تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
نگاهی به سما بینداز و این توانایی ها را نظاره گر باش که تلالو آن مانند همان الماس های الهی است که در کف بحر و اقیانوس به خوابند و آنگاه که بیرون آیند در معماری آن جز قدرت و توان الله را نمی توان بیابی .
                                                                      هفته دیده بان مبارکنگاهی به سما بینداز و این توانایی ها را نظاره گر باش که تلالو آن مانند همان الماس های الهی است که در کف بحر و اقیانوس به خواب اند و در معماری آن جز قدرت و توان الله را نمی توان بیابی ؛ و الماس های کنگره شصت زمان حلقه های نا پیدای حیات به هستان و نیستان می رسند . 

این عشق پایانی ندارد زیرا دایره وار می چرخد و شعاع اضافه می کند و از آن حلقه ها پدیدار می شوند تا آن جا که به فهم من و تو نمی آید . حسین عزیزآنچه اتفاق می افتد نیز به تدریج است اما در نهایت از قطره ای چون اقیانوس پدیدار می گردد تا ما آنرا چگونه پذیرا شویم .  
پیام آقای مهندس دژاکام در هفته دیده بان : 
دیده بان ها ستون های کنگره شصت هستند که بنای کنگره بر روی شانه های آنها استوار است بنابر این ما به آنها احترام می گذاریم . 

 

از لابه‌لای کلمات طنین صدای مسافران و همسفران این دیار به گوش می‌رسد و تبار این کلمات به اندیشه‌هایی می‌رسند که در مدرسه یک جامعه عظیم و متمدن به نام کنگره ۶۰ آموزش سخنوری گرفته‌اند و خزانه‌دار این آموزش‌ها و ستون‌های این جامعه عظیم که راهش جز به خوشبختی ختم نمی‌شود، دیدبانان هستند.

 آنان که همت می‌کنند و جاری می‌شوند، به بلندای گام‌های قلم و به قدرت کلام حق، در قالب کلمات و قوانینی که راه به خوشبختی و بهشت این دنیا و آن دنیا دارد تا هرلحظه یک مسافر از خواب ندانستن برخیزد و قدم‌های خشکیده توانی تازه بگیرد، حروف هستی و عشق دانه‌دانه بر زمین باران ندیده‌ی جانمان ببارد و خوشه خوشه زندگی بر وجودمان بروید و حرف‌ها و گفته‌ها مهمانمان کنند، به عمری دراز با آرامش و تعادل.

کلمات به پرواز درمی‌آیند و بالا می‌روند و می‌پیوندند با کانون هرچه کلمه طیبه است تا مقام شما را ارج نهند، به‌پاس اینکه عاشقانه به رویشمان کمربسته‌اید؛ هفته گران‌قدر جشن دیده‌بان را به شما عزیزان تبریک عرض می‌نماییم.

Related image

طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ چهارشنبه 29 خرداد 1398 ] [ 02:45 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .