تبلیغات
وب مسافر مجید شیروی

وب مسافر مجید شیروی
تجربیات من از درمان اعتیادبه انواع موادمخدر . تریاک . شیشه .هرویین و...
قالب وبلاگ
به نام خالق هستی بخش
یکشنبه28 آبان 1396 جلسه پنجم از دوره ششم کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی سهروردی به استادی """مسافر پرویز""" و نگهبانی"" مسافر محمد رضا ""  و دبیری ""مسافر یاسر""  با دستور جلسه  ""وادی سوم  ""  راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

ما می توانیم با مطالعه کردن کتاب های کنگره 60 و آموزش گرفتن در لژیون ها،نوشتن سی دی هاو..... جستجوگر حقیقت باشیم.که حقیقت درمان همان مسئولیتی است که باید خود ما آن را بر عهده بگیریم. اما مسئولیت درمان برعهده گرفتن، این نیست که من شربت را بخورم و دیگران به جای من سفرکنند و سی دی ها رابنویسند.........

خلاصه سخنان استادمحترم: 

دستور جلسه  امروز وادی سوم است. که میگوید.باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند.  وازبین 12 وادی تنها وادی سوم است که  کلمه باید،درآن بکاررفته است باید به معنی ، حتمی بودن،و قطعی بودن انجام کاری، این عنوان از این وادی این مطلب را میخواهد به ما برساند که هیچکس جز  من مسافر نمی تواند در درمان اعتیابه من کمک کند.آیا ما می توانیم از خانواده یا افردا دیگر در درمان خود کمک بگیریم؟ خیرچون  آن کیفیتی که خودمان در درمان خودمان کسب می کنیم، به مراتب بالاتر است. اما ایامی دانید چه چیزی باعث کشف روش DST شد و آقای مهندس توانست خودش را درمان کند؟ این بود که مسئولیت درمان خودش راخودش، بر عهده  گرفت و در این مسیر حرکت کرد.

پیام اول وادی سوم می گوید.

ما با شروع زندگی در این وادی، برای خود آغازی تازه داریم. آغازی که ما را به سلامتی، صلح و آسایش و آرامش برساند.

امیدواریم با نگاه کردن به طبیعت، به ابعاد گسترده ای برسید و چون اصوات موسیقی در جهان خود بدرخشید و خود کلید راه مسیر اصلی راه خود را بیابید.

ما نیک می دانیم که انسان اگر خود جستجو نکند؛ حتی اگر با همه ی کاوشگران ماهر نیز همنشین باشد، به موضوع واقعی نمی رسد.

ما می توانیم با مطالعه کردن کتاب های کنگره 60 و آموزش گرفتن در لژیون ها،نوشتن سی دی هاو..... جستجوگر حقیقت باشیم.که حقیقت درمان همان مسئولیتی است که باید خود ما آن را بر عهده بگیریم. اما مسئولیت درمان برعهده گرفتن، این نیست که من شربت را بخورم و دیگران به جای من سفرکنند و سی دی ها رابنویسنند.

یک متنی در وادی هست که می گوید: خود کرده را تدبیر نیست... این جمله اشتباه است. چرا خود کرده را تدبیر نیست؟ چرا نگوییم خود کرده را تدبیر هست؟و من این جمله را با یک مثال برای شما توضیح می دهم، به نظر شما کسی که زمین می خورد، نباید بلند شود؟ باید بگوییم خود کرده را تدبیر نیست و او بر نخیزد و در نا امیدی و افسردگی و مشکلاتی که نتواند آن ها را حل بکند گرفتارباشد؟ یا باید بگوییم خود کرده را تدبیر هست و بلند شود و مسئولیت کار خودش  را بر عهده بگیرد؟پس چون صفت گذشته درانسان صادق نیست وجاری است ومیتواند تغییرکند. ودرست زندگی کردن را یاد بگیرد

امااز نظر منه مسافر کنگره 60--- 150 سال از فرهنگ ایران و کشور های همسطح آن بالاتر می باشد. زیراکه باآموزش  جهان بینی و روش درست زیستن را به ما آموزش می دهد.و کسی که در کنگره به درمان نمی رسد، به این دلیل است که وقتی چندماه سفرمیکند .وکمی قیافه آن تغییر میکند خودش راباور ندارد. و مسئولیت کار خودش را بر عهده نمی گیرد و دلیل بر عهده نگرفتن کارش، به دلیل عمل نکردن به وادی اول است که تفکر نکرده است وازکنار آموزشهای کنگره بی اهمیت عبور کرده، که باعث میشود شخص به درمان نرسد.


از اینکه به صحبت های من گوش دادید. متشکرم

رهایی نیکوتین مسافررضا مهدیه لژیون یکم سهروردی
نگارش .مسافرخلیل
طبقه بندی: دستورجلسات هفتگی """"""""""""""، 
برچسب ها: درمان اعتیاد ترک اعتیاد علم اعتیاد استاد راهنماجناب مهندس دژاکام،  
[ دوشنبه 29 آبان 1396 ] [ 09:25 ق.ظ ] [ خلیل ملایی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


تجربیات من در مورد درمان اعتیاد و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیادبه مواد مخدر درمان و رها بشوند ،

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب