تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی
وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
(اردوی درختکاری)درختان زمین را از سیاره ای فاقد حیات به مکانی قابل سکونت و سرشار از زیبایی ها تبدیل نمودند و ما به پاس احیای خود و تداوم و حیات آنها را ارج می نهیم


شرایط شرکت در اردوی درختکاری کنگره 60 مختص آقایان مسافر - سال 1396

1- افرادی میتوانند در اردوی درختکاری شرکت نمایند که میزان داروی مصرفی آنان TDS : 0/3cc معادل 1 گرم 10 روز رو به کاهش باشند

2- عضویت در لژیون ویلیام وایت (درمان اعتیاد به سیگار)  به مدت حداقل یک ماه و یا دارای نشان ویلیام وایت (رهایی از سیگار) برای شرکت در اردو الزامی می باشد

3- زمان برگزاری اردو روز جمعه مورخ 18 اسفند می باشد

4- هزینه اردو مبلغ 20,000 تومان بوده و صرفاً از طریق دستگاه پوز (کارتخوان حساب زمین کنگره 60) واقع در نمانیدگی‌ها قابل پرداخت بوده و ثبت‌نام فقط از طریق سایت انجام میگردد. زمان ثبت نام 4 اسفند ماه الی 11 اسفند ماه.

5- افراد می بایست پوشش مناسب برای شرکت در اردوی درختکاری و کاشتن درخت را داشته باشند

6- همراه داشتن لیوان و قاشق الزامی است، به هیچ عنوان لیوان یکبار مصرف ارائه نشده و امکان استفاده از آن میسر نمی‌باشد

7- قبل از برگزاری اردو، لژیون افراد ثبت نام کننده و سرپرست لژیونها از همین طریق اعلام میگردد. ارائه نهال، کاشت نهال، دریافت بن‌صبحانه، ناهار و... فقط از طریق لژیون و سرپرست لژیونها قابل دسترسی می‌باشد

8- پذیرش مسافرانی که ثبت نام ننموده اند در روز برگزاری مقدور نیست

9- به جهت کاهش تعداد وسایل نقلیه، لطفاَ همانند حضور در پارک طالقانی به صورت گروهی و با هماهنگی اردوبان مربوطه و یا ایجنت به مکان اردو مراجعه فرمایید.

 

 

شرایط ثبت نام:

1- فرد متقاضی شرکت در اردوی درختکاری می بایست ابتدا مبلغ 20,000 تومان از طریق دستگاه پوز، واقع در نمایندگی های کنگره 60 به حساب زمین کنگره 60 بانک پاسارگاد واریز نماید. (صرفا از همین طریق)

2- پس از واریز مبلغ از طریق دستگاه پوز، فیش واریزی خود را به مسئول ثبت نام اردو در نمایندگی تحویل داده و مشخصات خود را اعم از نام و نام خانوادگی، نام راهنما، شماره کارت عضویت، شماره پیگیری، چهار رقم آخر کارت، تاریخ فیش و زمان واریز به مسئول ثبت نام اردو اعلام گردد.

3- مسئول ثبت نام می بایست اطلاعات فوق را در فرم ذیل وارد نموده و اصل و یا کپی فیش واریزی را که از طریق دستگاه پوز واقع در نمایندگی پرداخت شده است را به آن ضمیمه نماید.

4- در آخر و پس از گرفتن تایید از مسئول ثبت نام، شخص می‌بایست به پورتال ثبت نام اردو به آدرس ذیل مراجعه نموده و مشخصات خود را در آن وارد نموده و پس از آن کد رهگیری را دریافت نماید.

 به امید حضور و دیدار شما عزیزان و برگزرای اردویی بسیار خوب. در پناه خالق باشید

 
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""،
برچسب ها: درختکاری.کنگره60.دستورجلسه هفتگی،
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی،
[ پنجشنبه 3 اسفند 1396 ] [ 04:44 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .