وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
((به نام نامی او))باارزش‌ترین گنجینه‌های روی زمین، شما راهنمایان هستید که اولین حسی که به دیگران هدیه می‌دهید لبخند و آرامش است، راهنمای خوبم آقامجید 
روزتان مبارک، راهتان پر نور، زندگی‌تان شاد، وپایدار باشید و مستدام.


               

 


گل را به کسی تقدیم می‌کنند که عزیز است و محبت را به کسی تقدیم می‌کنند که مهربان است، به تو ای راهنمای قلبم چه تقدیم کنم که هم عزیزی و هم مهربان، تو که درهای قلبم را گشودی، قلبی که روزنه‌ای به سوی صبر در آن دیده نمی‌شد، قلبی که کورسویی از امید نداشت و تو چه مهربان بودی.


من  چه فراموش‌کار بودم که پیمانم را با خالقم به یاد نداشتم و به خود نمی‌گفتم این‌جایی که ایستاده‌ای، اختیار تو است. بازتاب نامه‌ی پیشین تو است و اینکه چرا این راه را برگزیدی، خالقت می‌داند. گاهی زندگی را جبر می‌پنداشتم که اگر شرایط من چنین شده، من انتخاب نکردم و به یاد نداشتم تنها جبر سیستم کائنات در داشتن اختیار است. راهنمای قلبم این تو بودی که چشم مرا  به تمام این حکمت‌ها باز کردی.

 

پس آموختم که در انتخاب راه زندگی‌ام مختارم و هیچ جبری مرا به تحمل بدبختی‌های مداوم محکوم نمی کند و زمین خدا را گسترده‌تر از آن دیدم که زیر بار جبر بروم. من چون خمیری بی‌شکل بودم که شما با آموزش‌های مناسب به آن شکل دادید و این فرم دهی در من راه تغییرات را باز کرد.

وصله‌هایی از صفات ضد ارزشی را که به خودم چسبانده بودم. آموختم باید از خودم جدا کنم تا سبک شوم و در وجودم جایی برای مطالب جدید باز شود تا مسیر تغییرم هموار شود، یاد گرفتم تا وقتی که ذره‌ذره و پله‌پله تغییر نکنم از آنچه که هستم نمی‌توانم تبدیل شوم، باید همه چیزم را تغییر بدهم، افکارم، دوستانم، موسیقی مورد علاقه‌ام و تمام سبک‌های غلط زندگی‌ام را، تا راه باز شود.

درست مثل یک ساختمان قدیمی که اگر بخواهیم به یک بنای نوساز تبدیلش کنیم؛ ابتدا باید با خاک یکسانش کنیم و سپس از نو بسازیم. رفته‌رفته تخریب کردن ویرانه‌های وجودم را به من آموختی تا با خاک یکسان شوم و از نو بنا کنم این شهر وجودی‌ام را تا تبدیل صورت گیرد و این راه ادامه دارد تا رسیدن به ترخیص و راهی بس سخت و سهل است، دل کندن از هر آنچه که خود را به آن متعلق می‌دانی، جدایی از آنچه که جزئی از تو شده و ترک چیزهایی که به آن‌ها خو گرفته‌ای.

یادم دادی رسیدن به صلح و آرامش بها دارد و بهشت را به بها دهند نه به بهانه، چون رسیدن به ماهیت انسان با تلاش ادامه‌دار میسر می‌شود و در این بین باید از جهانی دیگر استمداد طلبید که نیروبخش جسم و جان ما شود و راه را برای ما هموار کند. به من آموختی دست از سرزنش همه‌ی انسان‌های زندگی‌ام بردارم و در درون خودم در جستجوی کلید و راه حل رهایی‌ام باشم و تمامی این مشکلات و افراد مشکل‌ساز را در نقش الهی بدانم که در تکامل من لازم‌اند.

حالا دیگر صدای سار را می‌شنوم که صدای خداست، آذرخش را در آسمان می‌بینم که قدرت خداست، ستاره‌های نورانی در دل شب‌های تنهایی که توجه خداست، تولد یک نوزاد که معجزه‌ی خداست، لمس پروانه، بوی شب بو، قد کاج، سیر آب، قانون کائنات و... این تغییر دید من به زندگی هدیه‌ی شما راهنمای قلب‌ها به من بوده و در پس آن من اختیار بادبان‌های کشتی پر تلاطم زندگی‌ام را به دست گرفتم و خودم را به جبر طوفان محکوم نمی‌دانم.

باارزش‌ترین گنجینه‌های روی زمین، شما راهنمایان هستید که اولین حسی که به دیگران هدیه می‌دهید لبخند و آرامش است،

راهنمای خوبم آقامجید روزتان مبارک، راهتان پر نور، زندگی‌تان شاد، و پایدار باشید و مستدام.

مسافرخلیل
طبقه بندی: دلنوشته ها"""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ جمعه 19 اردیبهشت 1399 ] [ 08:32 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic