تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

ما در انسان ها طبق فرمان یک جرقه تولید می کنیم . می شود این جرقه به یک ذخیره ی قابل مصرف یا یک شعله ی آتش تبدیل بشود و یک منطقه را بسوزاند.  

ما خوب هستیم و در پی آنچه تقدیر ، ما را هدایت می نماید ؛ می رویم . ما بر آنگونه مسائل که درباره ی آن اطلاع داریم ، چیزی است که لحظه ای قبل از آنچه برای شما پیش بیاید ، ما از آن لحظه جلوتریم ؛ زیرا در بعد زمان نیستیم و برای همین بر حال لحظه ای شما در اشراف می باشیم . امیدواریم که برای انجهددر تلاش آن می باشید ، توفیق حاصل نمایید . می دانید که شما در دو جهت مشغول به عمل شده اید . البته قدری سخت است . اما امکان مدیر و یا غیر ممکن نیست . 
با درایت و تجربه ای که قبلا به شما گفتیم که حتما دارید و اشتباه نخواهید نمود ؛ این دو عمل را به پایان خط خواهید برد و ما وعده های خود را نادیده نمی گیریم و برای تلاش در جهت مسئله ای مربوط به حیات انسان ها هم دارید ، بهتر خواهد شد . حتما منظور ما را می دانید . 
ما در انسان ها طبق فرمان یک جرقه تولید می کنیم . می شود این جرقه به یک ذخیره ی قابل مصرف تبدیل بشود ، و یا می تواند به یک شعله ی آتش تبدیل شده و یک منطقه را بسوزاند . 
حال کدام یک برای هدایت مهم و مفید است ؟ تصمیم با خود انسان هاست که از این جرقه فرمانی به چه نحوی بهره‌برداری بنمایند و به تعالی خویش چگونه کمک کنند ؟ 
در این راه عناصری ممکن است بسیار مفید باشند و یا مخرب . باید جدا بشوند و آنچه باقی می ماند با راهیان همراه خواهد شد . توازن ؛ همیشه در یک لحظه برقرار می گردد و آن بهتر است که در جهت حق تعالی باشد.  خداحافظ 
طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ چهارشنبه 6 شهریور 1398 ] [ 04:19 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .