تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
به نام قدرت مطلق

Image result for کنگره سی دی 60 سی دی کاشت
پیام سی دی کاشت : از مهندس
85/2/29
استاد : در کل امورات جاریه در کمال آرامش در حرکت باشید ما نمی گوییم عجله نکنید اما با حرکت  طو فان طوری عمل بنمایید که هر انسانی از ان چه آموخته به همه ی ادوار دلالت کند .
بعضی از عمل ها باید در زمان خودش انجام شود مانند رطب رسیده که بدون بالا رفتن از اشجار می شود آنها را تناول نمود .
زمامدار راستی می گوید : جهان ها را ما خلق نکرده ایم و ما هم به تنهایی قادر به امورات آنها نبوده و نیستیم .
اما قوانین الهی را می توانیم به شهر های آباد یا بلد های آباد و قابل سکنه بیان کنیم و این به قلم و زبان و عمل  امکان دارد .
آموزش و تعلیم درست زمان می برد . اما در ابتدا بسیار سخت به نظر می رسد ولی وقتی محصول سالم و بدون هیچ عیبی بیرون بدهد آنگاه باغبان می داند که چه عمل عظیمی را به انجام رسانده و این ممکن نیست در صورتی امکان دارد که زمین سخت نباشد آب و خاک آن از آنچه لازم است برخوردار باشد یعنی این که آماده باشد .
سخت گرفتن شما یا آسان گرفتن نتیجه ی مطلوبی به دنبال ندارد . دقیقا شما می دانید با اشخاص مختلف چگونه برخورد بنمایید . 
نگهبان : بله ما برای این دو موضوع نیروی خود را روی آموزش افراد گذاشتیم و پرورش کمک راهنما . 
استاد : گفتید پرورش کمک راهنما ! این برای کسانی که مثل همین عمل ما را انجام می دهند خیلی خوب است : بنابر این کنترل خود را با کمک به دیگران به تعادل لازم می رسانند و از آموزشهای خاص جهان بینی بهره مند می شود و اگر تمایل نداشته باشند و یا مستعد این کار نباشد . ما آنان را حذف می کنیم و یا خودشان حذف می شوند و برای افراد جدید ؛ معلمین علاقمند می گماریم و شما نیز همین عمل را انجام می دهید ؛ زیرا در آینده با احداث دانشگاه مخصوص به اشخاص خاص نیاز داریم زیرا این موضوع مختص کشور ما نیست 
می دانی محبت واقعی با تعویض بعد از میان نمی رود . همه چیز مانند مهره و هر مهره است . 
می دانی شاید تصور آدمی روزی به مرحله ای برسد که ارتباط ها برایش به گونه ای باشد که اکنون تصورش محال است . 
ما به آنچه در لابلای مطالب به شما رسیده و توسط دوستان و یاران خوب ، مکتوب شده است بسیار خوب است . می دانی که در آینده مجموعه ای عظیم برقرار خواهد شد و این بر پا کنندگان از اقوام مختلف خواهند بود که با تعقل و تفکر عمیق عمل می نمایند . 
بایستی به این مسائل قدری عمیق تفکر بنمایید . انتقال یافتن در کائنات با عدد محک نمی خورد . یعنی برای آن نمره نمی دهند . 
در حفظ آنچه عمیق آموخته اید در انتقال به کار می آید . در مراحل آرایش جسم چندان به کار نمی آید ، بلکه این آموخته ها که مانند امواج هستند مهم می باشند و منابع آنها هم همین طور . 
در معدن بودن و در جایی که ازآن بسیار دور است و به دنبال الماسی که حتی ممکن است یک قیراط نباشد جست و جو نمایید و تو خود ؛ در درون خود را بجوی . 
طلب علم برای همه ی آنانکه به الله ایمان دارند جزء مسائل روزانه ی حیات شان است . 
طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ پنجشنبه 8 آذر 1397 ] [ 01:23 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .