تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
((به نام قدرت مطلق الله))
کمک کنگره به من و کمک من به کنگره


اندیشه ی آدمی مانند پرنده ای است که سرعت پروازش بسیار زیاد است گاهی مانند یک بلم کوچکی است که در دریای آرام قرار دارد و آهسته و یا گاهی در سکون است .اما گاهی با وجود تندباد ها و طوفان های دریاسرعتی مافوق تصور دارد.ما اعضای کنگره شصت سالیان متمادی به دلیل حضور در تاریکی ها یا فکر نمی کردیم و یا تفکر غلط و منفی داشتیم و زندگی مان سرشار از مشکلاتی بود که خواسته یا نا خواسته ما را در ورطه ی سقوط نابودی و نادانی و جهل نگاه می داشت .چه بسا پولهایی را که با زحمت بسیار به دست می آوردیم با تفکر اشتباه خود به آتش می کشیدیم اما وقتی صحبت از کمک به جایی یا کسی می شد خود را معزول از کمک می دانستیم .
با ورود به کنگره و آموزش های نابی که گرفتیم از هدر رفت این منابع مالی جلوگیری نمودیم .وقتی بخواهیم مقایسه ای از حال و گذشته مان داشته باشیم و حساب گرانه نیز فکر کنیم می بینیم که حد اقل در ماه مبلغ قابل توجهی را در کیسه ی خود اندوخته داریم .


لیکن با ورود به این مکان مقدس و درمان شدن یا قرار گرفتن در پروسه ی درمان و باز شدن حس های مان :وقتی سر را به عقب بر می گردانیم می بینیم که چقدر مال و اموال خود و پیشرفت در زندگی را از دست داده ایم .
حال نفس و ذهن شروع به فعالیت می کند و به ما القا می کند که :تو خیلی از زندگی عقبی. پس الان باید شروع به جمع آوری پول کنی!
و در واقع تا در کنگره تثبیت می شویم اولین خصیصه ی منفی که به سراغ مان می آید همان خصلت و مال اندوزی است .
هیچ کس منکر پس انداز کردن نیست اما عقل سلیم و تفکر علیم می گوید :به جایی که تو را به درمان رسانیده و زندگی آرامی را هدیه داده است بدهکاری !
علت این بدهکاری هم بسیار واضح است .با یک حساب سر انگشتی می توان فهمید که سپاس گزاری از فرد یا جایی که به تو زندگی دوباره داده است واجب و ضروری است .
اگر هر نفر از اعضای کنگره ماهانه فقط و فقط ده هزار تومان به کنگره کمک کند این مکان مقدس از لحاظ مالی هیچ گونه مشکلی نخواهد داشت کما این که به حول و قوه ی الهی هم اکنون نیز از لحاظ مالی در بالاترین رتبه در بین ngoهای دیگر را داریم .ولی رسالت من مسافر این است که :دیگران کاشتند و ما خوردیم ما هم بکاریم تا دیگران بخورند پس با فراغ بال و قلبی آرام خود را متعهد می دانیم که برای استحکام و پایداری این مکان مقدس بکوشیم و بدانیم که معامله با خداوند یک معامله ی پرسود می باشد . چرا که خداوند خود ضمانت این سود را می نماید و می فرماید :کیست که به خداوند وام دهد و ده برابر آن را پس بگیرد ؟
که گفتار الهی بدون خدشه و حقیقت محض است .
باری ببخشیم تا خدا نیز از سرمایه ی بی کران خود به ما ببخشد که او هر چه دهد از خزانه اش کم نمی شود .ما آموخته ایم که قطره ای که بدهیم که البته با فراغ دل و سیرت باز باشد پروردگار بی همتا باران بی حساب به ما ارزانی می کند .
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
[ چهارشنبه 19 دی 1397 ] [ 12:27 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .