تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید

پیام سی دی کنش : مهندس دژاکام … تاریخ ؛ ۷۵/۱۰/۱۲ 

آیا میشودنهری که پهنای آن از این سوی جهان تا آن سوی دیگر است ، با پریدن و یا جهیدن طی نمود 

استاد این برای ما باعث خشنودی است که در تلاش و کوشش می باشید و یکایک بند ها را از دست و پا باز می کنید. البته زیاد هم خوشحال نباشید  زیرا وقتی اخرین بندها را باز کردید ،ما قفل و زنحیر محکم تری بر دست و پای شما خواهیم زد . البته این ما نیستیم که برای شما قفل و زنحیر تهیه می کنیم بلکه فرمانی است که ما احرا می کنیم . 
دوست بسیار عزیز و خویش گرامی نزد ماست که ایشان هم با حرف های من به خنده در آمدند و شما ابشان را خوب می شناسید . دوست ما دین دستور است که می گویند : خوب با شوخی خوف ایجاد می کنید ؛ پس می گویند که سرباز جان باز است  . 

نگهبان ………

البته به ایشان بفرمایید ما هم تحمل هر گونه قفل و زنجیر را داریم ؛ خصوصا از طرف دوست باشد . 

استاد 

بلی ایشان هم همین را می گویند . به علت عبادت مخصوص و قدری به قول خودشان دلتنگی نمودن ، ما را یاد نمودند . با همه ی اینها ،گاهی وقت ها بد نبست که بعضی اشخاص مورد علاقه ی خود را ملاقات نمایید . 
ما به جهت انجام مسایل و جدی تلقی نمودن انها بسیار از شما خشنودیم و از این که دوباره در حهت احیا بر افراشته شده اید باعث مباهات همه ی ما گشته اید . 
دین دستور می گوید  :

اگر پارسی را نیاموخته بودید اکنون با هم کیشان ما چگونه ارتباط بر قرار می نمودید ؟ 

زمامدار راستی می گویند : 

به همین دلیل ، ان زمان به ما آموختی که امروز به کار آید . به هر حال ما با تحمل سختی های فراوان , اکنون می دانیم که بیهوده نبوده و هر قدر انسان به قول ایرانی ها چکش بخورد ، آبدیده تر می شود . ما هم اکنون با ارسال چند کلمه ، مفهوم تلاش را حس می کنیم و برای ایجاد ارتباط و اصلاح ، بسیار خوشحالیم . اگر سوال و یا سخنی دارید بگویید . 

نگهبان 

در این شرایط خود می دانید که چه می گذرد ؟ اما گاهی دل تنگ می شوم و عدم پیشرفت در کلیه ی مسایل مرا ناراحت می کند . گرچه سعی خود را کاملا به انجام می رسانم اما ناکامی در مسایل مرا آزرده خاطر می کند . البته موفقیت های مقطعی دارم ولی به قول شما خط دنباله دار نیستم . 

استاد 

چون از دلتان گفتید : ما هم از دل خویش می گوییم . ما هم مدتی می خواهیم که دوست خود را ببینیم اما توفیق حاصل نمی شود . امروز نزد ما آمدند . این طور نیست که هر چه را بخواهیم بلا درنگ دست بیابیم . در وصال باید تحمل اختیار نمایید تا به آن درجه برسید , وصال حاصل می شود بلی می شود . اما همه ی چیز ها با خواسته آن طوری کهذما می خواهیم نمی شود و بعضی وقت ها من هم تنها می مانم  و منتظر ایشان می شوم و آن لحظه که دیگر از آمدن شان مایوس می شوم ، می آیند . پس خوب گوش بدهید و زود دلتنگ نشوید و اما راه طولانی است و تا سپیده دم وقت بسیار است . خوب سخنان مرا حس می کنید ؟ 
همه ی ناخالصی ها زمان می خواهد که خالص بشود و تزکیه به همین یک رشته ی حیات نیست و زنجیر ها داخل هم تا بی نهایت ادامه دارند . 
آیا می شود از نهری که پهنای آن از این سوی جهان تا آن سوی دیگر است با پریدن و یا جهیدن طی نمایید ؟ 
ما در ساختن جسم و روح خودتان شما را مصمم می دانیم در ادامه اگر قدری هم به گذشته بیندیشید ، خواهید دید که تغییرات بسیار نموده اید که مانند پرواز بوده و این شما را از ورطه ی نابودی به جلو پیش برده است .
نویسنده ی متن : مسافر مجید شیرویطبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60،
[ یکشنبه 5 خرداد 1398 ] [ 01:05 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .