تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی

وب مسافر مجید شیروی
تجربیات من از درمان اعتیادبه انواع موادمخدر . تریاک . شیشه .هرویین و...
قالب وبلاگ

 

(( بنام خداوند دانا و توانا ))


    

اعتیاد و مراسم آیینی

(1376/04/16)

خانم جونز می گوید که در قبایل سرخ پوستان هم یک نوع گیاهی بود که به جهت مراسم ایینی بکار می رفت و سرخ پوستان در طول سال به مناسبتهایی از ان استفاده می نمودند و برخی هم دچار مصرف دائمی می شدند که دیگر به کار جنگ نمی امدند . در ان هنگام ، پیر قبیله می بایست در مورد انها تصمیم می گرفت ؛ البته اگر جوان بودند ، تصمیم خطرناک بود و اگر سن بالایی داشتند فرق می کرد . ما کاملا به نیازهای هر دوره از حیات بشر اگاه هستیم ؛ اما در مورد این گیاه زیبا و خطر افرین (تریاک ) می دانیم که کار بسیار دشوار می شود و به همین جهت شما را هر زمان به مبارزه می طلبیدیم و از جهت اینکه توانائی انجام را به سخن دارید یا به عمل ، وقتی می گفتید که جان را هم خواهد داد ، آنوقت بر ان شدیم که در این راه ، عجله نداشته باشیم ؛ زیرا جان نیز گاهی در عمل می رود . شما را جز خود که کالبد دوم را نیز آلوده نموده بودید و برای تن خویش ، هیچ بهایی نمی گذاشتید و به جهت فرمانهای پیاپی ، خواستیم تا به شما روشن بیان نمائیم . قدری از نیروی منفی جلو افتاده اید و گرایش به سمت نیروهای خوب دارید ، که در این مورد ، نیروهایی غیر خودتان ، شما را یاری می نمایند ؛ حتما به ان اگاهی دارید . از جهتی شما باید در صفحه اول کتاب قرار بگیرید به همین سبب ، فرمان را به درستی انجام دهید تا به مقصد ، نزدیک شوید و تسخیر کنید و کتاب شما حاوی مطالب پر و با ارزش بشود و در این راه ، قدرت یزدان که همان ایمان قوی است به درستی شکوفا گردد .

 

نگهبان : 4 ماه دیگر ، حدود ابانماه ، در ایران در اصفهان سمیناری با شرکت 58 کشور بعنوان مبارزه با مواد مخدر ، تشکیل می شود . البته برنامه ما در این تاریخ به اتمام نمی رسد ، اگر لازم بدانید ، به سفر خود کمی سرعت بدهم تا مقاله ای به این سمینار ارسال نمایم ، نظر شما چیست ؟

استاد سیلور : در این مورد ، قاضی می گوید که شما یک وکیل خوب هستید و می خواهید یک پرونده غیرممکن ، که همه ، ان را رد نموده اند را اثبات نمائید و محصول ان را هم که میوه های خوب و مرغوب است برای ایندگان به رایگان بدهید . پس باید ابتدا خود قاضی به انچه می گوید ایمان کافی داشته باشد و این راه پر از خطر را طی بنماید ، سپس برای بقیه ، راه را بنمایاند که وارد بشوند . این باید با واقعیت ، کاملا منطبق گردد . عجول نباشید و این اخرین سمینار نخواهد بود و باز هم در زمان بهتر و دست پرتر و قوی تر در جایگاهی خواهید ایستاد و کلماتی را بیان خواهید نمود که از قالب فولادین بدر امده باشد .

ما اکنون بیشتر توصییه می نمائیم  که وضع خود را از جهت کشتزارهایتان مشخص نمائید ، در جهت ساختار کالبد و اینکه چگونه باید قالب را فولادین کنید . برای فونداسیون قالب ( پی ) نیاز به یک دستگاه خوب دارید که بهایش بالا است . برای تهیه این مقدار باید به خود جهت بدهید و در خیابان که منتهی به دشت سبز است حرکت کنید و در کنار ان ، به انچه برای خود و بشریت که در حال حیات است استوارتر برسید و سخنان شما ، همچون قالب شما ، در اعماق جسمها رسوخ نماید .

ما برای هدف انسانی شما ، ارزش بسیای قائل هستیم و همینطور در ادامه نوشتن این کتاب ، طبق فرمان ، تمام آرشیوهای مجاز مورد نیاز شما را در اختیارتان خواهیم گذاشت .

هر رودی که از جائی بیرون می اید ، همه تلاشها را میکند و خود را به تخته سنگها و قلوه سنگها می زند تا راهش را هموار نماید ، راه سخت است ، اما امکان پذیر است که به بحر ، ملحق شود .

      ( استاد سیلور و نگهبان )

منبع : کتاب عبوراز منطقه  60 درجه زیر صفر ( صفحات 158-159-160)

نگارش : به قلم مسافر هادی – ج  لژیون یکم نمایندگی سهروردی اصفهان .
طبقه بندی: کتاب ۶۰درجه زیرصفر """"""""""""""، 
برچسب ها: ترک.درمان.علم اعتیاد استاد جهان بینی جناب امین،  
دنبالک ها: وب-مسافر خلیل ملایی،  
[ شنبه 4 آذر 1396 ] [ 10:18 ب.ظ ] [ هادی جلالی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیادبه مواد مخدر درمان و رها بشوند ،

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب