وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
بلند آسمان جایگاه من است


مصرف مواد مخدر باعث شده بود تا سیستم ایکس ما از کار بیفتد ...


خداوند در قرآن می فرماید ما انسان را از گلی ساختیم مثل گل کوزه گری و این گل چسبندگی دارد و مثل گل خاک نیست که پراکنده باشد.و بدن ما هم گوشت و استخوانش چسبیده است.شما در نظر بگیرید که بدن ما مملو از موادی است که در خاک است.کلسیم،پتاسیم،روی،فسفرهمه در بدن ما هست و سلول های بدن ما هر 11 ماه یکبار عوض می شود و یکی از دلایلی که روش دی اس تی 11 ماه به طول می انجامد همین موضوع است.
هر هفته آقای مهندس سی دی های متعددی روانه کلیه شعب می کند.و تمام این کارها که در کنگره انجام می شود به خاطر به راه انداختن سیستم ایکس بدن سفر اولی یا سفر دومی ها می باشدخداوند دونوع سیستم در وجودماخلق کرده است که یکیسیستم باسیم ودیگری بی سیم میباشد. مصرف به موقع وبه اندازه شربت ot از نوع باسیم است، که بااین کار باعث چند برابر شدن فعالیت سیستم ایکس می شود. وخدمت کردن درکنگره 60 از نوع بی سیم است.

در هنگام اعلام سفر میگوییم.آنتی ایکس مصرفی٬که کلمه‌ی آنتی به معنای ضد چیزی می‌باشد.مانند آنتی‌ ایکس که سیستم ایکس را هدف قرار می‌دهد. اما سؤالی که پیش می‌آید این است که سیستم ایکس چیست؟ و چه‌کاری را انجام می‌دهد؟ ایکس به معنای مجهول و چیزی که نمی‌دانیم کجاهست. در کنگره‌ی 60 همه ی ما فهمیدیم که سیستمی در بدن وجود دارد بنام سیستم ایکس٬که این سیستم  تعادل شهر وجودی هر انسانی را انجام می‌دهد. وقتی‌که سیستم ایکس مورد هدف و حمله قرار می‌گیرد و یا دچار اختلال می‌شود٬و انسان‌ها را از حالت تعادل طبیعی خارج می کند. اما  چه چیزی در سیستم ایکس اختلال به وجود می‌آورد و چه چیزی آن را هدف قرار می‌دهد و یا چه چیزی سیستم را از حد تعادل و روند طبیعی خارج می‌کند.
 سیستم ایکس یعنی : سیستم تولیدکننده مواد شبه افیونی بدن یا نرو ترانسمیترها و ناقل‌های عصبی در فضای بین سینا پسی و مجموعه هورمون‌های درون‌ریز بدن را سیستم ایکس می نامند.

اما مصرف مواد مخدر باعث شده بود تا سیستم ایکس ما از کار بیفتد .  ولی کنگره دستور جلسه ای را در رابطه با سیستم ایکس در دستور کار خود قرار داده که بسیار حائز اهمیت است .

حالا ما می‌خواهیم سیستم ایکس بدن خودمان را بکار بیندازیم اکنون با روش DST و فراگیری اموزشهای کنگره  این سیستم را بازسازی می‌کنیم به قول جناب مهندس ما قبلاً  فکر نمی‌کردیم تولید مورفین ، پاپاورین .و..... دست خودمان است چون مواد مخدر بیرونی جایگزین مواد طبیعی بدن ما شده بود ولی اکنون میدانیم که دست خودمان است که بدنمان  چقدر مواد شبه افیونی  ترشح می کند و این بستگی به اعمال و رفتارمان با جسممان دارد.لازم است که سیستم بدن خود رابه خوبی بشناسیم.ووقتی جسم به خوبی درمان شد.روان انسان هم درمان  خواهدشد. جسم وروان مثل سوار وسوارکار هستند که اگریکی از اینها بلنگد به مقصد نخواهد رسید وجسممان   در مدت 10 الی 11 ماه به تعادل خواهد رسید.

نویسنده: مسافر خلیل لژیون سوم
.طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ شنبه 14 مهر 1397 ] [ 01:01 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات