وب مسافر مجید شیروی
تجربیات من از درمان اعتیادبه انواع موادمخدر . تریاک . شیشه .هرویین و...
قالب وبلاگ

ابر سفید می گوید :
نوبت باران همیشه محفوظ است

پیام سی دی ( عارفان )
از مهندس دژاکام به تاریخ 73/8/23

ما همیشه با حس عمل می نماییم و اما ما دارای حس دیگری هستیم که تقریبا بیگانه و خارج از جسم است که به احساس بزرگ و مانند اقیانوس می باشد . 
اگر این حس قوی شود انسان خاکی تحمل دیدار ندارد و انفجار حاصل می شود . البته در افراد بشر متفاوت است . شما در این رشته نقطه ی مشترک دارید . برای این که می خواهید بالا بروید پس باید بکوشید به حس های خارج از محیط خاک توجه داشته باشید . 
باید بگوئیم در جهان دیگر تصورات به گونه ای غیر قابل شرح است . امید آناست که کلید رازها بر همگان مشخص گردد که عملی شدن ، بسیار دور است . 
ما با دوستان و هم فکران خود در این موضوع مبادله ی فکری میکنیم . در این مسائل فرد مطرح نیست ؛ مسائل جمعی مورد نظر است که یک فرد در آن می تواند دوایر متعددی را به تسخیر در آورد . 
در مورد انفجار سلول سخن راندیم . این انفجار فقط مخصوص سلول های انسان نیست بلکه جامدات نیز از این انفجار مصون نیستند ،  اما اگر شما بخواهید در زمان کم بعد زیادی را طی کنید این مقدور نیست ؛ زیرا باید تحمل داشته باشد . ما باید بنا به دستور به آرامی و قطره قطره عمل نماییم . 
اما بعد زمین یک نقطه ی شروع داشته و یک نقطه ی پایان . اما با شروع و پایان یک انسان زمینی ، با محدویت و افکار بسته به اطلاعات و آگاهی دست نمی یابد . 
به همین جهت تکرار ها انجام می گیرد ؛ جون اجسام تابع یک دیگرند این چرخش ادامه دارد . 
هدف ما این است که یکی از اجسام را از حرکت دوار ، منوجه ی نیروی گریز از مرکز آن سازیم تا به گذشته ی بلوکه شده ی خود بر گردد و جهت تکامل خود جذب مطالب آماده شود و این امکان ندارد مگر از توان تابعیت اجسامی دست بر دارد یعنی به ظواهر موضوع بهای گزافی ندهد و این از عاقلان بر می آید . 
اگر جسمی یا انسانی فاقد این خصوصیت باشد آن وقت انفجار درونی رخ می دهد . 
در قدیم و در گذشته پی برندگان به روح های آسمانی و سایر مطالب جهت جلو گیری از این آتشفشان ها به مردم سخن نمی گفتند . 
اما در ابعاد بعدی مانند آتش بازی است . 
جهان زمین برای زمینی یان دنیایی مملو از اسرار است که کاوش در آن بارها زیستن می خواهد . البته اگر طلب علم کند تا به حلقه ها و دوایر داخلی هم و بررسی برسد . 
هدف ما در این جا چیست ؟ 
۱ - تولید حلقه های زنجیره ای : یعنی ارتباط با همدیگر . 
۲ - تکامل بخشیدن به دانش در حال آموزش 
3 - تولید قدرت و توان فکری 
۴ - ایجاد محبت واقعی 
5 - از بین بردن ترس های ساختگی می باشد .
این مطالب و رئوس مهم هستند تا برای صعود به قله های بالا خود را آماده نماییم و ما محصور هستیم که شما به هر دو موجودیت توجه می نمایید و مطالب را اندک اندک و آرام آرام یاد خواهید گرفت . 
ابر سفید می گوید : 
نوبت باران همیشه محفوظ است . 
با سپاس : مجید شیرویطبقه بندی: پیامها""""""""""""، 
[ سه شنبه 20 آذر 1397 ] [ 08:00 ب.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیادبه مواد مخدر درمان و رها بشوند ،

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب