تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
بیست و دو سال پیش در چنین روزی، روز چهارشنبه مورخ 76/08/14 شمسی، مصادف با 1997/10/06 میلادی و 5 رجب 1418 قمری، موادر ذیل توسط جناب آقای مهندس در کتاب 60 درجه زیر صفر مطرح گردید:

بیست و دو سال پیش در چنین روزی، روز چهارشنبه مورخ 76/08/14 شمسی، مصادف با 1997/10/06 میلادی و 5 رجب 1418 قمری، موادر ذیل توسط جناب آقای مهندس در کتاب 60 درجه زیر صفر مطرح گردید:


1376/08/14

اکنون نیمه فصل پائیز است و طبیعت شروع به ریزش نموده، از جمله ریزش برگ درختان که قابل رویت است. ما هم با تصمیم نهایی، برنامه را برای آخرین ریزش مواد خود در این فصل، تنظیم نموده‌ایم تا؛ ریزش کلی تا پایان پاییز، انجام پذیرد؛ البته با همان نظم و انضباط.

اکنون، یک گرم مواد را در 15 قسمت تقسیم نموده‌ام؛ البته ممکن است و شاید بتوانم به کلی مواد را قطع نمایم؛ اما به دلایل بسیار، این کار را نمی‌کنم.

اکنون قریب چهار فصل است که حرکت خود را آغاز نموده‌ام و مسئله اصلی این بوده که به شهر وجودی خودمان اجازه بدهیم؛ کلیه سیستمهایی که در اثر مصرف مواد مخدر از چرخه حیات خارج شده بودند به آرامی خود را بازسازی نمایند و به جسم ما دوباره سروسامانی بدهند تا مثل یک درخت سبز و خرم، مستحکم و استوار شویم.

از فردا یعنی تاریخ 1376/08/15 برنامه گذشته، یعنی همان یک گرم برای 15 روز را دوباره تجدید خواهیم نمود و مطمئن هستیم که مشکلی نخواهیم داشت. فراموش نشود این برنامه و ادامه آن ناچیز است؛ هم ما را سرگرم می‌کند و هم به جسم ما، زمان لازم را می‌دهد تا فرصت کافی برای بازسازی دوباره خود را داشته باشد. از طرفی هم ما هنوز تا پایان پاییز، وقت داریم که کافی به نظر می‌رسد. تازه اگر هم در پایان پاییز، احساس کردیم هنوز باید برنامه را ادامه بدهیم، ادامه خواهیم داد تا به نتیجه نهایی برسیم.

مرحله قبل

از تاریخ 76/08/01 تا 76/08/15

1 گرم در 15 روز

مرحله جدید

از تاریخ 76/08/15 تا 76/08/30

1 گرم در 15 روز

 

چون برنامه‌ریزی را تا پایان پاییز باید تنظیم نمایم و میزان مصرف، بسیار اندک است، روی همین ایستگاه، دوباره ایستادم و برنامه قبلی را دوباره تجدید نمودم تا کمی از سرعت، کاسته شود.


تهیه و تنظیم: همسفر محمدحسین، وبلاک همسفران آقا

منبع: کتاب 60 درجه زیر صفر، صفحات 210 الی 211

[ دوشنبه 20 آبان 1398 ] [ 05:19 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .