تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

آنچه در طول حیات ادامه دارد روابط حسنه است . باید جسم و روح هر دو با هم به یک مسائلی برسند ؛ اگر دریکی ایرادی باشد ؛ در دیگری انعکاس خوبی باقی نمی گذارد . 

استاد : آنچه در طول حیات ادامه دارد روابط حسنه است که از زمانی که ما تو به یاد داریم با تمام مشکلات سعی می نمودیم که در حد امکان بین خویشان این مساله برقرار باشد . خانه نزدیک بود . ما در آن جا اغلب اوقات تجمع می یافتیم و آن بچه ها و نو باوگان آن زمان از آن برخوردار بودند ؛ اما سرنوشت ما با بدن های دیگری بدن شده بود و آنچه خود می دانید . 
خانه ی ما پس از آن سال های سخت ؛ اما با مهر و محبت پس از زمانی کوتاه به دست حوادثی از هم گسیخته گردید . 
ما بر آن هستیم که درخت نخل خانه ی خویش را به خوشه های رطب آباد کنیم و از شهد آن شربتی بسازیم که با آن همه سیراب بشوند و در دراز مدت در ذهن بسیاری از انسان ها باقی بماند . خانه ی دل را روشن کن که خانه ی دل با چراغ خود نور تابنده ای به خانه ی خدا می دهد . بسیاری از مردم در این مقوله هستند که آیا اصلا وجود ؛ وجود  دارد یا خیر ؟ یعنی با خود بیگانه اند . در حالی که می خواهند وجود خداوند را بشناسند ؛ اما همین ناباوری آنها را به مرز شیطان می کشاند و در آن ها ، هست می گردد . جهان مملو از این انسان هاست . 
وقتی ما می گوییم  :  عشق و ایمان ، باید واقعیت داشته باشد ، تا جامه زیبایی بر تن شود . 
ما برای همه ی آنها دعا می کنیم که راه رستگاری و صراط مستقیم را بیابند ؛ تا از شن و ماسه دوار بیرون بیرون بیایند و به دریا و بحر برسند . امیدواریم که در تحولات خویش قدم های بسیار قوی و محکم بر دارید . از تلاش راه ، در راه حق هیچ وقت نا امید نشوید .
صبر شما کم می شود ،  خوب ممکن است که در حیات خویش به آنچه باید به شما فکر فراخی بدهد ؛  کمتر تفکر می نمایید . 
باید جسم و روح ؛ هر دو با هم به یک مسائلی برسند ، اگر در هر یک ایرادی باشد ؛ در دیگری انعکاس خوبی باقی نمی گذارد . ما همه را تجربه نمودیم . ما باید برویم . خداحافظطبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ سه شنبه 1 مرداد 1398 ] [ 07:59 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .