تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید


پیام سی دی بیگانه از مهندس به تاریخ 75/11/29 

استاد : خوشحالم که یادی از من نمودید ، من هم خوبم و به آنچه مقدر است ادامه می دهیم . با یاد همه و یاد حق هستیم ؛ برای آن چه خود پیش می آوریم و آنچه در لوح ما نوشته شده ؛ با احترام خاصی برخورد می کنیم . چطور شد یادی از من تنها نمودی ؟ 
نگهبان : من همیشه به یاد تو هستم.


نگهبان : من همیشه به یاد تو هستم . 

استاد : حتما تو هم مثل من قدری تنهایی را لمس نمودی و بی وفایی آشنایان بیگانه  . مهم نیست !!!
در این باور باش که هم چنان که می گذرد نبوده و نخواهد ماند . یاری داری که تنهایت نگذاشته و این مهم است ؛ زیرا محبت را یاد آور می شود و به تقدیر واقعی که واقف هستی . 
با فصل جدید آغازی نو کن که همه چیز را با احیای خودت ، دوباره جان بخشی و آنگاه با دنیای دروغین سابق وداع کن و با نیروی جدید پیش رو که انشا الله هرگز تنها نخواهی بود .
یک یار واقعی بیش از هزاران هزار دوستان دروغین قیمت دارد و اکنون خود می دانی وقتی باور ها با محبت واقعی عجین می شوند ، واقعیت محبت را لمس می کنی و دیگرانی که هیچ وقت حضور نداشته اند ؛ همان ظرف های تهی هستند که ما با آنها کاری نخواهیم داشت . می دانی ؛ تو یک نگهبان مسئول هستی و جستجوگر،  و کسی که جستجو می کند . مانند نوایی که خوب یاد ندارد بنوازد ، اما آنقدر می نوازد و آنگاه که به بهترین رسید همه به نوای او گوش فرا می دهند و از هنر او خیلی ها به وجد می آیند ، با این مطلب باید منظور را فهمیده باشی . بدرود .طبقه بندی: پیامها""""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ پنجشنبه 24 مرداد 1398 ] [ 02:42 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .