تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
بنام قدرت مطلق الله 

خداوند خود بهتر می داند که چه کسانی را هدایت بنماید و راه را به چه چشمی خواهید یافت  ؟ آنان حتی اگر چراغ هم به دست شان بدهند از این که در تردید ها قدمی در آسمان و زمین بردارند به آنچه هست نخواهند رسید . Image result for ‫تصویر سی دی اضافه وزن قسمت سه کنگره شصت‬‎
Image result for ‫تصویر سی دی اضافه وزن قسمت سه کنگره شصت‬‎


پیام سی دی اضافه ی وزن ( 3 ) 

خداوند خود بهتر می داند که چه کسانی را هدایت بنامید و راه را به چه چشمی خواهید یافت . آنان حتی اگر چراغ هم به دست شان بدهند از این که در تردید ها قدمی در آسمان و زمین دارند ، به آنچه هست نخواهند رسید و یا بسیار دیر به مطالب پی می برند و اگر این چنین نبود ، خداوند در وحی خود حیات و زندگی را به صور گوناگون بیان نمی نمود و ما بایستی در هر لحظه از زمان ، زمان بیهوده از دست نرود.  زمان که می گوییم : در استفاده ی شما در بعد خودتان می باشد و با گذراندن وقت؛  کار مفید انجام بدهیم و در آن صورت مورد لطف و عنایت الله قرار خواهیم گرفت.  
ما در مورد آنچه که در کائنات است اگر بگوئیم ، بارها و بارها می خواهد و باید حوصله داشته باشید و آهسته بدانید و پر نباشید که گرسنه طلب دانستن است . به آنچه می بینید و دریافت می نمایید خوب توجه نمایید . در ادامه همیشه به آنچه خواسته اید خواهید رسید و آن گاه آن روزنه ها و تاریکی های ظلمت مطلق ؛ روشن چون روز می شوند .

[ دوشنبه 15 مهر 1398 ] [ 05:18 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .