تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

به نام قدرت مطلق الله

جسم ما به دلیل هوشمند بودن به شکلی فوق العاده دقیق عمل می کند و مثل بازی دومینو تمام قسمت ها به یکدیگر وابسته اند .پس بایستی این سیستم به شکل طبیعی کار خود را ادامه دهد . 


متن سی دی دومینو ( ساختمان جسم ) قسمت پنجم . 
در جلسات گذشته در مورد ساختمان جسم صحبت کردیم و گفتیم که ما شناخت مان از جسم بسیار محدود و ناچیز است و تمام دانسته های مان به لاغر شدن و تناسب اندام بر می گردد . دلیل این که من این بحث را باز کرده ام این است که بتوانیم زندگی بهتری داشته باشیم تا خود و اطرافیان مان کمتر مریض شویم و همین طور در گیر بیماری های صعب العلاج نشویم . 
شنیده ایم که برای جلو گیری از بیماری ها بایستی بهداشت را رعایت کنیم اما شناخت ما از این موضوع نیز کم است . جدای از رعایت بهداشت ؛ تغذیه ی مناسب ، خواب ، ورزش و آرامش اعصاب و روان نیز برای سالم بودن مهم است . پس باید شناخت ما زیاد شود . 
مثل درمان اعتیاد که ما زمانی توانستیم اعتیاد را درمان کنیم که نسبت به اعتیاد شناخت درست و راه درست را پیدا کردیم . این شناخت باعث می شود که درمان صورت گیرد و ریکاوری نیز انجام شود . 
شناخت جسم نیز باعث می شود راه درمان بیماریها مشخص و معین شود . این که من در مورد شناخت تاکید می کنم به این خاطر است که شناخت های ما بسیار کم و سطحی می باشد .مثلا گفته می شود که در حدود دوازده میلیارد کهکشان در هستی وجود دارد و تازه برای خروج از کهکشان راه شیری که ما در آن قرار داریم ( 2000 ) سال نوری طول می کشد یا گفته می شود که عمر انسان در کره ی زمین از ده هزار تا دو میلیون سال قبل تخمین زده شده است یا این که ناندرتال ها جد ما هستند . اینها موضوعاتی است که ما از آنها شناخت کافی نداریم . 
گفتیم که کوچک ترین جز هر موجود سلول نام دارد که با جشم مسلح قابل دیدن نیست و گفتیم که هر سلول دارای نیروگاه قدرتمندبه نام میتوکندری است که بین 25 تا 35 هزار ژن در هر سلول وجود دارد و بین هزار تا چهار هزار نوع مختلف آنزیم در هر سلول موجود است . 
آنزیم ها مواد پروتئینی و کروی شکلی هستند که در فعالیت های سلول نقش کاتالیزور دارند تا فرآیند را سرعت ببخشند . مثل همان مثال کارخانه‌ی سیمان که گوی های فولادی کار خرد کردن را دارند ولی جزئی از سیمان نمی شوند .کار آنزیم ها نیز مانند همین گوی های فولادی است . در کار و سوخت و ساز و ... شرکت می کنند ولی جذب آن فرآیند نمی شوند . 
فی المثل آنزیم هایی در معده و روده هستند که در فرآیند هضم شرکت کرده اما جذب مواد هضم شده نمی شوند .
نوع و تعداد آنزیم ها در اندام ها در سلول ها فرق می کند . یعنی آنزیم هایی که ذر نورون ها هستند با آنزیم های سلول های پوست یا روده فرق دارند 
ما تمام این شگفتی ها مثل آنزیم ها، سلول و ... رها کرده ایم و دنبال زیبایی بینی و رفع چین و چروک پوست و آب کردن چربی ها هستیم . 
به عنوان مثال ؛ در بینی مویرگ هایی وجود دارند که با افزایش فشار تعدادی از مویرگ ها می ترکد و خون از آن به بیرون می آید تا فشار درون رگ ها را متعادل سازد . حال با عمل زیبایی ساختار این مویرگ ها را به هم می ریزند و کلا باعث مشکلات عدیده ای در فرد می شود . 
دومینوی جسم 

به اعتقاد من ؛ با عمل های زیبایی یا سزارین و کلا استفاده و دخل و تصرف در سیستم طبیعی جسم ما دومینوی جسم را بر هم می زنیم . 

دومینو چیست؟

دومینو یک بازی است که از قرار دادن تعدادی اشکال مثل هم با رعایت فاصله شکل های زیبایی را به وجود می آورند.  نکته ی جالب در بازی دومینو در این است که اگر یکی از اجزا دومینو برداشته شود و یا به هم بریزد بقیه نیز کارایی خود را از دست می دهند و بازی متوقف می شود . 
عمل زیبایی یا سزارین نیز دخل و تصرف در دومینوی جسم است و هر گاه یک قسمت از جسم از حالت روند طبیعی خود خارج شود دیگر قسمت ها نیز شروع به از بین رفتن یا کم کاری و اختلال در خود می شوند . 
به همین دلیل است که می گویم وقتی مادر حامله می تواند با روش طبیعی فرزند خود را به دنیا بیاورد . مگر در مواقع خاص که جان مادر و کودک در معرض خطر می باشد . در واقع دومینوی جسم به شکل عادی و نرمال به کار خود ادامه می دهد اما عمل سزارین یا شیر ندادن به کودک این سیکل طبیعی را از دور خارج می کند و چون فیزیولوژی بدن مانند دومینو کار می کند دخالت در این بازی سبب انحراف و بیماری و یا افسردگی و هزاران هزار مشکل در افراد می گردد .

  غذا سازی یا فتو سنتز 

ما برای ادامه ی حیات به انرژی نیاز داریم و این انرژی از طریق گیاهان و در اصل از انرژی نور خورشید و تابش به گیاه و انجام عمل فتوسنتز به ما منتقل می شود . 
حال باید بفهمیم که موادی که گیاه درست می کند چگونه به دست می آید ؟ 
عمل فتوسنتز در گیاه با ترکیب آب و کربن دی اکسید ( H2o*co2 ) با کمک نور خورشید به عنوان کاتالیزور به ماده ای به نام سلولز یا قند (c6H12o6 ) تبدیل می شود و فرآورده های دیگری که عناصر کربن ، هیدروژن ، اکسیژن،  نیتروژن یا ازت در آنها موجود هستند و از این عناصر مواد شیمیایی به وجود می آیند که اسید های امینه نامیده می شوند و اساس ساخت پروتین ها و مواد آلی بر مبنای این چند عنصر است که گیاه با سیستم خاص خود در برگ ها که کارخانه های غذا سازی هستند آنها را به مواد مختلف تبدیل کرده و به دست ما انسان ها می رسد و با استفاده از این مواد است که ما انرژی می گیریم ، حرکت کرده و به زندگی ادامه می دهیم . 

ترکیب این عناصر مواد شیمیایمختلف و البته متفاوتی را به وجود می آورد که کم یا زیاد بودن یک یا دو عنصر باعث می شود که مواد متفاوتی ساخته شود به عنوان مثال : 
هر کدام از ترکیبات تریاک دارای یک فرمولی هستن و که به آنها فرمول شیمیایی گفته می شود . 
مورفین : c17H16No3
کدیین : C18H21No3
پاپاورین : C20H21No3
پروتوپین : C20H19No3
اینها در بدن برای واکنش های شیمیایی و تولید انرژی تعیین کننده هستند . 

سرطان خون چگونه به وجود می آید ؟ 

هر گلبول قرمز سه تا چهار اکسیژن را با خود حمل می کند تا به سلول برساند حال اگر به جای سه یا چهار اکسیژن دو تا یا یک اکسیژن بردارد یا به جای اکسیژن عنصر دیگری را حمل کندو به بافت ها ببرد این کمبود یا اشتباه عمل کرد سبب سرطان و تولید بافت ها و سلول های سرطانی می شود که شروع به تخریب و یا حمله به سلول های سالم می کنند . 
بازی دومینوی انسان یا حیوانات از چه زمانی شروع می شود ؟ 

با ترکیب اسپرم و تخمک و به وجود آمدن جنین و تولید و تکثیر این یک سلول به دو ، چهار ، هشت و ..  کلا تکثیر میتوز ( تکثیر دوتایی ) دومینوی موجود شکل می گیرد . و با تکثیر پشت سر هم میلیاردها سلول به وجود آمده و سپس سلول ها هر کدام شروع به ساخت اندام مورد نظر خود را می کنند . مثلا برخی سلول ها به سلول ماهیچه ، بعضی نورون یا سلول عصبی و همین طور بخش بخش شده و یک سلول به یک موجود زنده و در نهایت به انسان تبدیل می شود 
پس باید مانند بازی دومینو قسمت اول درست انجام گیرد تا قسمت بعدی بتواند کار خود را شروع کند و زمانی که به طور طبیعی وقتش برسد کودک باید از بند ناف جدا شده و به دنیا بیاید . حال ما با سزارین می آییم و دنباله ی این دومینو را قطع می کنیم . 
قطع شدن این سیکل باعث پدیدار شدن افسردگی بعد زایمان و سایر مشکلات می شود . مادری که به کودک خود شیر ندهد نیز این دومینو را قطع می کند و مواد مخدر طبیعی که بایستی از شیر مادر به کودک برسد متوقف شده و اثرات ثانویه و بروز بیماری ها را در کودک چه در سن کودکی و یا در بزرگ سالی به وجود می آورد و هیج کس نیز دلیل این بیماری ها را در بچه ی خود نمی داند . 
یک تعارض دیگر هم هست و آن این است که الان به مادران آبستن توصیه می شود که استراحت مطلق کنند . این عدم فعالیت مادر برای کودک چه در دوران نوزادی و چه در کودکی و بزرگ سالی باعث بروز مشکلاتی مثل بیش فعالی ، بیماری روانی و سایکوزوماتیک می شود که البته من واژه ی بیش فعالی را قبول ندارم ولی به هر صورت مادر حامله به خاطر سلامت کودک خود باید فعالیت داشته باشد و این فعالیت سیستم ایکس مادر و فرزند را به میزان بالایی بهبود می بخشد . 
با سپاس : مسافر مجید شیرویطبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
دنبالک ها: وبمسافر خلیل ملایی،
[ جمعه 31 خرداد 1398 ] [ 07:10 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .