وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

بنام هستی بخش بی نهایت 
جسم ها همه وسیله اند ، جسمی که همانند شماست ممکن است نسبتی داشته باشد ، اما روحش هیچ نسبتی با شما نداشته باشد در نتیجه به دنبال روح مشترک ؛ رفتن  در خود حتما این احساس را کرده اید که ما به چگونه روحی ، خویش می گوییم .
                                         
در برابر آنچه باید پیش برود ، با خواست و تقدیرات است که به فرمان الهی صورت می پذیرد . ما هیچ در آن دخیل نمی توانیم بشویم . اما آنچه برای ما و شما هست که اختیار ماست برای رسیدن به هدف . 

پیام سی دی ماشین از مهندس 

به امید پروردگار در برابر مسائل به ستونی و استواری یک نخل ایستاده باشید تا به آنچه در قدرت و توانایی فکر و عمل شماست پی ببرید . ما با بیان مکرر خوشحالیم که راه خودتان را توانسته اید با قوه ی عقل خود بیابید .و یافتن خویش خویش است و آن روح ، خویش شما را می یابد و برای هدایت شما در هر حالی به یاری می آید . جسم ها همه وسیله اند ، جسمی که همانند شماست ممکن است نسبتی داشته باشد ، اما روحش هیچ نسبتی با شما نداشته باشد در نتیجه به دنبال روح مشترک ؛ رفتن  در خود حتما این احساس را کرده اید که ما به چگونه روحی ، خویش می گوییم . ما همه در هر جهان که باشیم خویشانی داریم که از نظر جسم هیچ موضوعیتی با ما ندارند و جمع این روح ها را ید واحده می گویند . همه با هم هستند بدون این که نمایی از هم داشته باشند . طالب هیچ مطلبی هم نیستند . فقط راه همه به سوی الله میزان شده . به هر حال ما برای شما بسیار خوشحال شده ایم . 
Image result for عکس های آقای حکیمی کنگره شصت

در برابر آنچه باید پیش برود ، با خواست و تقریرات است که به فرمان الهی صورت می پذیرد . ما هیچ در آن دخیل نمی توانیم بشویم . اما آنچه برای ما و شما هست که اختیار ماست برای رسیدن به هدف . با تمام مشکلات جلودار می شویم و آنگاه در تقدیر الهی هم فرمان نیکوتر حاصل می گردد . ما همیشه فکر می نماییم که باید آن پیش آید که ما می گوییم ، قضا و قدر باید حتما نوع عالی باشد . اما در قضا و قدر ها هم نقطه هایی به فرمان نهاده اند که در آن اگر با چشم بینای دیگر نظر بیندازیم خواهیم دید که آنها همه برای این است که رنج حاصل از آن اتفاقات را با بالاترین غنیمت ها نمی شود مقایسه نمود . اما توان قدرت در جسم بسیار اندک است . جسم آسیب پذیر است و روح حرکت دهنده ی آن . اگر استوار نباشد در مقابل این مسائل به زودی به قهقرا می رود و دیگر به درجه ای از معرفت دست نمی یابد . 
ما مثل این که راجع به این موضوعات زیاد سخن گفتیم  ، البته در انتها بی ربط هم نمی تواند باشد ؛ زیرا نقطه ها از همین ها آغاز و خط می شوند و خطوط معانی می یابند و این آدم به درجه ی دیگری از هستی عروج پیدا می کند که خود نیز نمی داند ، اما در پایان که در واقع آغاز جداگانه ای است در می یابد که پشت سر چه گذشته ؛ آن نامه ی اعمال در ورود به مرحله ی بعد یاری بسیار می نماید و ما برای این که بشر به مقامی که دارا است و نمی داند ، می خواهیم متوجه سازیم و از این طریق که با سنجش این راه در ارتباط هستیم که درفرمان ها به موقع به آنها ابلاغ نماییم و این در هر انسانی نیست . 
ما می خواهیم که در جست و جوی کارها و راهها بهترین را ب نمایید که منطبق با آنچه که به شما داده می شود باشید . همه ی آنچه پیش می آید توام با اندیشه است و برای تقویت انتخاب باید تجدید نظر در افکار نیکو بنمایید . 
نگارش متن : مجید شیروی.  طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافرخلیل ملابی،
[ چهارشنبه 15 آبان 1398 ] [ 09:43 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو