تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

هدف و خواست ما این است که آن چه در این راه قدم بر می دارید بایستی کفه های ترازو اندازه باشند . به هر حال شیطان به زیبا ترین قالب وارد افکار و ذهن انسان می شود . 

پیام سی دی اندازه از آقای مهندس 
استاد : می دانید که انسان در قید حیات دنیوی با معیار هایی زندگی می کند و با آن چه می دانسته و کسب نموده سفر می نماید . شاید به نظر بعضی ها قدری کهنه باشد ؛ اما شکل آن معیار ها عوض می شود ولی همان مفهوم را دارد . مانند این که در قدیم در بادیه های سنگی غذا طبخ می کردند و کم کم از فلزات بهره بر داری شد و به شکل امروزی در آمد که شما در ظروف شیشه ای هم غذا طبخ می کنید ، اما عمل یکی است . 
من امروز در پی خبر و یا کسی نبودم ؛ اما بچه میشی مرا به دنبال خود در نیزار کشاند و او برای دیدن من آمده بود و قدری با هم گردش کردیم ، زیرا من از کودکی وقتی که طفلی بودم از بچه میش ها بسیار خوشم می آمد و از آنها مواظبت می کردم . شاید یکی از آنها بوده است . 
گفتن این مسائل حکایت از محبتی است که هیچ وقت از بین نمی رود و از این سبب در کنار محبت جیزی را هم نادیده می پندارند . 
در اندیشه شما نمی توانم و یا  نمی خواهم وارد بشوم ، اما امید وارم که با تصمیماتی که در این مدت با تفکر حتما انجام داده اید ، راه بهبودی را بر گزیده باشید . 
هدف و خواست ما این است که آن چه در این راه قدم بر می دارید ؛ بایستی کفه های ترازو اندازه باشند . حتما منظور ما را خوب می دانید . ما در این باب در گذشته بسیار سخن گفته ایم . در مورد تطبیق درون و بیرون واضح است که بایستی در صراط مستقیم حرکت نماییم . امیدواریم در کلیه امورات ؛ تطبیق را به انجام برسانید تا توفیق بیشتری حاصل نمایید . 
در قالب انسان ها همه چیز قابل تعویض است . در شکار گوهر جان هم به گونه های مختلف که غیر الهی می باشد این عمل صورت می پذیرد . خوب است که انسان در امتداد حیات خویش به آنها برسد و مجبور نباشد که برای بعضی مطالب بی ارزش رنج سفر دوباره به خود بدهد . 
به هر حال شیطان در زیبا ترین قالب وارد افکار و ذهن انسان می شود . بگذریم . 
وسوسه ها همیشه با ما به حیات خود ادامه می دهند و اگر ما قادر باشیم از آنها دوری کنیم راه خود را بهتر و زود تر می یابیم . ان شا الله که ادای مطلب شده باشد . 
نوشته ها خوبند ، وقتی در کنار تعقل و تفکر بالاتر قرار بگیرند ؛ به عبارتی یک قدم از آنچه دریافت می دارید جلو تر باشید : صحت و قسم آن را درک خواهید نمود . در نودد خانواده هم زمامدار راستی ما را باد اوری و ترعیب و حفظ و نگهداری آن نمودند . امیدواریم که این توصیه را از ما هم بپذیرید .
نگارش : مجید شیروی . طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""، پیامها""""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ سه شنبه 25 تیر 1398 ] [ 12:25 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .