تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
نقطه قوت اردوی امسال  : بیش از سال های قبل هم از نظر تعداد افراد و هم از نظر هماهنگی بین قسمت های مختلف  برقرار بود . از  آقای مهندس و خانواده ی محترم ایشان و اردو بان ها و دیده بان ها نیز سپاس گزاری می کنم .https://congress60.org/EditorFiles/Image/IMG_6553.JPG

مصاحبه با دیده‌بان شهرستان‌های جمعیت احیای انسانی کنگره 60  احمد حکیمی در ششمین روز اردوی سراسری بلده.

لطفاً به‌رسم کنگره خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان احمد هستم یک مسافر.

آنتی ایکس مصرفی شیره، تریاک مدت سفر ۸ ماه روش درمان دی اس تی داروی درمان اوپیوم راهنما  آقای مهندس دژاکام رشته ورزشی تیراندازی با کمان آزادی: ۱۷ سال و ۷ ماه

https://congress60.org/EditorFiles/Image/IMG_6553.JPG

بفرمایید که چند سال است که در اردو سراسری کنگره ۶۰ شرکت کرده‌اید و چه خدماتی را تا به حال ارائه داده‌اید؟

من فکر می‌کنم ۲ یا ۳ اردو را نتوانستم شرکت کنم و در تمامی اردوها شرکت کرده‌ام و مسئولیت نظارت در بخش آشپزخانه را دارم.

آیا اردو امسال نسبت به اردو سال‌های قبل پیشرفتی داشته است؟

من فکر می‌کنم اردو جهش داشته است، چراکه تعداد افراد بیشتری نسبت به سال‌های قبل در اردو شرکت کرده‌اند؛ و خدمت‌رسانی و برنامه‌ریزی برای این افراد به نظر خیلی سخت  می‌آمد و در واقعیت هم سخت بود، چون تمام اعضای کنگره آموزش‌های لازم را دیده بودند، آن سختی که فکر می‌کردیم وجود نداشت. ما در یکی دو بخش مثل نانوایی خیلی جهش داشته‌ایم و خیلی وضعیت مناسبی داریم. به نظرم بچه‌ها خیلی خیلی کمتر مریض شدند و این‌ها نقطه قوت اردو امسال است.

لطفاً پیشنهاد خودتان را در ارتباط با افرادی که تا به حال در اردو شرکت نکرده‌اند بیان کنید.

اردو یک شرایط خاصی است که به نظر می‌آید، افراد باید این را باید در نظر بگیرند که در یک شرایط خاص زندگی می‌کنند و باید از دنیای بیرون کم‌کم تمرین کنند که در این یک هفته با شرایط وقف پیدا کنند و برای خودشان باشند؛ و ما طبیعت را خیلی دوست داریم، مثل دریا، دشت، اقیانوس. آقای مهندس می‌فرمایند: باید تمرین کنیم که در این مکان‌ها بتوانیم زندگی کنیم؛ و ما زندگی کردن در طبیعت را در اردو یاد می‌گیریم. ما با انجام دادن مسئولیت‌هایمان در اردو به همدیگر کمک می‌کنیم و خدمات می‌دهیم.

کلام آخر.

خوب اردو روزهای آخر اردو را سپری می‌کنیم، امیدوارم که افراد بنا به فراخور خودشان از این اردو بهره لازم را برده باشند. باید برنامه‌ریزی کنیم برای اردوی سال بعد که در اردو حضور داشته باشیم. نکته آخر هم تشکر می‌کنم از آقای مهندس و خانواده محترمشان و دیده‌بانان اردو و همچنین اردوبانان که زحمت کشیدند و این بستر را فراهم نمودند.
 


برچسب ها: مصاحبه . اردوی کنگره شصت،
[ چهارشنبه 6 شهریور 1398 ] [ 01:59 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .