وب مسافر مجید شیروی
رهایی از اعتیاد حق تمام کسانی است که دست خود را به نشان تسلیم و یاری گرفتن بالا برده اند  
قالب وبلاگ
لینک های مفید
به نام خالق زیباییها
امواج بازدارنده ذهن
نیروهای منفی و باز دارنده با کمک حس های که هم جنس خودشان هستند . فرایند تخریب را که شامل انحدام و انحراف است را به انجام می رسانند . نیروی بازدارنده تمام تلاش خودش را به کار می گیرد تا فرایند دانایی را انحدام کند و در صورتی که توان انحدام را نداشت تلاش برای به انحراف کشاندن می نماید .
شما به کنگره می آیید برای درمان ولی نیروهای بازدارنده به شما می گویند اینها همه دروغ است و تو خودت بهتر از اینها می دانی و بهتر می توانی !!
 اینجا فرایند دانایی را کاملآ انحدام می کند ولی اگر توان انحدام نداشت می گوید تو نیم سی سی دارو بیشتر مصرف کن اشکالی ندارد فردا خودت درستش می کنی و باعث انحراف در روند درمان شما می شود .
بعضی وقتها با گلوله تانک. وسط ماشین را نشانه می گیرد ولی بعضی وقتها فقط یکی از لاستیک های ماشین را پنچر می کند تا شما به هدف اصلی نرسید برای نیروی بازدارنده تنها نرسیدن شما به هدف و مقصد مهم است .
 هدف نیروهای بازدارنده و منفی ؛ دانایی موثر می باشد و با دانایی کاری ندارند چون فقط در دانایی موثر است که ما قدرت و توان انجام داریم .
تمایل به انجام عمل سالم بدونه کسب دانایی امکان پذیر نیست یعنی تفکر؛ تجربه و اموزش . فکر نکنید نیروی بازدارنده و منفی هر سه ضلع دانایی را هدف قرار می دهد ؛ نه تنها کافی است که یکی از اضلاع دانایی را هدف بگیرد تا شما به دانایی موثر نرسید . اول می خواهد که شما عمل سالم را انجام ندهید و در مرحله دوم قدرت تشخیص را هدف قرار می دهد که دیگر خوب و بد برایتان مهم نباشد . برای به سر انجام رسیدن عمل سالم باید روی هر سه ضلع مثلث دانایی خودتان به صورت مساوی و برابر کار کنید .

مسافر خلیل.م
طبقه بندی: جهان بینی 1و2""""""""""""""""""""""،
برچسب ها: جهان بینی امواج بازدارنده ذهن کنگره60 استاد امین،
[ شنبه 25 آذر 1396 ] [ 12:15 ب.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین درج مطالب مفید از زبان بزرگان و الگوهای درمان شده برای کسانیکه می خواهند از اعتیادبه مواد مخدر رها شده و به درمان قطعی ذر زمینه ی این مشکل عظیم برسند . سعی من در این وبلاگ نشان دادن راه درست و بدون بازگشت به مواد مخدر است چرا که آرزوی هر مصرف کننده ی خواستار رهایی از اعتیاد ، عدم وسوسه و عدم عود و اطمینان از ماندن در سلامتی و دوری از مواد مخدر و سایر تاریکی هایی است که دشمن اصلی آرامش در انسان است . تمام موارد گنجانده شده در وبلاگ بر مبنای علم و دانشی است که صد سال از علم کلیه پزشکان و محققین و سایر افرادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند جلو تر است و این پیش تاز بودن را مدیون فرشته ای به نام مهندس حسین دژاکام بنیان و نگهبان و استاد بزرگ کنگره شصت می باشیم .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic