در حال حرکت است . حل مشکلات شادی آفرین است و از رنج ها می کاهد . 
یک سفر اولی تا زمانی که رها نشده است نمی داند که چه توانایی هایی دارد  چرا که این توانایی ها توسط اعتیاد پنهان مانده است و با رها شدن به روی سطح می آید و قابل دیدن می شود . وقتی یکی از اساتید آقای مهندس چیزی به ایسان می گویند منظور تظر شان فقط ایشان نیست بلکه همه ی ما مد نظر هستیم و این یک همزاد پنداری است . برای دیدن توانایی های درون باید نیروها ی منفی را از خود جدا کرد .نادانی نا امیدی ، ترس ، کینه ، غیبت و دیگر ابزارها و حس های منفی باید دور انداخته شوند تا بتوان توانایی ها را لمس نمود . 

استخراج توانایی ها. ... ؟ 

الان در درون زمین هزاران هزار معدن طلا ، نقره ، ذغال سنگ و دیگر چیز ها وجود دارد اما همه در عمق هستند و برای این که بتوان از آنها استفاده کرد بایستی طلا یا نقره را از دل زمین استخراج کرد تا بتوان صاحب طلا یا نقره شد . در واقع علتی که شخص نمی تواند به توانایی هایش برسد و از آنها استفاده نماید : این است که آن توانایی ها وجود دارند اما در دسترس وی نیستند . مثل همان معادنی که در دسترس نبوده وبرای آوردن به سطح بایستی تلاش و کوشش نمود . 

خواست گردش آسمانی چیست؟ 

هستی دارای نظم و قانون منحصر به خود می باشد گردش آسمانی همان هستی است و همگام بودن با هستی و رعایت قوانین هستی که همان قوانین الهی است در واقع خواست آسمانی را رقم می زند .
خواست گردش آسمانی بودن در صراط مستقیم است که خود صراط مستقیم نزدیک ترین و بهترین راه برای رسیدن به شادی و آرامش و درک خداوند متعال است . خصوصیت صراط مستقیم این است که همراه با سختی و دشواری است اما در انتها به خیر و خوبی ختم به خیر می شود و به مقصد و منطور خواهد رسید اما راه های میان بر و غیر الهی شاید در ابتدا راحت و آسان باشد ولی انتهای آن بدی و تاریکی و غم و ناراحتی است و البته به مقصد نمی رسد . 

در این جا سه چیز مهم است . 1 - همگام و همسو شدن با خواست گردش آسمانی 2 -  با حرکت در صراط مستقیم در خطوط شکسته قرار نخواهید گرفت.  3 - همسویی با هستی و حرکت صحیح ؛ شبیه برنامه ریزی انجام شده ی هستی ، خلقت و یا همان گردش آسمانی را به دنبال خواهد داشت . 
حیات به گونه ای برنامه ریزی شده که بایستی مسیر هدفمند و درست خود را طی نماید . اگر حرکات ما در این مسیر باشد نتیجه ی درست برای ما حاصل خواهد شد و الا مشکلات ( همان ها که ما به خاطر عدم پیروی از خواست هستی یا گردش آسمانی با دست خود و عدم تفکر درست به وجود آورده ایم ) ما را احاطه خواهد کرد و هم زمان و هم نیروی زیاد تری را برای برگشتن و ادامه ی راه درست متحمل خواهیم شد . 
خواست گردش آسمانی همان رعایت قوانین الهی است . قانون خداوند می گوید اگر الکلی یا معتاد به مواد مخدر شدی پس از قانون خداوند عدول کرده ای و قانون عمل و عکس العمل در باره ی تو اجرا خواهد شد . یعنی خواستار مواد مخدر یا الکل هستی . پس اعتیاد به ان و دوری از صراط مستقیم به تو داده می شود . نابودی کبد و از بین رفتن شخصیت و آبرو هدیه ای است که به تو تسلیم خواهد شد . الان زمستان است قانون هستی سرماست . ما نیز باید همگام با این سردی لباس گرم بپوشیم.  در غیر این صورت و عدم رعایت قانون دچار بیماری خواهید شد . در نهایت همسو بودن با قوانین هستی آسایش و آرامش را در ما به دنبال دارد و عدم توجه و روی گردانی از آنها پیدا شدن مشکلات را به همراه دارد . 
برای همگام شدن با هستی ابتدا باید طبق وا دی هفتم ؛ راه را پیدا کنیم . این مساله بسیار مهم است . بعد از یافتن راه برداشت های صحیح از بهترین و صحیج ترین آن راه ها برای موفقیت لازم الاجراست . 
در نامه ای که دکتر وایت به آقای مهندس نوشته اند دو عامل مهم در کاهش طول عمر را بیان کرده اند 1 - فست فود ها یا غذا های سریع آماده شو . 2 - دارو های شیمیایی . یک زمانی دارو حکم نجات انسان ها را داشت و مقدس بود اما الان کارخانه های بزرگ دارو دارو سازی گردش مالی و اقتصاد و پول را مهم تر از قداست آن می بینند . 

خطوط شکسته ؟ 

منظور همان راه های نادرست و انتخاب های غلطی است که ما در اثر آنها به تاریکی رفته و قطعا به خاطر همان ها نیز به نتیجه که نرسیدیم هیچ ؛ بلکه از زمان و سلامتی و حال خوب داشتن نیز بسیار دور شدیم . هر چند همین تاریکی ها بود که تجربه ی ما را زیاد کرده و رنج هایی که متحمل شدیم باعث شد ما از نور و روشنایی لذت و درک بهتر و بالاتری ببریم . همان طور که خواجه عبد الله انصاری می گوید ؛ من چه می دانستم که مادر شادی ها رنج است و در زیر هر ناکامی گنجی است پنهان . 

نکته ی دیگر ؛ 

درک درست از مسائل مالی کنگره است که باید برای ارتقا آن تلاش کنیم ؛ چرا که پول بسیار مهم است و کسی که معاش ندارد قطعا معاد ندارد . پس ابتدا در قوی نمودن قدرت و توان مالی خود و سپس در قوی نمودن توان مالی کنگره تلاش کنید . چرا که بی مایه فطیر است . یعنی کسی که از امنیت مالی درستی برخوردار نیست زیاد قابل اتکا و اعتماد هم نخواهد بود . 
با سپاس : مجید شیروی 



طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
[ یکشنبه 10 آذر 1398 ] [ 10:38 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic