وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
                               """ بنام خدایی که هر چه سبزی است از خلق اوست """

این جلسه جلسه ی سوم از دور چهل و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران خانم شعبه اکادمی و با نگهبانی و استادی جناب مهندس و دبیری خانم حورا در تاریخ 98/5/15 راس ساعت 8/30 شروع به کار نمود . 

                                             
    
نتیجه ی این سی دی 

1 - سیراب شدن آری ، زیر اب شدن نه ، استفاده ی متعادل از نعمت های الهی . 
2 - دانش بیشتر مجهولات بیشتری به دنبال دارد . اما علم آگاهی در نقطه باقی می ماند . یعنی برای انسان آگاهی ها ذخیره می شود . 
3 - زندگی مملو از نیروی های مکمل است و باید از آنها استفاده ی درست کنیم . بودن اضداد به زندگی معنا و مفهوم می بخشد . بدون نیرو های مکمل زندگی بی معناست.  
4 - حرکت از درون ظلمت با استفاده از نیروی عقل و حرکت به سوی نقطه ی آغازین . 

این جلسه جلسه ی سوم از دور چهل و دوم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران خانم شعبه اکادمی و با نگهبانی و استادی جناب مهندس و دبیری خانم حورا در تاریخ 98/5/15 راس ساعت 8/30 شروع به کار نمود . 

تصور غلط بیشتر انسان ها در مورد دلیل وجود هستی و درک چیز هایی که در آن است این است که : حتما بایستی آن چیز قابل دیدن باشد و چه چیزی قابل دید است ؟ ماده . ! و می گویند اگر جیزی را نتوان دید و لمس کرد ؛ پس وحود ندارد . پس خداوند هم که قابل دید نیست وجود ندارد.  این ابلهانه ترین استدلال برای وجود یا عدم وجود یک چیز است . 
دلیل درست و عاقلانه در برابر این طرز دید با این مثال قابل فهم است . مثلا شما نمی توانید یک گونی سیب زمینی را با ترازوی طلا کشی وزن کنید . یا با ترازویی که تا صد کیلو را نشان می دهد شما نمی توانید یک ماشین بیست تنی را وزن نمود . 
علت در چیست ؟ علت در آن است که برای هر چیزی  معیار مخصوص به ان چیز را می خواهد و هر دستگاهی را برای درک و حس یک چیز می خواهد . مثل این که برای همین وزن کردن اجسام انواع و اقسام ترازو ها وجود دارد . 
میزان شنوایی و بویایی در انسان و تفاوت آن با دیگر موجودات . 
گوش انسان قادر به شنیدن همه ی فرکانس های موجود در اطراف خود نیست چرا ؟ چون گوش انسان فقط برای شنیدن بعضی فرکانس ها مناسب است و ساختارش طوری است که بعضی فرکانس ها را می شنود . در بویایی انسان نیز همین طور است . مقدار بویایی آدمی مخصوص خود اوست . قدرت بویایی سگ ها هزار و هشتصد برابر بویایی انسان هاست . اگر انسان قدرت بویایی سگ ها را داشت دیگر زندگی برایش امکان مدیر نبود و تحمل این همه بوی بد اطراف خود را نداشت . 
پس نتیجه lی گیریم که مناسب نبودن دستگاه های اندازه گیری است که ما نمی توانیم بعضی چیز ها را درک کرده یا ببینیم . 

پیام : من آب می آورم ، تو آن قدر بنوش که سیر آب شوی اما نه زیر آب 

این یک مانیفست و قانون در هستی است که خداوند به ما یاد آور می شود که من همه نوع نعمتی را در هستی خلق کرده ام ولی تو باید به اندازه ی نیازت استفاده کنی و اسراف و زیاده روی در مصرف هر چیزی ترا از تعادل خارج می کند . 
انسان تشنه به اندازه ی نیازش آب می خورد . بیش از آن خفگی است . ثروت و مال زیاد باعث دوری از زندگی می شود . آیا ارزش دارد تمام لحظات زندگی را به باد بدهیم تا پول جمع کنیم و دست آخر : وقتی نگاه می کند می بیند که زیر آب است نه روی آب . 
خداوند همه نوع نعمتی را خلق کرده تا با استفاده از آن لذت درست ببرند نه این که باعث خفگی شان شود . وقتی آنقدر می خوری که نمی توانی یکی دو پله را بروی ، یعنی زیر آبی.  

من بلندم ، به بلندای قله هایی که نتوان تسخیر شد ( کرد ) . اما تو بر بام من مسلح بیا تا عظمت را ببینی .

آنقدر اطلاعات و علم در هستی وجود دارد که بی نهایت است و ما آن قدر کم می دانیم که نمی توانیم به قله های علم الهی برسیم ، اما خداوند می گوید : هر چند نمی تواتی به قله های رفیع که در دست خداوند است دست یابی ولی برای نزدیک شدن به خداوند می شود از روی زمین به بالای بام بیایی . 
حال برخی فکر می کنند که چون چند تا کلمه بلدند پس قبله ی عالم هستند . یک روستایی که چهار تا دب اکبر و دب اصغر را بلد است فکر می کند که همه چیز را در مورد نجوم می داند ، اما اگر از یک ستاره شناس بپرسید : در باره ی ستارگان چه می داند،  می گوید چیز زیادی نمی داند . زمانی که دانایی انسان دو برابر می شود مجهولات او شصت برابر می شود و باز به این نتیجه می رسد که هیچ نمی داند . 

ادامه پیام : من می رویانم آنقدر که زمین و آسمان را شب و ظلمت فرا گیرد . 

منظور این قسمت از پیام این است که خداوند نعمت های زیادی خلق کرده ، ولی خلق خداوند بر اساس اضداد است . 
بعضی سوال ابلهانه ای را می پرسند : چرا خداوند شیطان را خلق کرد تا انسان ها را گول بزند . حالا که خلق کرده ، آیا توانایی و قدرت جلو گیری از اعمال شیطان را ندارد ، اگر او خالق شیطان است چرا جلوی او را نمی گیرد تا انسان ها کار بد نکنند ؟ 
نکته ی مهم در این جا این است که : قانون هستی بر مبنای اضداد است و زرنگی انسان های باهوش در این است که از این نبردها به عنوان مکمل استفاده کنند تا موفق شوند . یا می گویند چرا حیوانات وحشی خلق شده اند تا علف خوران را بدرند ؟ 
الان در بعضی مناطق به خاطر کمبود درندگان و گوشت خواران دارند گرگ ها را در طبیعت رها می کنند تا اکوسیستم حیات وحش به تعادل برسد . به راستی اگر شیر و ببر نبود چه می شد ؟ قطعا علف خوران بعد از مدتی به خاطر عدم تحرک دچار انواع بیماری ها و در نهایت سیستم از تعادل خارج و بوی تعفن حیوانات بیمار به همه جا سرایت کرده و همه چیز نابود می شود . پس آنهایی که شکار نی شوند ضعیف تر ها هستند که باید از سیستم خارج شوند تا قوی تر ها بمانند . 
برو قوی شو ، اگر عزم زندگی داری                                           که در نظام طبیعت ضعیف پایمال است 

نتیجه می گیریم : خداوند تاریکی و ظلمت را برای ارتقای ما خلق نموده است و ( اصولا انسان تاریکی ها را تجربه می کند تا به عظمت روشنایی ها پی ببرد ) . وجود چالش در زندگی است که باعث تلاش و تنوع در زندگی و ادامه ی آن می شود . مثل این که یکی که با چاقو دیگری را کشته بود می گفت : اگر چاقو نبود من قاتل نبودم . یا معتاد می گوید اگر مواد نباشد ، معتادی وجود ندارد . 
اعتیاد به مواد مخدر یکی از بزرگ ترین چالش ها و تاریکی هاست ، اما با تلاش و سفر درست و روش درست ( dst) از این تاریکی خارج می شود . پس تلاش و کوشش در هر زمان برای افراد مهم است . اگر تلاش کنیم به موفقیت می رسیم و اگر تقدیر و فرمان الهی نیز دیگری باشد باز تلاش ما بیهوده نخواهد بود . 
پیام : تو می توانی همه ی آنچه هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی و به سوی نقطه ای بیایی که از آنجا آغاز نمودی.  
انسان عاقل و خرمند با کمک و بهره گیری از عقل خود مشکلات را یکی پس از دیگری حل می کند.  عقل نیرویی بسیار قوی است که در میام هم به اهمیت آن اشاره می شود و می گوید هر چیزی ( مشکلات و یا راه های موفقیت ) را با استفاده از عقل می توان به پایان درست رساند . 

غلام همت آن رند عافیت سوزم                                                      که در گدا صفتی کیمیا گری داند . 

هستند کسانی که در اوج مشکلات و نداری برخورد درست و مناسب را داشته و با استفاده از عقل ( کیمیا گری ) می کنند . 

قطع بند شیطان . 

در کتاب آسمانی خداوند در جواب مردم برای خمر و قمار می فرماید : آنها از هنر و قمار می پرسند،  بگو منافعی برای مردم دارد اما مضرات آن بیشتر از منافع آن است پس به آن نزدیک نشوید چرا که عملی است شیطانی . 

خمر چیست؟ 

بعضی اعتقاد دارند خمر یعنی همان مشروب . که خمر خشک و خمر تر داریم . اما به طور کلی و به اعتقاد من خمر همان حجاب و پوشش و پرده ای است و آن چیزی که روی اندیشه و تفکر و عقل انسان پرده یا حجابی بکشد . خمر تلقی می شود . حال این خمر شامل بدی ها و زشتی ها و ضد ارزش ها نیز می شود . قمار و خمر یک کلمه ی عام است که دلالت بر خیلی چیز ها می شود و خاص نیست .
یک کلمه ای در کتاب شریف هست بنام حرمت یا حرام . این بدین معنی است که هر جا اسم حرمت آمده یعنی نباید انجام شود و حتی نمی توان به آن نزدیک شد . اما در مورد خمر این گونه نیست . کلمه ی حرام نیست بلکه تذکر به نزدیک نشدن داده شده است . مثلا از تریاک می شود داروی های زیادی را درست کرد تا بیماران زیادی بهبود  یابند . استفاده ی نادرست از آن ناهنجاری و مشکل به بار می آورد . 

حرکت عظیم 

ما الان در کنگره توانسته ایم بیش از هزاران نفر را به درمان قطعی برسانیم و حرکتی بزرگ و عظیم را به وجود آورده ایم که در آینده باعث سلامتی بسیاری از افراد خواهد شد . نکته ی دیگر بندهای شیطان است که تمام کارهای بد و ضد ارزش بند هایی هستند که شیطان به دست و پای انسان ها می زند و شیطان هر کسی را با یک بند به خصوص خود به تاریکی می کشاند . یکی را با پول و نق ام و دیگری را با ثروت و یا اعتیاد به مواد مخدر . 
همین اعتیاد یکی از بند های بزرگ شیطان و از ابزار های قوی و بسیار محکم اوست که ما در کنگره این بند را توانستیم پاره کنیم . 
انواع موسیقی : دو نوع موسیقی داریم . 1 - موسیقی هنرمندان واقعی 2 - مطربان .موسیقی موتزارت ، بتهون ، بدیعی ، روحانی ، از نوع هنر است و این گیتارهای برقی و جیغ و داد هایی که اسم هنر را روی آنها می گذارند در واقع مطربی است نه هنر . 

باز شدن درب بزرگ 

روش درمان تدریجی در بی باز شده و محکم و استوار است برای کسانی که می خواهند از تاریکی اعتیاد رهایی یابند . در کتاب شصت درجه آموزش های لازم برای ما گذاشتن در صراط مستقیم به کسانی که در حال و آینده بخواهند حرکت درست کنند وجود دارد . چرا که در هستی انسان دارای وظیفه ای است که برای آن وظیفه به دنیا آمده است و آن ارتقا و تکامل و پیشرفت و رسیدن به ان جایی است که آغاز نموده ایم که منظور ما از روز آغازین همان روز پیمان الست است . 
نتیجه ی این سی دی 

1 - سیراب شدن آری ، زیر اب شدن نه ، استفاده ی متعادل از نعمت های الهی . 
2 - دانش بیشتر مجهولات بیشتری به دنبال دارد . اما علم آگاهی در نقطه باقی می ماند . یعنی برای انسان آگاهی ها ذخیره می شود . 
3 - زندگی مملو از نیروی های مکمل است و باید از آنها استفاده ی درست کنیم . بودن اضداد به زندگی معنا و مفهوم می بخشد . بدون نیرو های مکمل زندگی بی معناست.  
4 - حرکت از درون ظلمت با استفاده از نیروی عقل و حرکت به سوی نقطه ی آغازین . 

نویسنده : مجید شیروی.  طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ شنبه 27 مهر 1398 ] [ 09:15 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو