تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید


اگر ما بتوانیم در کنگره افراد را درمان کنیم و به جامعه بر گردانیم  به این دلیل است که ما روی 3 پارامتر  کار کرده ایم و می کنیم 1 _ جسم  2 – روان  3 – جهان بینی .

خوشحال هستیم که پروگرام (برنامه ها ) به خوبی پیش می روند و آن انسانها ویا  اشخاصی که می خواهند در این مقطع از این فکر بزرگ سودمند بشوند این یک مسئله است که به تمامی انسانها مرتبط می شود همه ما خوب هستیم و اعضاء کنگره 60 به تمامی کارها نظارت دارند .

خیلی از مکتب ها هست که در شرایط موجود می خواهند انسان را صعود بدهند چیزی که خیلی مهم است این است که ما بدانیم از زنده بودنمان و حیاتمان چه می خواهیم ؟

آب ، غذا و پوشاک و مسکن لازمه حیات هستند که اگر نباشند از بین می رویم اگر تلاش می کنیم که یک پزشک یا یک عارف بشویم باید هدف مان را از پزشک یا عارف شدن مشخص کنیم اگر هدف مشخص شود ما به نتیجه می رسیم .

کاری که کنگره 60 برای افراد مصرف کننده مواد مخدر انجام داده است این است که با یک تفکر روی این افراد کار کرده است که از نظر جامعه این افراد غیر قابل برگشت و درمان هستند .

اگر ما بتوانیم در کنگره این افراد را درمان کنیم و به جامعه بر گردانیم  به این دلیل است که ما روی 3 پارامتر  کار کرده ایم و می کنیم 1 _ جسم  2 – روان  3 – جهان بینی .

پس تربیت انسان باید روی این سه پارامتر انجام بشود که اگر غیر از این باشد ناقص است . افرادی که به بودا اعتقاد دارند می گویند انسان نباید گوشت حیوانات را بخورد چرا که خوی انسان را وحشی می کند اما می بینیم که همین افراد که گیاه خوار هستند در کشور هایی مانند میانمار دست به قتل و کشت وکشتار می زنند پس به این نتیجه می رسیم که  برای تربیت انسان این سه پارامتر باید با هم رشد کند .

ما گاهی اوقات از زندگی همه چیز می خواهیم اما زندگی نمی کنیم اگر می گوییم آینده فلان کار را می کنیم آینده دیروز و پریروز ما هست . ما باید یاد بگیریم که زندگی را لمس و درک کنیم و در لحظه زندگی کنیم . ما باید زندگی کنیم و بگذاریم دیگران هم زندگی بکنند . یک فرقه به نام ملامتیان بودند که سرهایشان و ابروهایشان را می تراشیدند تا قلندر بشوند و می گفتند باید نفس را با این گونه ریاضت ها کشت تا منیت پایین بیاید اما با این گونه کارها نمی شود نفس را پرورش داد ما اگر در مسیر زندگی دچار اشتباه شده ایم باید اول خودمان را ببخشیم و بعد دیگران را و قبول کنیم که مسبب این اشتباهات خودمان بو ده ایم ذکر گفتن ، روزه و نماز و روزه سکوت گرفتن خیلی هم خوب است اما همه قضیه این نیست؛ بهشت را به بها دهند نه به بهانه .

 این راهی است که ادامه دارد چون زندگی پایان نمی پذیرد .کتاب دوم گشودن درهاست و کتاب سوم وارد شدن در آن مکان هاست که به تدریج جلو می روید . شما در بخش های مختلف به فعالیت پرداخته اید قدرت و توانایی مالی را استحکام بدهید که نیاز بسیار ضروری شما می باشد

البته خود می دانید ما تکرار می کنیم این نوشتار ها برای 15 سال پیش می باشد که استادانم به من توصیه کرده اند که قدرت و توانایی مالی را افزایش بدهید که اگر من به حرف هایشان گوش نمی دادم و عمل نمی کردم الان ما نمی توانستیم ساختمان را برای کنگره خریدا ری کنیم .

یکی از مشکلات ما این بود که در زمان کودکی کسی به ما آموزش نداد که باید پول هایمان را پس انداز کنیم و یک قطعه زمین یا مقداری طلا بخریم که الان به کارمان بیاید تا در جهت تسریع در کار ها بشود .

در وادی پنجم هم اشاره کردیم به پس انداز و قناعت .

آنچه شما امروز می بنید تصویری است که ما در گذشته از آن ها عبور نموده ایم . برای انجام کارها ناظر و به خوبی می دانید که باید جلوتر و سریعتر حرکت بنمایید  که مانند غذایی مانده نشود  ما باید کار ها را به موقع انجام بدهیم اگر غذای تازه را به موقع مصرف نکنیم فاسد می شود و قابل خوردن نیست .

در تکامل به هر انسانی به اندازه لازم می دهند  زیرا در قبول نمودن آن باید جسم ظرفیت پذیر باشد

در کتاب قرآن آمده است که هر نفسی را بیشتر از توانش تکلیف نمی کنند سیستم هستی هم هر کسی را به اندازه ظرفیتش به او می دهد . اگر می خواهید پولدار شوید باید اول ظرفیت پولدار شدن را پیدا کنید یک مامور را در بین مردم می گذارند اگر ظرفیت نداشته باشد مردم را اذیت می کند . پس اگر ظرفیت چیزی یا کاری را نداشته باشید و آن چیز یا کار را بدست آوردید تخریب می کنید .

تورا تیشه دادند که هیزم کَنی                              نه اینکه بنیان مردم کَنی

الهام به کسی می شود که روی یک کاری تمرکز داشته باشد یک فیزیک دان که دایماً در حال مطالعه و آزمایشات فیزیک است به او در مورد فیزیک الهام و القاء می شود نه به یک فردی که اصلا از فیزیک سر رشته ندارد .

لیدی جونز می گوید اگر شما بخواهید و یا حتی توانایی این را در خود مشاهده نماید که می توانید در کوتاه مدت مثلاً انگلیسی حرف بزنید این ممکن نمی شود باید همان گونه که در کتاب اول گفته شد عمل کنید.

گاهی اوقات ما می گوییم که مثلاً در فلان کار استعداد دارم و شایدهم داشته باشید اما یک شبه نمی توانید در یک کاری استاد بشوید بلکه باید مراحل خودش را طی فرایند زمانش طی کنید.

اکنون قدر باز شده و قابل ادراک ، و نتیجه شما می توانید خوب بیان بنمایید . این وسیله نقلیه می داند که در راه خود چگونه عمل نماید هر ایستگاه بایستی خوب تقویت بشود و کاملا بازرسی گردد شما فعال می باشید و آنچه که انجام می گیرد با محاسبات الهی در یک سو می باشد که خوب  ویا بد شدن آن را لحظه به لحظه می بینید که در ادامه به صدا و زبان واحد نیاز دارید که با پخش موسیقی آن در سراسر دنیا بها و ارزش نوشتار ها به نمایش بهتری برای بهره گرفتن از طرف بیماران می شود .

لویی عزیز می گودید خوشحال هستم و همین طوری افرادی که منتطر پیام شما هستند همان طور که می دانید انجام می گیرد در تحولات همیشه پیشگام باشید برای انجام کارهای خود و خانواده از وقت مفید بهره بجویید و برای سفر یا سفر ها هم برنامه ریزی بنمایید .

زندگی وحیات در جسم واقعی به نظر می آید حال اگر آن که شما خواب باشید فکر می کنید آن دیگری واقعیت است . چون انتقال از جهان به جهان دیگر باعث نمی شود که زندگی پایان پذیرد در نتیجه ادامه دارد البته طبق فرامین که یک نمونه می گوییم اگر در قید حیات جسمانی و یا جسمیت با کسانی که دوست دارید و یا همسر و یا فرزند در بعد پس از انتقال با آنان خواهید بود و ادمه داده می شود و اما اگر پیوند نباشد این ارتباط هم وجود ندارد.

اینجا می گویند که ما اگر در زندگی با دوستان و خویشا وندان و همسر و فرزندانمان پیوند محبت داشته باشیم بعد از مرگ هم این پیوند محبت وجود خواهد داشت و دوباره با هم خواهیم بود .

در سوره یس 237 عدد  (ی )داریم و 48عدد هم س داریم که جمعش می شود 285 عدد (یس) تکلیف هفته آینده شما این است که بروید و سوره مریم را ببینید که چه تعدادحروف مقطعه ک-ه_ی_ع_ص_وجود دارد و تقسیم بر عدد حروف بسم الله الرحمن الرحیم بکنید .

خداوند رحمت کند فردی که رموز قرآن را کشف نمود به نظر من دو مشکل بزرگ در کارش بود یکی آن که شروع کرد به همه و اهل تسنن فحاشی کردن و دوم آن که ادعای رسالت کرد . اگر ما یک حقیقتی را کشف می کنیم باید آن را به نحو احسن به دیگران ارائه بدهیم و این گونه به ما هم کمک خوبی خواهد شد.
طبقه بندی: CD های جناب مهندس """"""""""""""،
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر،
[ چهارشنبه 23 اسفند 1396 ] [ 01:00 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .