تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
به نام قدرت مطلق

[
]

همسفرترکش‌های اعتیــاد را در صدف قلب خویش تبدیل به زیباتـــرین ستارگان نمودید و با آن ستارگــان توانستیم راه خود را در میان ظلمات اعتیــاد به روشنایی روز هموار نماییم. چون ستارگــان بدرخشیــد و انوارتــان حیات‌بخش بــاد.

ابتدا این هفته زیبا را به سرکار خانم آنی ، و بعد به تمام همسفران کنگره60 به خصوص همسفران نمایندگی سهروردی تبریک می گویم.


همانطور که در قوانین کنگره60 نوشته شده، همسفر کسی است که سابقه اعتیاد ندارد و در جهت تعالی اهداف کنگره تلاش می کند، و در واقع همسفر همراه مسافر است و فرقی نمی کند که چه نسبتی با مسافر دارد، بلکه مهم این است که همراه مسافرش باشد و در کنارش حرکت کند . در کنگره می گویند همسفر و مسافر دو بال یک پرنده هستند که با هم قرار است، این پرنده را به رهایی برسانند، به نظر من اگر یک همسفر تلاش کند و مسافر تلاشی نداشته باشد و برعکس، این پرنده نمی تواند به پرواز درآید و به اوج برسد و این به اوج رسیدن با یک بال امکان پذیر نیست .

همسفر  روزت مبارک


چه شعار آسانی است ؛ برای یک همسفر ، صبر و استقامت

و چه سخت است انجام آن.

و هیچکس ندانست چه گذشت بر تو تا امروز که به این مقام رسیدی.

و هیچ کس ندانست مرواریدهایی که در ظلمت شب از صدف سفید چشمانت جاری گشت،  برای چه بود.؟

و چگونه سپری شد ثانیه هایی که برابر است با سالهای تنهایی؟

و سنگینی حقارت دیگران را چگونه تحمل نمودی؟

و چقدر پنهان نمودی ، غم و درد خویش را ؟

و چه سخت است درد خود را فراموش کردن و برای درد و رنج دیگران دعا کردن.

و چه دستهای رو به خدا که تا صبح ، در آغوش نور بود.

و چه زیباست امیدی به درخت پوسیده داشتن و  صبورانه زیر سایه آن نشستن به انتظار روزی که میوه دهد.  هرچند  درخت هم خود را  فراموش کرده بود.

فقط می توانیم بر دستان شما بوسه زنیم

به خاطر تمام زحمات و صبوریهایتان از شما ممنونیم

چون شما تنها کسی بودید

که بعد از خدا

برایمان

ماندید

و

 نرفتید....

مسافرخلیل لژیون3


طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر،
[ چهارشنبه 28 آذر 1397 ] [ 04:45 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .