تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
                                   بنام خداوند بخشنده ی دست گیر
شراب انسان های شرور را از وجود خود شیطانی می ساخت که به خود و دیگران آسیب جسمی وارد می آوردند و به همین خاطر توجه بیشتری شد . اما در مورد مصرف تریاک ؛ آن مسائل را که گفتیم : ایجاد نمی نمود . در نتیجه توجه خاصی بر آن نشد .
در ابتدای قبول ایمان ، برای شراب خواران دائم مست ، بسیار سخت بود . به همین جهت فقط در مورد مضرات آن سخن گفته می شد که ؛ مردان خدا و زنان با ایمان از خوردن شراب سودی نمی جویند و مطابق با شان آنها نیست . 
آنان که سخت به آن کار مشغول بودند و حاضر به استفاده نکردن نبودند ، در خفا به آن عمل مبادرت داشتند . اما به علت بها ندادن به این موضوع و به سبب برخورد های ناهنجار ، برای آنها دستور آمد که نخوردن آنرا حکایت نمود . برای آنکه کلام الهی بود ، از خوردن شراب خودداری نمودند . اما آنان که شهر وجودی خود را بیشتر ویران نموده بودند ؛ عده ای سخت بیمار و جهان را ترک نمودند و عده ای دیگر مدت ها اخلاق و رفتار شان چندان در مکان های عام قابل تحمل نبود ؛ زیرا زود خسته و محل را ترک می نمودند ، اما به تدریج به خود آمده و اصلاح شدند . زیرا جسم را خراب نکرده بودند که نشود دوباره آنرا تعمیر نمود و در شق دوم که همان افیون است ، در کل به آبادی چندانی دست  نتوانستند بیابند . حال شما باید مکتوب راز بزرگ ( کتاب شصت درجه ) و عظیمی را فاش نمایید که به ترک جهان نمی رسد ، اما فقط دقت و حوصله می خواهد . از ابتدای امر بایستی عمل به درستی انجام بگیرد که در انتها به مسائل کوچک ؛ اما غیر قابل حل نرسد . 
ما بسیار امیدواریم که این مکتوب بابی باشد برای طالبان حق و حقیقت ؛ که به زودی به دست شان برسد  و در مورد کل و تعویض و تکمیل هم بسیار عمل نیرویی انجام دادید . باید همین کار را خودتان با جستجو های عینی به آن مطالب می رسیدید که رسیدید . 
زمان در حل مسائل بسیار مهم است ؛ اما برای انجام دوباره ی مسائل ممکن است دیگر وقتی نماند . 
تعداد مواد افیونی در گذشته شناخته نشده بود . شراب انسان های شرور را از وجود خود شیطانی می ساخت که به خود و دیگران آسیب جسمی وارد می آوردند و به همین خاطر توجه بیشتری شد . اما در مورد مصرف تریاک ؛ آن مسائل را که گفتیم : ایجاد نمی نمود . در نتیجه توجه خاصی بر آن نشد . 
اما آیه ای که خمر را بیان می کند کل افیون های موجود در حال و جاری را بیان می کند . کلام خواد برای یک مقطع خاصی نیامده که حدود آنرا حصاری بکشند و محدود نمایند . به چیزی یا شی ای خاص در کل کل بیان می گردد و نتیجه ی آنهم همان طور می باشد . ما برای توفیق شما از خداوند طلب نیروی دوباره داریم .

نگارش : مجید شیروی  . طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
دنبالک ها: وب مسافرخلیل،
[ شنبه 4 آبان 1398 ] [ 12:46 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .