تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی

وب مسافر مجید شیروی
تجربیات من از درمان اعتیادبه انواع موادمخدر . تریاک . شیشه .هرویین و...
قالب وبلاگ
سخنان دیده بان محترم جناب آقای احمد حکیمی
 در رابطه با  وظایف راهنما و رهجو، در لژیون روز شنبه 96/11/28


در کنگره یک  مشخصه ی واضح برای شناسایی کسانی که دارای حال خرابی هستند ..... دیر امدن آنهاست .


رهجو ئی که دارای حال خوش است و طبق پروتکل عمل می کند ساعت 4/5در کنگره حضور دارد .این رهجو کار را برای راهنما هم راحت می کند ؛چون می داند که هر چه بگوید رهجو می پذیرد .
امسال واژه ی راهنما را به این دستور جلسه اضافه کردیم تا هر دو مورد آموزش گیرنده و آموزش دهنده جهت چار چوب کار و وظیفه ی خود را بدانند .امسال آمدیم و  هیدج را پایلوت کردیم .تا ساعت ورود و خروج و عملکرد راهنما و رهجو را مورد ارزیابی قرار بدهیم که خوشبختانه نتیجه ی کار عالی بود و به تمام شعب در تهران و شهرستان ها ابلاغ کردم که این رویه را پیش بگیرند . خواهید دید که با این کار آمار رهایی ها و آموزش ها در هر دو قسمت موجی و ذره ای بالا خواهد رفت و کنگره دارای ثبات و استحکام مضاعفی خواهد گردید .
وظیفه ی راهنما : عمل به پروتکل طبق آنچه مصوب شده است می باشد .نقطه ی مشترک بین راهنما و رهجو ؛زود امدن و نشستن سر جلسه ی عمومی و لژیون را که حکم موج و ذره را دارد می باشد.
در یک لژیون بیست نفره همه به دنبال درمان نیستند .در کنگره رهجو ها دو دسته اند
الف -جوینده ی درمان : که وظایف خود را که رعایت حرمت ها و فرمان برداری است به خوبی انجام می دهند .
ب-جوینده و خواهان اعتیاد :
این دسته جوینده ی راه نیستند بلکه جوینده ی منجلاب و جهانی مملو از بد بختی هستند . این ها همان کسانی هستند که باری به هر جهت اند و تا مصرف نکنند پنج کیلو بار را هم نمی توانند بلند کنند .ما زمانی همه ی چیزهایی را که داشتیم به خاطر اعتیاد از دست دادیم و مرتبا می‌گفتیم : همان طور که قبلا به دست آوردم حالا هم می توانم . البته اول مصرف میکنم تا بتوانم بعد بدست آورم که این بدست آوردن هیچ گاه میسر نمی شد.
اعتیاد با انسان شوخی ندارد .در سی دی موج و ذره فهمیدیم که اعتیاد کاری می کند که توانایی های آدمی از بین برود .خود انسان است که با عملکرد نا درستش همه چیزش را به باد می دهد
شما تصور کنید اگر رستم یک معتاد بود آیا می توانست هفت خوان را طی کند .اگر حر بن ریاحی معتاد بود می توانست راه درست را که رفتن به طرف حسین بن علی ( ع )بود انتخاب کند .
من رهجو یک وظیفه نسبت به خودم دارم و یک وظیفه نسبت به مجموعه ای که در ان به من کمک می شود دارم . وظیفه ی راهنما عمل به پروتکل درمانی است .او از خودش نمی تواند پروتکل بسازد راهنما چراغی در دست دارد که با آن راه را به خود و رهجو نشان می دهد .اگر این چراغ را پشت سرش بگیرد قطعا خود راه را گم می کند. این چراغ باید در جلو باشد که هم رهجو و هم خودش به سلامت راه را طی کند .راهنما هم یک رهجوست.
جوینده ی راه چه راهنما باشد و چه رهجو ؛باید سفر خوبی داشته باشند .
تا سفر خوبی نداشته باشید نمی توانید خود را پاکیزه کنید .این پاکیزگی با حمام رفتن درست نمی شود.
شما یک لیوان آب کثیف جوی را در نظر بگیرید : همه نوع کثافت در آن هست .حالا شما چهار قل و سوره بقره را هم که بخوانی و در آن فوت کنید اگر به تو بگویند ار این آب بخور ! نمی خورید . چون با این کار آب تمیز و پاکیزه نمی شود.
من نماز بخوام : غیبت نکنم و ....ولی مواد مصرف کنم ؛ اینها به درد من نمی خورد . تو باید ماده خالص ( اوتی ) به این سیستم خراب وارد کنی و به دستور  راهنما گوش کنی تا  اعتیاد خارج شود. این عمل پاکسازی در جسم و تفکر و اندیشه است . در دوران مصرف مثلا : آدم ثروتمند را این گونه قضاوت می کردیم که :او این دارایی ها را دزدیده است ( جهان بینی افیونی ) . پس باید در سه قسمت پاکسازی را انجام دهیم و تا زمانی که این کار ها را نکنیم هیچ  اتفاقی برای من نخواهد افتاد. یک راهنما لازم نیست از خانواده تو بپرسد که تو خوبی یا خیر .صورت و قیافه ی تو نشان می دهد که آیا روی برنامه هستی ؟ آشفتگی های ظاهر و درون تو نشان می دهد که عملکرد تو چگونه است.
سوال : بیماری ها چگونه به وجود  می آید؟
انسان موجودی است که دارای توانایی ها و نیروهای زیادی در درون است .با خشم و نفرت و کینه و ترس و نا امیدی و ...این نیروها را از بین می برد و کاری که می کند باعث و بانی سرطان روده و بیماری های کبدی و .... می شود. علت هم در همان قضیه ی تاثیر موج و ذره بر انسان است .
در کلام الله ثابت شده که انسان از دو راه موج و ذره تاثیر می گیرد .
ذره : استفاده از غذاهای مسموم . اگر غذا ی مسموم ( فست فود ها و ..و یا غذا ها و خوراکی های حرام ) بخوریم روی جسم اثر می گذارند .
موج : افکار نادرست و غلط نیز روی اندیشه تاثیر دارد و این امواج ذره را از بین می برد و ذره امواج را نا خالص و خراب می  سازد .
سوال : چرا از زندگی لذت نمی بریم ؟
شخصی این سوال را پرسید که چرا من از زندگی ام لذت  نمی برم  ؟
دلیل آن پایین بودن جهان بینی است . ارتباط های نادرست ؛بالا نبردن جهان بینی و  دروغ :دروغ اسیدی که انسان در پای اسکلت وجودی خود می ریزید . غیبت : مانند شمشیری است که تیغه ی آن کند و قبضه اش بران است یعنی من به خود ضربه می زنم .  خود زنی می کنم : همان گریز زدن که حماقت نام دارد (گریز زدن مثل خود زنی با کاردی است که خون آن و دردش بعدا جاری می شود .تا سه دهم را می آید ولی پس از آن کنگره را رها می کند و این همان خونی است که بعدا جاری می شود ) و ندانستن این مطلب که چرا من پله کم می کنم ؟بداند دنبال چیست .
باید معنای بسم الله الرحمن الرحیم را بدانید و الا هزار بار هم که از روی این جمله ی عظیم بنویسید فایده ای ندارد ( مگر معنای آن بداند که چیست ، ارابه ها را در بیکران به حرکت در آورید .بشکافید آنچه شکافتگی نیست ....)

شما یک کابل قطور برق های فشار قوی یا سیم بکسل  را نمی توانید پاره کنید ولی با یک ناخن گیر آرام آرام رشته های آن را می توانید بچینید و آن را قطع کنید چون سیم بکسل یا کابل از چند صد تا رشته ی ریز به هم پیچیده تشکیل شده است .این کاری است که شیطان یا نیروی منفی در ما انجام می دهد . شیطان نمی آید یکباره سیم بکسل وجودی شما را قطع و پاره کند ولی به ارامی و ذره ذره ما را به نابودی می کشاند . هر بار یک رشته ی نازک را از سیم قطور شما جدا می کند طوری که اصلا به چشم نیاید .جای برش یک چاقو روی پوست می ماند و همان وقت هم خونریزی دارد ولی اگر با یک سوزن به پوست فرو کنید درد کمی دارد و جای بسیار کمی را هم سوراخ می کند .شیطان کارش مثل فرو کردن سوزن است .
شما اگر پای یک مرغ را با یک نخ قرقره  ببندید با یک حرکت نخ را پاره می کند اما زمانی که پنج رشته از این نخ را در هم بپیچید دیگر نمی تواند فرار کند و در بند می ماند .
شیطان هم به تدریج نخ های نا مرئی را به پای ما می بندد و ما را از قدم گذاشتن در صراط مستقیم بر حذر می دارد که اعتیاد تنها بند کوچکی از بندهای شیطان است .مراقب دیگر بندها باشید .

 نویسنده متن  : مسافر مجید شیروی
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""، 
برچسب ها: کنگره60.درمان اعتیادبه انواع موادمخدر،  
دنبالک ها: وب مسافر خلیل ملایی، وب همسفر نادیا،  
[ سه شنبه 1 اسفند 1396 ] [ 02:26 ق.ظ ] [ مسافر مجید شیروی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیادبه مواد مخدر درمان و رها بشوند ،

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب