تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
    .....افضل الذکر : بسم الله الرحمن الرحیم ....  

 Image result for ‫تصاویر متحرک امواج دریا‬‎


جهان مملو از امواج است . موج های بسیار با طول کم و امواج سهمگین و خطر ناک . بین این دو سکوتی است نسبتا کم عمر ، ما هم مانند برگی روی این امواج سواریم ، بعصی وقت ها با خشم به زیر می رویم و گاهی چون پر مرغی به سطح آن می رسیم
 . 
پیام سی دی اضافه وزن ( پارت 4 )
استاد : جهان مملو از امواج است . موج های بسیار با طول کم و امواج سهمگین و خطر ناک . بین این دو سکوتی است نسبتا کم عمر ، ما هم مانند برگی روی این امواج سواریم ، بعصی وقت ها با خشم به زیر می رویم و گاهی چون پر مرغی به سطح آن می رسیم .

Image result for ‫تصاویر متحرک امواج دریا‬‎

 باید تعلیم بگیریم که هر لحطه آنرا به چه نحوی کنترل کنیم . اگر لحظه ها را با اراده و عزم راسخ بتوانیم با صبر طی نماییم و طریق بالا آمدن از زیر چرخه های امواج را فرا بگیریم ، آن وقت می توانیم بگوئیم که ما با مبارزه و جنگ با طبیعت آموختیم : که آماده و حاضر به انجام بسیاری از آنچه تو می خواهی هستیم . یعنی تسلیم قدرت مطلق .
Image result for ‫تصاویر متحرک امواج دریا‬‎

 زندگی و هستی بر روی امواج در این جهان که خود یک حلقه ی کامل است ، این طوری طی می شود . به قول شما ؛ شما مانند پر کاهی بیش نیستید ، اما می توانید سیر و سفری چون امواج داشته باشید ، بدون این که در دست های امواج فشرده شوید ، اگر هم این چنین شد ؛ قدرت و توانایی تحمل را تعلیم دیده اید .
نگارش متن پیام : مجید شیروی

[ یکشنبه 28 مهر 1398 ] [ 09:38 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .